Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabela1000

Nowy Topic dla Mam które urodzą w Listopadzie 2012!!!! ZAPRASZAM NA POGADUCHY

Polecane posty

hej mimi:) fajnie że jest tu jeszcze mama taka jak ja:D a w jakim wieku masz dzieciaczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wglowiesieniemiesci - ja tez za tydzien mam polowkowe, lekarz powiedzial mi ze to bedzie idealny czas no i to tez bedzie moj 21 tydzien :) wiec mysle ze wybralas dobry czas. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2+3 moje dziewczynki maja 4lata i 8lat a twoj dorobek pochwal sie na kiedy masz termin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam chłopców 8 lat i 14 mc:) a termin na 1 listopada ale liczę że mały ominie tę datę:P i też będzie chłopak:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja pierwszy raz usłyszałam o "połówkowym" a jestem w ciąży drugi raz. No więc nawet moja pani ginekolog nic takiego mi nie zaproponowała bo poprzednio byłam na wizycie w 18 tyg a teraz będę w 22. Nie przeglądam stron na temat ciąży ani nie czytam specjalistycznych książek bo rzeczywistość i tak weryfikuje teorię. ALe gratuluję Ci wgłowiesieniemiesci że udało Ci się po 5 latach, pewnie też byłabym przewrażliwiona. Ja przy pierwszej ciąży zaszłam za 3 próbą a podczas obecnej po drugiej próbie. Mimo wszystko nie obrażam się, każdy ma inne podejście do ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2+3:) Ty masz komfortową sytuację, ubranka, wanienka i inne gadzety już masz w domku:) Ja po 1 dziecku nie mam już nic (chyba rolki w piwnicy jeszcze leżą) bo oddawałam wszystko na bieżąco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja będę oddawać po 3 bo zamykam interes:P a jeśli chodzi o ciuszki to duzo miałam po 1 bo zostawiłam ale drugi tak je ściorał że raczej wyrzucam na bieżąco:P zwłaszcza te 3 mc w górę:) więc ciuszki musiałam kupić :) wózek też:) jedyne co zostało to łóżeczko i wanienka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to i tak sporo, ja nie mam nic. Przyjaciółka rodziła 2 lata po mnie, mąż ją zostawił gdy dziecko miało 2 miesiące,byłą bez pracy więc dostała wszystko od ubrań, łóżeczka, pościeli, nosidełka, bujawki i do dzisiaj wszystko po moim synu jej oddaje. Ja myślałam że po 1 "zwinę interes", że jedno wystarczy :) jednak z upływem lat zmieniłam zdanie zwłaszcza, że mój syn jest a jakby go nie było, treningi, koledzy, różne kółka i czasem wieczorem z nami ogląda film:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile ma syn:)??? mój ma 8 i widzę że mało go w domu:P lata z kolegami za piłką no chyba że pada to wtedy siedzi z nimi u nas:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wczesniej odemnie ja na 21 listopad mam dwie córki licze teraz na synusia he jeszcze nie wiem bo tak sie uklada ze nie chce pokazac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my chcieliśmy chłopca i będzie:) we wtorek byłam u lekarza i wszystko pokazał:P lekarz cos tam pokazywał i wierzę mu na słowo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy nowe mamy, patrze dyskusja sie zrobila co do badan, nie kazdy wszystko wie, szczegolnie przy 1 dziecku:) listopadowka2011- ja taki sam wybralam i kolor tez to dobrze ze jestes zadowolona:)spokojniejsza bede:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napiszcie mamy jaką długość miały wasze szkraby między 6 i 7 tyg jak wiecie moja koleżanka wg usg ma 6 tydz i 4 dz i zarodek 9 mm i lekarka powiedziała że trochę mało i ona bardzo się martwi:( mój w 7 t i 3 d miał 12 mm więc szału też nie robił ale nadgonił:) wiem że nic nie mogę ale chciałabym ja jakoś pocieszyć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wiec moj zarodek w 7t4d ciazy mial zaledwie 10 mm i moj lekarz mowil ze to prawidlowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój w 8tyg3dni miał 19mm. Niech koleżanka się nie martwi na zapas, to napewno nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałabym pomóc ale nawet nie mam usg zdjecia bo wtedy jeszcze nie wiedziałam o ciaży...ale spokojnie różnie to bywa moze nadgoni..a jakie wymiary maja teraz wasze pociechy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miala ktoras z Was cesarke?Ja chyba bede miala,boje sie troche...A jak pozniej jest z gojeniem sie i z blizna?W ktorym tyg wasze pociechy zaczely kopac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierwsze ruchy poczułam w 19tc. Nudze się więc zaktualizuje listę: naatallia 1 dziecko termin 7 październik 2+3 3 dziecko chłopczyk termin 1 listopad izabela 1 dziecko chłopczyk termin na 3 listopad marien21, 1 dziecko, plec ? , termin 5 listopad Polinnka12344321! 2 dziecko, ?, termin 7 listopad aaa_wazka termin 12 listopad wglowiesieniemiesci 1 dziecko ? termin na 13 listopada senioritka 26, termin 18 listopad mimi31 ,3 dziecko, termin 21 listopad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o wciaz nowe mauski przybywaja fajnie:) a po czym juz wiadomo ze bedzie cesarka? no to jak operacja musi minac troche czasu aby sie zagoilo tak naprawde to wszystko zalezy od Twojego organizmu,,moja kolezanka szybko wrocila do formy nie wygladala na chorą... nie boj sie ... slyszalam ze to 20 min i po wszystkim... kobiety placa zeby miec cesarke takze widzisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2+3:) Mój syn ma 10 lat i też jak nie trening to piłka, albo koledzy i komputer. Seniorita ja miałam cesarkę, mój syn ważył 4530 i nie chciał się zmieścić by wyjść, ale blizny prawie nie widać (już po ok roku był to jakby jasny cieniutki paseczek) a czułam się dobrze od początku. Na 2 dzień po cesarce gdy nakarmiłam dziecko poszłam je odnieść do położnych to mnie opieprzyły, ze nie powinnam nic dźwigać a ja tak się dobrze czułam. ( W szpitalu w którym rodziłam dzieci nie były przy matkach-położne je kąpały,przewijały tylko co 3 godziny przynosiły do karmienia) Podobnie nie miałam żadnego problemu z karmieniem i tak sobie myślę że chyba wolałabym cesarkę mieć i teraz. Plusem też jest to ze byłam dokładnie oczyszczona i plamienie po porodzie trwało u mnie tylko kilka dni i było skąpe, wiem ze niektórym ciągnie się to tygodniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa_wazka przepraszam, jeśli się jakoś uniosłam czy coś , nie chciałam by tak to zabrzmiało ale jestem bardzo przeczulona, do tego sama siedzę w domu i trochę świruję, mąż w pracy za granicą i chyba mi już za bardzo na łeb buzuje z tej samotności :D a czytam i wertuję net bo w sumie to nie mam z kim nt temat pogadać, u mnie w rodzinie albo dzieci dawno odchowane, wszyscy daleko i jak czegoś do końca nie wiem to szlak mnie trafia :D ale Wam zazdroszczę, że już macie sporo rzeczy po swoich dzieciach, niby nie ma nic wspanialszego niż pierwsze zakupy dla maluszka ale z chęcią przyznam, że chciałabym już wszystko mieć naszykowane :) 2+3:))) u mnie wymiary w 6 t 3 d to 8 mm i gin mówił, że idealne wymiary to chyba twoja znajoma nie ma się co martwić :) senioritka26 mnie dzidzia podkopuje od 19 tyg, a dziś to szaleje jak nie wiem co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wgłowiesieniemiesci - nie przejmuj się, ja się nie obrażam:) i też rozumiem że możesz być przewrażliwiona. Ja mam dwóch chlopów w domu to czasu na gazety i internet mało, mąż ostatnio był przeziębiony to wtedy w ogóle jak 5 letnie dziecko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny za te wymiary:) zaraz jej napiszę że nie jest źle:) ja pierwsze ruchy poczułam w 18 tyg ale takie bardzo delikatne:) wgłowiesięniemieści nie dziwię się że ci do głowy uderza:P przecież to pierdolca można dostać samemu:( wczoraj pytałam o rogala do spania dziewczyny pisały że fajna sprawa:) bo to jeszcze połowa i mi już średnio wygodnie:/ i chyba sobie sprawie takie coś a na allegro pełno tego:) pamiętem jak ostatnio obkładałam się poduszkami żeby jakos zasnąć:/ pod brzuch plecy między nogi... tragedia:( a w ogóle jakiś czas temu czytałam o planie porodu i w sumie fajna sprawa:) słyszałyście może o czymś takim??? daje się przed porodem lekarzowi i połoznej nasze życzenia i inne wytyczne porodu co chcemy czego wolałybyśmy uniknąć.... tylko nie wiem czy u mnie by to przeszło... wszystko takie zacofane jeszcze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje malenstwo daje o sobie znac mniej wiecej od konca 18 tygodnia. 2+3 :)) jesli moge to i ja polece i Tobie i wszystkim innym dziewczynom poduszke rogala (ja nazywam ja moim panem wezem ;) ). Mam taka od 4tc poniewaz po operacji mialam ograniczone mozliwosci do spania, poduszka ta byla najcudowniejszym rozwiazaniem jakie znalazl moj Mezus. Do dzis i zapewne do konca ciazy juz bede miala ja zawsze w lozku. Mozna sie do niej tak przyzwyczaic ze nawet jak gdzies jedziemy i zostajemy na noc to zabieram ja ze soba.. Takze jeszcze raz - fajna sprawa! Jest wiele modeli poczawszy od roznego wypelnienia do roznych rozmiarow dlugosci itd wiec kazda moze znalezsc odpowiedni model dla siebie. No i wczoraj zrobilismy pierwszy zakup dla naszego maluszka a mianowicie zamowilismy juz mebelki. Wiem ze moze to szybko ale niestety musimy czekac jakies 10 tygodni na dostawe a potem musza byc juz zlozone jakies 4-6 tyg. zanim dzidzia zamieszka w pokoiku zeby sie ladnie wywietrzyly :D A powiedzcie mamy czy planujecie aby malenstwo od poczatku mieszkalo u Was w pokoju czy ktoras z Was moze zaufa badz juz kiedys zaufala "elektronicznej niani" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dziecko będzie niestety w naszej sypialni na co najmniej rok lub dwa, ponieważ mamy tylko 3 pokoje - z czego jeden z aneksem a drugi pokój syna, potem pomyślimy może nad zmianą mieszkania. Mój syn też przez jakieś 3 lata miał łóżeczko ,mebelki i zabawki w naszej sypialni, potem zmieniliśmy mieszkanie na większe by miał swój pokój i tym razem pewnie tak będzie. 2+3:) a jak Wy ten problem rozwiązujecie? Pewnie dwójka młodszych będzie razem w pokoju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2+3:))) ja z poduszką już teraz zasypiam, wkładam ją między nogi i odczuwam ulgę i chyba czas przerzucić się na właśnie takiego rogala/poduszkę :) widziałam kilka różnych wariantów na allegro, jak tylko wypłata na koncie się pojawi to robię skok na rogala :) też czytałam o tym planie ale ja to nawet nie wiem czy będę rodzić w PL czy w UK i chyba nie ma sensu bym się nastawiała na jakiś plan :) a Najlepszy plan to : oby szybko i oby bez dodatkowych komplikacji :D marien21 u Nas dzidzia będzie razem z nami w sypialni, czy w PL czy w mieszkaniu męża w UK już jest wyznaczone miejsce na łóżeczko :) dziś chodzę jak w skowronkach i cieszę sama do siebie papę bo mój mąż w piątek przyleci na dwa tygodnie :) taką mi niespodziankę zrobił, że szok :) jak wylatywał w maju to brzuszka nawet nie było widać a teraz już będzie miał co głaskać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×