Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabela1000

Nowy Topic dla Mam które urodzą w Listopadzie 2012!!!! ZAPRASZAM NA POGADUCHY

Polecane posty

Co do spania to mój chodzi późno spać. Czasem 24 czasem 1 ale za to potem śpimy do 9 albo 10 z przerwą na karmienie które trwa 10 min ( nie wiem o której bo jest ciemno ) i ja tego czasem prawie nie pamiętam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u Nas z zasypianiem to różnie, Mała od ok 2 tygodni zasypia w przedziale 19-22 a raz czy dwa miała zryw do 23 :) cieszę się, że nie muszę jej bujać ani nosić na rękach jak przez pierwsze 2 tygodnie, teraz wkładamy ją do łóżeczka a ona od razu zasypia, czasami ma jakieś fochy i z 15 min pomarudzi ale zwykle zasypia z prędkością światła jeszcze przy butli, potem przy odbiciu trochę się wybudza aby znów zasnąć :) jak miała katar zasypiała w bujaczku a potem ją przekładaliśmy do łóżeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
kurde nie wiem normalnie dziala i od wglowiesieniemiesci doszlo moze sprobuj jeszcze raz a jak nie to wglowiesieniemiesci grzecznosciowo :P wysle swoja droga- slodziutka jest twoja Meli czy wasze maluchy maja duzse pucki na polikach? bo Matylda ma na maksa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! wlasnie laduje zdjecia i tez wam wysylam :) Normalnie te maluszki rosna jak na drozdzach! Wszystkie sa kochaniutkie :) Moj fifi teraz zasnal wiec amm chwile dla siebie. Senioritka kurcze co godzine cyc to troszke czesto.. ja pamietam jak mnie klekarka pytala jak czesto je maly i powiedzialam ze co 2h to mnie zjechala ze to zdecydownie za czesto.. teraz maly we wtorek bedzie mial 10 t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grr ucielo mi posta :/ Maly ma 10tyg. i je teraz co 3-4h. Mamucha my mielismy to samo wieczorami co u Was. kapalismy o 20 albo i pozniej i do polnocy potem zabawa a teraz kapiemy od tygodnia jakos o 19 albo i wczesniej i maly jak zasypia 20-21 to spi do 3 albo 4 rano potem cyc i dalej kima do 8 a nawet 9. wglowiesieniemiesci u nas tez maly juz dostaje listy :) Ostatnio dostal swoj numer podatkowy juz wiec maz sie smial ze Filip moze juz zarabiac :P zdjecia wyslane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marien - widzisz co kraj to obyczaj. Mnie powiedziała lekarka,że karmić na żądanie czyli nawet jakby chciał co 15 minut to tak trzeba. Ze te pierwsze miesiące takie mogą być ale są one b. ważne dla maluszka i trzeba się poświecić. Na szczęście mój mały nie wisi 24 godziny na dobę na cycu. A i mam pytanie. Jak karmisz z jednej piersi leci Ci mleko z drugiej? Bo u mnie tak jest a powinno już się unormować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W innych krajach jednak cywilizacja - u nas po pesel samemu trzeba jechać ale dostał mały gratulacje i prezent (smoczek) z urzędu miasta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazka no dokladnie. Lekarka mi mowila ze nie mozna tak czesto karmic a polozna z kolei tak jak Ty, ze karmic na zadanie kiedy maly chce. Jesli szuka cyca to znaczy ze go potrzebuje i tez z poczatku zostalam przy tych dwoch godzinach ale teraz juz na luzie maly te 3h wytrzyma ze nie musze go jakos przeciagac specjalnie. Jasne sa sytuacje z enie doje czy nie naje sie calkiem i zasnie to daje mu o wiele szybciej. A przy karmieniu to sporadycznei mi sie wlasnie tez zdarza ze jak karmie jedna piersia to z drugiej cos poleci ale nie sa to jakies duze ilosci. Myslalm ze to normalne.. wazka a jesz juz wszystko normalnie czy nadal czegos unikasz z jedzenia? I jak to jest z piciem kawy podczas karmienia? Bo ja mam taka ochotze od kilku dni juz a niewiem czy mozna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jem i piję wszystko (prócz alkoholu) Jak miałam dietę (ryż, chleb z szynką itp) to miał pryszcze. Teraz mu wyjdą czasem ale bardziej jak potówki niz jak wczesniej z ropą. Kawe inkę piję i raz dziennie normalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
hej, marien, wazka ale wam sie maluchy pozmienialy takie fajne wlochate :) ja w tyg wysle jak malej zrobie jakies reprezentacyjne na maksa fotki wazka a twoje fotki przyszly 2 razy wlasnie moja mama wyszla bo odwiedzila wnusie i rozpaskudza ja trzymaniem na rekach, fakt ze M nie jeste taka na maksa do brania na rece lubi pobyc na rekach ale jak chce odpoczac to placze byja odlozyc knika wysylam ci mojego emaila to tez wyslij fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
a co do karmienia na zadanie to u mnie to sie totalnie sprawdza- probowalam przez ok tydz w ten sposob i skonczylo sie ze malej sie totalnie odwrocilo- w dzien spala po ok 8h i w zwiazku z tym mialam imprezki od 1 do 6 nad ranem bezsens karmie mala co 3-4h i dzieki temu nocki przesypia, lekko przebudza sie o 5 dostaje butle zmiane peiluchy i spi dalej- tez bede chciala te 5rano wyeliminowac zeby spala bez karmienia od tej 1 w nocy do ok 8-9 rano a ostatnia noc bajka (oby nie zapeszyc i oby takich wiecej ) mala po kapaniu usnela o 20 i spala do 8 rano!!! (w tym 2 karmienia i zmiany pieluch na spiocha)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
foty poszly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knika
Super zdjęcia - dziekuję i zaraz wysyłam zdjęcie mojego Antosia. Śliczne te wszystkie maluchy :) A ja dzisiaj z Małym cały dzień poza domem w gościach i jak zwykle Antek idealnie grzeczny a teraz nie może usnąć- tatuś buja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja tez chce zobacyc Wasze malenstwa jesli pozwolicie :) to moj mail anetaskorkiewicz@gmail.com odesle zdjecia mojej Michelle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamucha...dostalam od meza taka chuste do noszenia,ale nie za bardzo umiem jej uzywac i boje sie zeby mi nie wypadl. Wczoraj maly przespal od 17 do 22 ale pozniej do polnocy balet;/ Ale wyrosly maluchy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) jak Wam mija niedziela ? nam spokojnie, mąż dziś wcześniej kończy to idziemy na wspólny spacer a od jutra będzie mieć tydzień wolnego < od momentu jak urodziłam pierwsze tyle dni razem :) Mała nam wczoraj świrowała, zasnęła dopiero po 23 ale nawet nie marudziła, tylko gaworzyła sobie, co wchodziliśmy do sypialni to ona albo się śmiała albo gapiła na obrazki poprzyklejane na ścianie :) Mała teraz zasnęła po butli a ja się biorę za ćwiczenia ufff :) miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fajne Wasze maluchy:) Mamucha kot z małą śpi? nie boisz się że ją drapnie?:) Knika mężą nie kojarzę w ogóle. Mój dzis pobił rekord. Spał od 24 do 11.30. Ogólnie niedziela leniwa, ja tez spalam do 11.30, obiadek i pewnie filmy pooglądamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Knika dziekuje za zdjecia :) Sliczny :) odeslalam moje :) wglowiesieniesmieci - dostalam tylko pustego maila, odeslalam zdjecia :) Moze ktoras jeszcze mamusia wysle mi swoja pocieche? anetaskorkiewicz@gmail.com a tak wogole to nie wiem czy pisalyscie o tym bo dolaczylam pod koniec ciazy do Was, ale w jakim wieku jestescie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
siemano a ja bylam dzis u mojego taty na obiedzie sama z Matsi bo tatus byl wczoraj na jakies imprezie i wziol i zachlal pale i dzis jest biedny oslabiony :) knikia- fajniutki ten twoj maly rozbujnik :) creamyful- wyslalam ci mala czekam na rewanz :) w tym roku koncze 30...... wazka- Kocilla ma OFICJALNY zakaz wlazenia Matyldzie do lozeczka, ktory ma gleboko w dupie i laduje sie jej zawsze jak my albo spimy albo dluzszy czas nie widzimy to foto zrobil moj maz ktory ma to gdzies ja tylko stracam Kocille i wywalam z lozeczka a o drapanie sie nie boje bo wiem ze ona Matsi lubi : w ciagu dnia przy niej waruje caly czas a jak mala zaczyna plakac to ta od razu przybiega i pilnuje my nocka ok mala padla o ok 1930 tylko lipa bo zjadla ok 60ml (jej jednorazowa porcja to 120-150) i co 1h przez sen marudzila i ja ja dokarmialam tak z 2 razy tez po 60 az o 23 dopchala na maksa bo 160ml i poszla spac po czym strasznie ulala i sie na maksa rozdarla myslalam ze sie wybudzi bo strasznie plakala ale nie jak ja ogarnelam to dalej spac do ok 4 rano i pozniej jeszcze spanie do 8 , butla, chwile pogadala i spala jeszcze do 11 wiec bylo calkiem ok dzis padla prosto po kapieli i spi od 20 mam nadzieje ze nie bedzie niespodzianek w tym wszytskim ciesze sie ze zakodowala sobie ze noc jest od spania i jak sie budzi w nocy bo glodna to idzie pozniej dalej spac mam nadzieje ze jej sie nie odmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
senioritka w necie jest pelno instrukcji na wiazanie chust a masz tzw elastyczna czy tkana?da sie naciagnac troche czy jest raczej sztywna i wykonana jakby z lnu? bo ja mam te tkane i czy w twojej na jednej z krawedzi na srodku jest przyszyte cos na ksztalt metki? jak masz problem to ja ci na e-maila moge wyslac moja osobista instrukcje jednego z wiazan- tzw kieszonkowego jest b proste i szybkie i maluch na pewno nie wypadnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
creamyful- ladniutka twoja mala i podziwiam za ubieranie w kiecki- moja stawia na wygode czyli spiochy pajace albo ew dres jak probuje cos przekombinowac to jest ryk a co do fryzury to sie smiejemy ze Matylda ma fryz na disco polo- krotko z przodu dlugo z tylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knika
Nie wiem czy jest się czym chwalic ale ja mam 35 a w sumie rocznikowo to w tym roku 36. Creamyful super ta Twoja dziewuszka. Ja tez bardzo chcialam miec córeczke ale teraz nie wyobrażam sobie życia bez mojego synka ;) mój maluch dopiero usnąl po kąpaniu, które było z jakies 4 godz temu ale nie ma co się dziwic bo w dzien miał strasznego lenia i ciągle spał. A tak w ogóle to skończyłam kilka dni.temu drugie opakowanie bromergonu i wczoraj znowu wrócił mi pokarm-to jest jakies chore. Ide w tym tygodniu do gina i zobaczymy co mi zapisze. Uciekam do łóżka więc życzę Wam spokojnej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja chyba najmlodsza jak narazie. W marcu koncze 22 dopiero :) A wogole to zapomnialam sie pochwalic, na 27.01 mamy juz zaklepany termin w kosciele na chrzciny :) wglowiesieniesmieci dziekuje za zdjecia :) Widze ze wszystkie Wasze dzieci maja dlugie wloski, tylko moja taka lysinka :( i chyba zaczyna jej sie ciemieniucha robic. Zauwazylam ostatnio ze w okolicach ciemiaczka jej skora jak by zaczela schodzic, tzn podzielila sie na takie jak by malutkie platki, ktore niedlugo odpadna... :( knika, ja lubie moja mala stroic :) i ona tez to lubi, uwielbia kiedy ja przebieram i robie cos obok niej, lubi tez zdjecia (chyba ma to po mnie wszytsko)a jak biegam po galerii z wozkiem za nowymi ciuszkami dla niej to ona grzecznie spi :) no i tak jak pisalam Ci w mailu, nie ulewa jej sie, czasem 1-2 razy dziennie i to minimalnie, ze nie musze jej przebierac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w listopadzie skończyłam 27 :) ja też chciałam się bawić w strojenie Małej ale po kilku razach mi się odechciało :P najwygodniej w śpiochy, pajace :) ja mam męża od rana i strasznie dziwnie, że się kręci po mieszkaniu hehe odzwyczaiłam się i burzy cały mój schemat dnia :D miłego dzionka Mamuśki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak jest u Was ze smoczkiem?Spia Wasze maluchy w lozeczkach ? mamucha...nie ogarelam jeszcze tej chusty,bo nawet nie mam kiedy.Nie wiem z czego to jest,ale w miare dobry material i na ramieniu jak zakladasz to masz takie 2 kolka zeby przeciagnac material przez to. Jak kladziecie maluchy do spania na boczek czy na plecki? Cremyfull...w wieku 22 lat nie wyobrazalam sobie byc mama,ale kazdy inaczej do tego dojrzewa.W pazdzierniku skonczylam 27 i to czasem sie zastanawialam czy nie za wczesnie,ale ciesze sie ze akurat teraz. Maly o 9 sie obudzil i teraz dopiero go usypiam,bo marudzi strasznie.Widac,ze jest bardzo spiacy,ale nie zasnie bez mojej pomocy i w dodatku sie budzi co 10 min;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knika
Mój własnie śpi słodko w łóżeczku a ja mam czas żeby wszystko ogarnąć :) Ja tak naprawdę o dziecku zaczęłam myśleć dopiero koło 30 a jak miałam 22 to mi nawet to do głowy nie przyszło :) No ale jak miałam te 30 to okazało się, że wcale nie jest tak łatwo mieć dziecko, że nie wystarczy sobie postanowić i jest i tak zeszło nam 5 lat i w końcu jest nasz Antoś kochany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knika
Dziewczyny właśnie pooglądałam sobie jeszcze raz fotki, które mi przysłałyście i nie ma co- udały nam się Maluchy :) aż miło ogladać zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×