Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabela1000

Nowy Topic dla Mam które urodzą w Listopadzie 2012!!!! ZAPRASZAM NA POGADUCHY

Polecane posty

Gość ciezarowka_83
A ja sie rozplywam z goraca i nic mi sie nie chce :) na dlugi weekend jedziemy z mezem do jego rodziny na pomorze chwalic sie brzuchem :P wlasnie siedze u kolezanki (tej od wyprawki) ktora 2 tyg temu urodzila coreczke- strasznie slodki ten dzidzius super miny robi i caly czas spi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazka u nas co roku tyle komarów chociaz tamtego lata bylo znacznie wiecej, nie ma problemu sa specyfiki na to one zaraz ida spac wiec okolo21 nie ma nic. a ze lasy i jeziorka to musza byc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
Mragowo tez jest ladne i milo wspominam splyw kajakowy na Krutyni- miasta nie pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mamy jeszcze trochę czasu by się zastanowić. Jak w ogóle się czujecie w te upały? Ciekawa jestem co tam u 2+3:) bo chyba o nas zapomniała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
no wlasnie tez sie zastanawiam u mnie z upalami strasznie wogole z domu sie nie ruszam od kilku dni chyba ze pod wieczor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
no wlasnie tez sie zastanawiam u mnie z upalami strasznie wogole z domu sie nie ruszam od kilku dni chyba ze pod wieczor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj wyszłam tylko do sklepu a potem już nigdzie, dzisiaj jest troszkę chłodniej ale to dopiero 10 godzina. Za to przejrzałąm już chyba wszystkie możliwe łóżeczka i pościele - z nudów. Nie byłam w stanie nawet za porzadki się wziąć w tym upale, dzisiaj trochę ogarnę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też się nie ruszam nigdzie w taki upał, rano zakupy czy jakieś tam inne sprawy i na tym koniec, a teraz coś się ochładza, słońce zaszło i może spadnie upragniony deszcz :) Kobitki, miałam nie kupować ale obok takiej okazji trudno było przejść obojętnie, na allegro w zestawach trafiłam na wyprawkę ciuszków dla dziewczynki, 107 sztuk w tym bodziaki z krótkim i długim rękawem, pajace, koszulki, spodenki, sweterki i śpioszki za 107 zł !! + przesyłka 10 zł, no szkoda było nie wziąć, rzeczy w bardzo dobrym stanie, niektóre jeszcze nowe z metkami, rozmiar od 50 do 86, dokupię jeszcze jedną taką wyprawkę przed wyjazdem do męża i ciuszki mamy z głowy :) mam nadzieję, że trafi się podobna okazja :) muszę pamiętać o workach próżniowych bo jak zacznę się pakować to na serio walizek mi nie starczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
wglowiesieniemiesci- tez dorwalam taka wyrawke 100 sztuk za 100pln plus 15 przesylka i ciuszki tez zajebiste i mysle ze jesli o to chodzi to jestem spelniona :) tera lozeczko i reszta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też kupiłam takie dwie mega paki, nie wiem ile sztuk ale na pewno klikadziesiąt w paczce ( kupiłam na samym początku ciąży) i teraz jak układałam w szafkach stwierdziłam ze tych całkiem małych ubranek jest już za dużo. Jedna paka była od 0 - 6 miesiąca a druga od 0 do 9 miesięcy. To jest najfajniejsze rozwiązanie. Co ciekawsze zamówiłam paki dla chłopca nie wiedząc że będzie chłopiec:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
heheheh no ostatnia prosta nam zostala :) ile macie w pasie i ile kg na plusie? u mnie juz 10 kg (niestety) i ok 109cm w pasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, ja na chwilkę bo jadę na Termy także mierzyć się nie zdążę ale przytyłam sporo, 11 kg:( W pasie pewnie też mam najwięcej z Was. Niestety muszę też zaopatrzyć się w nowe staniki bo mnie uciskają:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja waga to coś oszukuje a ważę się zawsze rano po wizycie w toalecie i raz pokazuje 9 a raz 10 kg na plusie :D w pasie już 101cm :) dziś w nocy nie mogłam spać..nie mogłam się ułożyć a to z boku na bok, a to poduszka nie tak, a to za gorąco , za chwilę za zimno, potem ucisk w udach, jakieś skurcze, przeszkadzał mi filtr z akwarium..i tak się męczyłam do 3 .. nie wiem jakim cudem zasnęłam ale wstałam o 7:30 i byłam wyspana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
No ja tez mam caly czas problemy ze spaniem, non stop sie budze bo a to siusiu, a to pic a to glodna a to nie wygodnie to kot cos chce niewygodnie dziwny sen jak ostatnio.....itd i musze odsypiac w ciagu dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to widze nie tylko ja na plusie ja 9 kg ale doktorka krzywo spojrzala, ze za duzo, noce mam takie jak wy dziewczyny ciegle cos przeszkadza, albo mala ma ochoe na harce:) liczycie ilosc opniec w ciau dnia? podobno powinno sie liczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny... u mnie ze snem jest tez podobnie jak u Was nie sypiam dobrze,a jak juz fajnie sie uloze i sen mnie zmozy to musze wstac.Ostatni tydzien pracuje i juz pozniej urlop. Maly wariuje,tak kopie az widac jak sie brzuch rusza.Co do kopniec to nie licze,ale to podobno w ciagu godziny sie nalicza a nie calego dnia nie wiem jak to jest dokladnie? Dzis znow jade za miasto,moj dopiero jutro rano do nas dojedzie. Przytylam 8 kg,a w pasie to nie wiem nawet bo gdzies mi wsiakl centymetr;/ Milego dnia...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
Podobno takie oficjalne liczenie powinno sie zaczac od 30tc moja kolezanka dostala od lekarza jakas karteczke z tabelka gdzie miala 2x dziennie zliczyc 10 (albo 20- juz nie pamietam) kopniakowi zapisac godz o ktorej nastapil ostatni mowila ze liczyla to ze 3 tyg a pozniej olala bo cieciak sie caly czas wiercil mi sie wydaje ze jak czujemy te ruchy regularnie i sodziennie wypalujemu duza ich ilosc to nie trzeba jkos specjalnie liczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe to ja bym musiała chyba cały czas z notesem siedzieć :D też mi brzuch faluje jak się położę bo jak siedzę to za bardzo napięty i widać tylko wybrzuszenia jak Księżniczka się przemieszcza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
no u mnie mala jest najbardziej aktywna z rana ok 8 pozniej po 11 jest szalenstwo zazwyczaj do ok 20 takie pojedyncze nieregularne i od 22 znowu szalenstwo mniej wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciezarowka u mnie podobnie jak u Ciebie :) jak wstaję na poranne siusiu ok 5:00 to czuję pojedynczy kopniak ale wtedy nic do niej nie gadam żeby mi się za bardzo nie rozkręciła :) robię co mam zrobić i wracam do łóżka, od 7:30 - 8:00 zaczynają się harce do około 11:00 - 12:00, pauza, od 15:00 do 18:00 szaleństwo, 18:00 obiad i trochę spokoju i od 20:00-21:00 zaczynają się kolejne harce aż usnę :) ten schemat zauważyłam od kilku dni powtarza się systematycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
u mnie generalnie tez aczkolwiek zdazylo sie ze jak ja juz niby na 100% pewna teo schematu bylam to mala nastepnego dnia cichutko tylko jakies pojedyncze kopy :) ale to prawda u mnie tez potrafi juz jakos mocniej kopnac ze konkretny fragment brzucha sie rusza- moj moz juz to widzi ipare razy wylapal kopy pod dlnia :) pozostale dziewuszki a jak u was z tym kopaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO asia.asia
ciezarowka--wez Ty pisz poprawnie ,przecież nie mozna rozczytać co Ty piszesz .walisz te literówy ze szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
do asia asia- to nie czytaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja mam podobnie jak u was, z samego rana i potem od 19 i przed samym snem:) I dzisiaj pierwszy raz miałam zgagę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
wgolwiesieniemiesci- dzieki za wstawiennictwo :) aczkolwiek mysle ze ta cala/ten caly do asia asi t jakas nieudolna proba trollingu dlatego proponuje nast razem nie zwracac uwagi jak tam niedzielny poranek? my z mezem wczoraj na imprezie bylismy i mi sie chlop "zbombardowal" na maksa, z siateczka jechal ze mna samochodem zeby sie nie porzygac i ledwo go do domu doprowadzilam, jednoczesnie byl bardzo slodki bo w pijackim amoku mowil jak strasznie kocha mnie i mala, jak wrocilismy do domu to oczywiscie chcial seksu (hehehheh) co srednio wyszlo bo jak sie polozyl do lozka to od razu usnol :) dzis pewnie pol dnia bedzie umieral

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×