Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabela1000

Nowy Topic dla Mam które urodzą w Listopadzie 2012!!!! ZAPRASZAM NA POGADUCHY

Polecane posty

dziewczyny pocgwalcie sie ktory macie tydzien? a moze juz znacie plec? jak sie czujecie? i jakie wrazenia po ostatnim usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znam :( ale na necie tego pełno i tym sie kieruj bo nikt nie doradzi ci lepiej niż rodzice którzy mieli dany wózek:) http://www.anmarwozki.pl/pliki/oferta_b.htm my mielismy z tego ale inny model bo na pasach super dla maluszka bo świetnie buja:) ale oparcie se zdupczyło i nie dalo sie go postawić do pionu potem zaczęły odpadać mi koła bo cos tam się wytarło... i do dupy bo w spacerówce ten ochronny pałąk był na jakiejś dziwnie niskiej wysokości i w ogóle nie chronił przed przechylaniem sie malucha... ogladaj i przede wszystkim szukaj opinii :) a ten co pokazałaś miał też fotelik no chyba do auta :P tak wygladało:P ale ja sie na tym nie znam bo my kupowalismy osobno http://testy-fotelikow.pl/ warto poczytać ale takich stronek jest mnóstwo m in piszą na co zwracać uwagę dlaczego nie uzywane itp:) i czytać opinie bo warto:) to nas uchroniło już przed 2 trefnymi zakupami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem w trakcie 20:D i teraz juz z górki:P usg mam dopiero 19 i już nie mogę się doczekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez w trakcie 20 tyg:) juz sie doczekac nie mozemy z mężem:) ja mam po 20 badania i czekam bo najlepsza ta chwilka kiedy odwraca monitor i moge chwilke popatrzec na malenstwo:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym juz chciała wiedzieć co bedzie... :) ale powiem że juz czuję jak się rusza np teraz:) i już coraz mocniej:) ale chyba mi sie jakoś przytyło bo coś spodnie jakby mniejsze:( strasznie mnie to dołuje... jak wróciłam ze szpitala i spodnie sprzed ciąży wciągnęłam ledwo za kolana to myślałam że się popłaczę:( wiem że to normalne i ogólnie raczej sie tym nie przejmuję ale ostatnio w 7 mc miałam duży kryzys:( zresztą potem też:P czułam sie jak foka... wszystko takie duże... człowiek ma problem z obróceniem sie w łóżku z ubraniem butów czy ściągnięciem bluzki przez głowę:( a podczas seksu to juz w ogóle masakra:(mężowi nie przeszkadzało ale mnie wkurzało że taka nieruchawa przez ten brzuch i że jak rurka wygladałam:( trzeba chyba duzo samozaparcia żeby nie mieć takich kryzysów:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po dlugich poszukiwaniach zatrzymalam sie na takim oto wozku : http://www.navington.com/produkty/29/wozek-cadet/ Wizualnie bardzo mi sie podoba a i brat mial taki dla cory i bardzo zadowolenia sa z niego, aczkolwiek jeszcze dalej sie porozgladam moze cos wpadnie innego w oko.. Ja jestem teraz w 19 tygodniu a nastepna wizyte mam dopiero na koniec czerwca i juz nie moge sie tez doczekac, moze wkoncu malenstwo bedzie chcialo pokazac co ma miedzy nozkami bo tydzien temu dosyc wstydliwe bylo :) A macie dziewczyny jakies wakacyjne plany z brzuszkami czy nie planujecie zadnego urlopu przed urodzeniem maluszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my jedziemy nad morze na 2 ostatnie tyg sierpnia troszke sie boję ale było załatwione juz w grudniu i żal rezygnować zwłaszcza że starszy syn bardzo się cieszy:) zobaczymy:) w każdym bądź razie podróż rozbijamy na 2 dni bo to drugi koniec polski:) ja bym chciała na usg latać co tydzień:D ale nie mogę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jghghjggg
uhjkh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2+3 nie przejmuj sie ja jestem po raz pierwszy w ciazy wiec duzo rzeczy jest dla mnie nowoscia i tez jestem okraglutka teraz pomimo iz wczesniej ubieralam sie bardzo elegacko i oczywiscie wysokie obcasy... teraz mam tylko ciuszki ciazowe ładne z pasem dopsaowane ale wiadomo... mąż kulka na mnie mówi ale ja sie ciesze kiedy patrze w lustro bo wiem że tam jest moja niunia. A mieszkam na 2 pietrze wiec jak wchodze do domu to sapie jak lokomotywa:) nie przejmuj sie tak musi byc... dziś cierpie bo mam palce u stóp jak serdelki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marien21 ten wózek jest fajny naprawdę mi sie podoba prócz jednej rzeczy... te kółka z przodu są strasznie malutkie i jak dla mnie troche dziwnie wygladaja jak patrze na ulicy... gdyby mial wieksze to bylby ideal:) wlasnie czytam fora i jak narazie wyczytałam że x-lander jest dobra firma ale chyba drogą... juz sama nie wiem czy wielofunkcyjne są lepsze czy dokupywac osobno... co do wakacji na pewno gdzies z mężem pojedziemy bo potrzebujemy urlopu... może morze:)mam nadzieje ze mnie nikt nie zepchnie do morza żeby ocalić orkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przejmuję bo jeszcze mi talie widać:P wiem że tam jest maluszek i bardzo sie cieszę ale jak sobie przypomnę to mi ręce opadają:( wszystko zależy ile się przytyło mi doszło 20kg ostatnio:( i miałam wrażenie że wszystko poszło mi w tyłek i uda:/ teraz jeszcze nie ma źle:) ale jak już masz naście na plusie to przestaje być śmieszne:P zmykam spać dobrej nocy i do następnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my jutro z mezem wybieramy sie na caly tydzien nad belgijskie morze, tez podobnie jak 2+3 :))) mielismy juz wczesniej wszystko zarezerwowane i szkoda bylo teraz wszystko odkrecac. Z jednej strony mocno sie ciesze na nasze ostatnie wakacje tylko we dwoje ;) a z drugiej mocno sie boje ze nie poradze sobie z temperatura na dworzu :( Nie chcialabym calego tygodnia spedzic tylko w pokoju hotelowym.. Macie jakies rady jak przetrwac sloneczne cieple dni poza mieszkaniem ? 2+3:))) pewnie czeka Cie sporo przygotowan do wyjazdu z dwojka dzieciaczkow na dwa tygodnie? Wierze ze napewno fajne tez takie wakacje z cala rodzinka :) izabela1000 no kolka sa dosyc malutkie z przodu ale wypróbowane na sniegu daja sobie ladnie rade :) a wyglad to kwestia gustu :) jestem ciekawa co moj Mezus powie na ten wozek bo on tez jest zwolennikiem wiekszych kolek , jeszcze nie mial okazji poznac mojego pierwszego wyboru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozwolę sobie dolaczyc do dyskusji :D moja stopka troche przeterminowana,termin mam na 11 listopada wg lekarza,na 26go wg moich obliczen,wiec pewnie cos pomiedzy...Na usg lekarz powiedzial wstepnie,ze synek,ale 26go czerwca ide na 3d wiec dowiem sie juz na 100%- wolalabym dziewczynke,bo po corce zostalo mi sporo rzeczy :D Co do wakacji nie ma sie co przejmowac,ze ciaza....ja w pierwszej ciazy w 30tym tygodniu bylam jeszcze na wyspach kanaryjskich i milo wspominam ten wyjazd/wylot :D jutro jedziemy nad nasze polskie morze,a z poczatkiem lipca lece z corka do estonii,poki co brzuch mam,w ciazy jestem,ale jakos sie czuje,jakbym po prostu przytyla,chociaz ruchy tez czuje,zwlaszcza wieczorem :) wozek....eeee mialam przy corce najpierw quinny buzz- totalny niewypal,pozniej spacerowke maxi cosi mura4 i byla super! ale niestety gondolka za plytka i za krotka....a przeciez rodzimy w takim czasie,ze ta gondolka jest najwazniejsza.ja sie waham pomiedzy casualplay kudu a s4-kudu łechce moj zmysl estetyczny,ale rozum podpowiada s4 ze wzgledu na obszerne siedzisko spacerowki i wieksze kola:) zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wpisuje sie jak sie czujecie czy to normalne ze jak sie pochodzi dłuzej to boli w okolicach jajników?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) wiesz rzeczywiście jestv taki ból ale jakby to powiedzieć boli ze zmęczenia a nie samo z siebie... wiesz o co mi chodzi;)??? jak trochę połażę to muszę się położyć i odpocząć i przechodzi:) ale mimo wszystko lepiej nie przeginać bo nigdy nie wiadomo kiedy przekroczymy granicę:( czytałam że kobieta w ciąży może robić wszystko pod warunkiem że dany wysiłek jej nie męczy:) a w ogóle kupiliśmy wózek i to taki co nam facet polecał i to za pół ceny:) cieszę się bo już będziemy mieć to z głowy a jak mały na wiosnę stwierdzi że wózek jest do dupy to się sprzeda coś dołoży i kupi się jakiś pojedynczy z dostawką:) http://www.babyelephant.pl/pl/open/catalog/on/product/id/26535/cat/16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polinnka1234321
Iza pytałaś wcześniej czemu jestem na zwolnieniu.. niestety szyjka mi się skraca, a że pracę mam dość intensywną i w rozjazdach to dostałam zwolnienie... ja już mam na plusie 5kg, w ogóle cały czas chodzę głodna, szczególnie na wieczór łapie mnie mega głód, też tak macie? W wakacje będe miała jeszcze remont na głowie, bo kupujemy nowe mieszkanie i chcielibyśmy przed porodem się wprowadzić ehhh. U mnie 19 tydzień, za 2 tygodnie usg i już się nie mogę doczekać :) Pozdrawiam, miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, no to dobrze ze taki bol to normalka bo juz zaczynalam sie nie pokoic, co do kolacji to wlasnie nie mam ochoty za bardzo....ale wiecie co juz nie moge sie doczekac kiedy mnie kopnie!20 tydzien a tu nic tylko takie bul bul bul słychac.. zdecydowałam sie na takihttp://allegro.pl/3w1-x-lander-wozek-xa-maxi-cosi-cabrio-baza-isofix-i2390003690.html, chce go kupic niedługo czy nie za szybko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam termin na 12.11. W lipcu jadę do Chorwacji i jakoś nie martwię się upałami, będę w wodzie siedziała najwyżej. Brzuch mam już duży, przy pierwszym dziecku taki właśnie to miałam dopiero w 6 miesiącu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabela bardzo ładny ten wózek który wybrałaś, najbardziej podoba mi się zielony. Myślę że to troche wcześnie na zakup wózka, ale z drugiej strony bedziecie mieli już z głowy. Jutro mam wizytę i może lekarz zaprosi na usg połówkowe, we wtorek wchodzimy w 24 tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza a mi nie wyskakuje ta strona:( ja idę we wtorek i powiem wam że jak powietrza potrzebuję co miesiąc słyszeć że jest wszystko ok... dwójka ok zdrowa i było bez komplikacji:) i teraz się boje że za duzo szczęścia miałam i teraz coś będzie nie tak:( staram się o tym nie myśleć ale czasem nie umiem sie opędzić od tego:( dobrze że przy 2 jest na tyle roboty że zostaje mi mało czasu na takie myślenie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamusie! ja też mam dość spory brzuch jak na 5 miesiąc ale wbrew oczekiwaniom tylko brzuszek urusł. Nogi i rece te same, nawet boczków nie mam:) oby tak zostało hehe, z tym wózkiem taka sprawa że mam okazje kupic go taniej w swoim miescie i jestem umuwiona z panem od wózków, że w niedługim czasie zastanowimy sie i ewentualnie zamówimy dany kolor...Ja dopiero mam usg 27 czerwca i sie doczekac nie mogę aby zobaczyć swój skarbek na monitorze, dalej mi dokuczaja plecy i na dole brzucha wrecz w pachwinach też boli...ale cóz oby było dobrze wszystko:) kto ma teraz urlopy życzę udanych wakacji, ja dopiero w lipcu także sobie poczekam hehe:) jaki kolor wózka będzie dobry w sprawach utrzymania czystości i wogóle..? Miłego dzionka ciężarówki:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;) jeszcze nie znamy płci a mąż to się upiera nawet, że nie chce wiedzieć bo chce mieć niespodziankę :) jakby mu nie wystarczył fakt, że po 5 latach starań się udało :) co do brzuszka to nie mam porównania bo to pierwsza ciąża ale póki co rośnie tylko brzuch i nic więcej ;) może na twarzy się trochę zaokrągliłam ale reszta ok ;) nie mogę się doczekać usg, za około 2 tygodnie się wybiorę bo chcę już zobaczyć Naszą kruszynkę, poproszę o nagranie na DVD to będę mogła do mężulka wysłać < pracuje w UK :( > on biedny tylko póki co na zdjęciach widział :( z zakupów to jeszcze nic nie mamy :) wszystko kupimy jak już przylecę do męża, jakby nie było jeszcze sporo czasu jest :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamusie! musze wam powiedziec że dzis poczułam akie łaskotanie w brzuchu czyżby to moja dzidzia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w 19 tc i ja już odczuwam bulgotanie albo takie właśnie łaskotanie, najciekawiej zaczyna być pod wieczór, maluch bardzo się ożywia i dokazuje, wszystko wskazuje na to, że Twoje łaskotanie to ruchy dziecka :) cudowne uczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was mamusie po tygodniowej przerwie :) wrocilismy cali, zdrowi i moooocno wypoczeci chociaz ja to ostatnio nie mam sie czym zmeczyc w domku no ale.. :) Przed kim jeszcze urlop to zycze milego wypoczynku:) A wracajac do tematu wagi.. to patrzycie na to co jecie czy jecie poprostu to na co macie ochote i niczym sie nie przejmujecie? ja np od poczatku ciazy mam bzika na punkcie jedzenia tzn mysle ze wszystko co jem moze mi jakos zaszkodzic a przeciez to bzdura.. tylko problem jest taki ze nieumiem wyprzec tego ze swiadomosci i ciagle mocno sie ograniczam z produktami ktore w gruncie rzeczy moglabym spokojnie jesc. a Wy macie jakies specjalne potrawy ktorych sie wystrzegacie oprocz wiadomych rzeczy ktorych nie wolno ? pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×