Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabela1000

Nowy Topic dla Mam które urodzą w Listopadzie 2012!!!! ZAPRASZAM NA POGADUCHY

Polecane posty

ja staram się ograniczać słodycze i takie tam... ale jak mnie najdzie to jem:P bo jak mam głody i ich nie zaspokoję to nie zasnę:P aktualnie obżeram się truskawkami:P ogólnie jem wszystko i piję oprócz tych oczywistych zakazanych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamusie! ja myslalam wczesniej ze to we flakach tak bulgota ale okazuje sie ze to moja niunia pływa hehe:) co do jedzenia ja jem normalnie jak zwykle chyba ze cos zle pachnie to nie zjem:) teraz tez mam ochote na truskawki i wszelkie owoce i warzywa:) jesli chodzi o tlustsze jedzenie to jesli mam ochote to zjem ale tez wiem kiedy jest stop:) kto nedlugo ma usg? pochwalcie sie dziewczeta co bedziecie miały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liczę że maluszek we wtorek pokaże co ma między nóziami:P u mnie wszyscy mówią że chłopak będzie:) tylko teść że dziewucha ma być:P zobaczymy:) maż tylko nie pocieszony bo przeneśli mu służbę ze środy na wtorek i nie bedzie go na usg a jak do tej pory to żadnego nie opuscił:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2+3 mam nadzieje ze sie pochwalisz,,, mi mowila ze widzi siuraka:) ale nie widzialam go sie maluszek odkrecil teraz mam pod koniec czerwca wiec moze na papierze bedzie dowod:) jesli cos przetestowalas lub bedziesz kupowac to daj znac bo szukam opinii wielu produktow tak aby sie przydaly i byly dobre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to napisz Iza co cie ewentualnie interesuje to może będę mogła sie wypowiedzieć:) pewnie że się pochwalę:D o ile będzie czym:P bo starszy miał takie parcie na szkło że tylko dzioba pokazywał i dowiedzielismy się później przez przypadek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
parcie na szkło hehe..a jeszcze nic nie kupuje ale zaczynam myslec co bedzie potrzebne i w jakiej ilosci:)dlatego tak mowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak będziesz coś kupować to pytaj;) ogólnie co mogę ci poradzić to z mojego doświadczenia wynika że wszelkie bajeranckie gadżety można sobie odpuścić:P w moim przypadku wywalona kasa.... nie kupować na zapas bo nie wiadomo czy nie będzie uczulenia:) do pupy polecam linomag maść w aptece kosztuje grosze a do pupy rewelacja zero odparzeń:) a z kosmetyków serię emolium też apteczna ale sprawdza się super:) nawet oliwką nie musiałam smarować:) a dla maluszka który jak wściekły wymaga naszej bliskości polecam chustę:) żałuję tylko że wpadła mi w ręce dopiero jak miał 4 mc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamusie :) a propos jedzenia, ja z kolei ubzdurałam sobie, że ser żółty może mi i dziecku zaszkodzić, owszem trzeba go jeść z umiarem ale ja przed ciążą byłam można powiedzieć "serowym potworem" jadłam go bardzo dużo i teraz mam niesamowity opór nawet na plasterek czy dwa :( ja na usg za dwa tygodnie, nie mogę się już doczekać :D wyobrażacie sobie, że mój mężulek powiedział, że nie chce znać płci bo chce aby była niespodzianka :D a ja chcę bardzo wiedzieć i boję się że i tak mu wygadam :) ja jeszcze nic nie mam dla maluszka, póki co uzupełniam swoją garderobę, muszę jakieś jeansy z pasem kupić bo już w nic się nie mieszczę i biegam w legginsach :D ja się zastanawiam nad chustą, czy będę wiedziała jak ją założyć i bezpiecznie nosić w niej maluszka :( nikt z moich znajomych czy rodziny takiej praktyki nie stosował a zatem nie mam porównania jak to w "realu" wygląda i czy się przydaje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzialam te emolium, troche drogie jest.... a slyszalam ze prawdziwa oliwa z oliwek jest lepsz niz ta chemiczna......jedzenie z umiarem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no trochę kosztuje ale jest bardzo wydajne a zwłaszcza polecam ten płyn do kapieli bo super nawilża i delikatnie natłuszcza a dla takiego maluszka starcza na długo:) zresztą jak rodzinka będzie sie pytać co kupić to zamiast jakiejs pierdoły mozesz powiedzieć że to:) my mieliśmy właśnie ten płyn i balsam a żelu pod prysznic na początku nie stosowaliśmy:) a poza tym jest też dla atopowej skóry więc nawet jakby maluszek miał wrażliwą to i tak będzie super:) poza tym nie wiem czy na allegro nie wychodzi taniej bo kiedys patrzyłam:) ja miałam od koleżanki elastyczną chustę i naprawdę rewelacja:) wiązanie wcale nie jest takie trudne jak sie wydaje po obejrzeniu instrukcji:P ale moje koleżanki używały od poczatku i bardzo chwaliły bo mogły dzieki temu cos w domu zrobić bo maluchy tylko na rekach a jak nie to ryk... mi mały ur się w kwietniu i od poczatku miał awersje do wózka...spacery były koszmarem.... mąż pchał wózek ja niosłam dziecko... a jak miałam chustę mogłam normalnie sama wyjść bez obaw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tak patrzę to ta emulsja do kapieli ma duży rozrzut cenowy... od 25 do 50.... masakra ale jak uda ci sie kupić za np 3 dychy to naprawdę warto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2+3 skoro tak mówisz to pomysle ze jednak taki prezent to nie głupia sprawa, widzialam za 30 kilka zl taka duza butelke, poczekam jednak na moja siostre z zagranicy bo ona ma cos podobno dac dla maluszka... jutro idę kupowac wózek:) mam nadzieje ze pojdzie po mojej mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie że nie głupi bo zawsze sie przyda :) ale na takie zakupy to masz czas jeszcze:) ja to też zostawiam na koniec:) a jaki masz upatrzony wózek:)??? jeśli będzie to wersja ze spacerówką to zwróć uwagę żeby był pełny podnóżek tak jak w tym co ja kupiłam tam jest link gdzies wyżej:) bo teraz mamy taką z podstawką na stópki a ten podnóżek kończy się małemu jak się go podniesie w połowie łydek i jak spi to mu te nóżki tak majtają i chyba średnio to wygodne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według mnie do pupy najlepszy jest sudokrem i bardzo wydajny:) Jeśli chodzi o płeć będę znała dopiero 2.07 bo wtedy mam wizytę. Wszystkim przyszłym mamom życzę miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) to i ja się podłączę;) Termin mam na 12 listopada Kilka dnia temu zaczął mi się 19 tc Płeć maluszka już znam;) Będzie córeczka - mam nadzieję, że lekarz się nie pomylił! Następną wizytę mam w przyszłym tygodniu 26.06 we wtorek ;) Co do wagi to mam na plusie ok 4kg, ale nie ukrywam, że trochę sobie podjadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam termin na 12.11 Przytyć też przytyłam, ok.5 kg, ale to też pewnie przez brak ruchu bo od początku jestem na l-4:) Będziemy odchudzać się po porodzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pollinnka12344321!
ja generalnie wszystko jem, a ser zółty uwielbiam, szkoda że taki tuczący,... staram się ograniczyć słodycze, ale czasem do kawki sobie pozwalam na jakiegoś batona, czekoladę.. Pocieszam się tym że po porodzie bardzo szybko się chudnie jak karmi się piersią. w pierwszej ciąży przytyłam 18kg, a miesiąc po porodzie ważyłam mniej niż przed ciążą także nie jest źle. ja też mam usg 27.06 i już odliczam dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polianka, masz rację, ja też schudłam szybko i po 4 miesiącach od porodu ważyłam mniej niż przed zajściem w ciążę takze jakoś bardzo tymi kilogramami się nie przejmuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny i najładniejszy kolor :D a podnóżek też ma duży to też fajnie:) ja jeszcze 2 h do wizyty i już mnie nosi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki wzielam jeszcze fotelik do niego i parasolke:) no i sie okaze co bedzie 2+3 :) zobaczysz maluszka ale Ci zazdroszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2+3 :)) Gratulacje! :D pewnie cala w skowronkach jestes ze wiesz ze z malenstwem wszystko ok no i ze bedzie chlopak! :) Ja juz bym chciala tez wiedziec, ale jeszcze tydzien musze czekac.. :P Iza, wozek ktory kupilas jest super! spoodbal mis ie jeszcze bardziej niz ten co mialam na oku navingtona :) Gratuluje udanego zakupu, mam nadzieje ze bedzie Wam dlugo sluzyl. My z wyborem czekamy az dowiemy sie co bedzie, chociaz to nie robi nic wielkiego bo chcielibysmy kolor uniwersalny z uwagi na dalsze plany powiekszania rodziny ;) Dziewczyny mam tez jedno pytanko.. jak to jest u Was z badaniami na toksoplazmoze? mialyscie takie robione lub macie w planach? Ja niestety mieszkam poza granicami kraju i u mnie takie cos jest nieobowiazkowe i waham sie czy zrobic takie badanie prywatnie czy raaczej sobie odpuscic choc pewnie lepiej miec pewnosc. Z gory dzieki za Wasze informacje na ten temat.. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas badanie na toksoplazmoze jest obowiążkowe i wykonywane przy pierwszym badaniu krwi, jeżeli masz możliwość wykonania takiego badania to zrób to ponieważ toksoplazmoza jest niebezpieczna dla dziecka. A zupełnie z innej beczki pytanie do dziewczyn które już są mamami, ile mniej więcej trzeba czekać na becikowe? pytam bo wybrałam drogi wózek i nie mamy tyle pieniędzy odłożonych i stwierdziłam że i tak 2 tygodnie z dzieckiem się nie wychodzi więc w tym czasie kupimy wózek- będzie więcej czasu na dozbieranie pieniędzy:D Ja usg mam dopiero 30.06:( a dziś robiłam badanie na krzywą cukrową- tyle się słyszy że to takie straszne i niedobre a naprawde nie jest tak źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do 2 tyg jeśli dasz nr konta:) jeśli nie dasz tak jak ja bo się zgapiłam i zapomniałam to dłużej bo musisz czekać na termin wypłaty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2+3 Gratuluje to ja i Ty będziemy mieć synków Proszę pisać jak ktoś się dowie co będzie:) zrobimy liste żeby wiedziec na przyszłość:) jesli chodzi o badanie na toksoplazmę również polecam bo to ważne jest ze względu na szkody ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ucieło mi wypowiedź- jesli chodzi o toksoplazme to chodzi o dokładne mycie tych produktów z "ziemi" typu truskawki i inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy nowe mamy! Dzieki mamuśki o dobre komentarze na temat wózka bo sie przejmowałam że może źle wybralismy z mężem, fajnie sie go prowadzi( chodziłam z nim po sklepie) i kolor szary- braz tez ok:) Wczoraj 1 RAZ NIUNIA MNIE KOPNEŁA- :) tak jakby rybka sie otarła o mnie takie fajne i mile uczucie:) przynajmniej ten tydzien do nastepnego usg bede spokojniejsza jak maluszek juz daje znac o sobie- dziewczyny może zrobimy tabelke aby wiedziec która z nas pierwsza na porodówke zajedzie:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję dziewczyny za gratulacje:D a jakiś pomysł na tą tabelkę Iza? można dodać tam jeszcze płeć maluszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×