Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabela1000

Nowy Topic dla Mam które urodzą w Listopadzie 2012!!!! ZAPRASZAM NA POGADUCHY

Polecane posty

Haalo :) A my juz po glukozie, tzn wypitym soczku ktory byl naprawde pyszny no i nie ma zadnej cukrzycy :D Tzn wynik musi jeszcze lekarz zobaczyc ale pielegniarka pogratulowala tak ladnych wynikow i powiedziala ze nie mam powodow do obaw :) Czyli teraz otwieram czekolade i bede sie nia delektowac razem z moim Misiaczkiem.. Ciezarowka_83 - gimnastyka artystyczna to piekna rzecz, sama kiedys cwiczylam i bardzo zaluje ze tak wczesnie zakonczylam moja kariere z ta dyscyplina sporotwa.. Ja juz nie moge sie doczekac tego listopada.. jeszcze tylko 3 miesiace! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
wlasnie nie wiem co do rozpoczecia tego 3-ciego trymestru bo niby powinien wraz z rozpoczeciem 7-mego miesiaca a wg wielu portali (np mamazone.pl - gdzie ja sobie moja ciaze ogladam tydzien po tygodniu bo ladnie i kompletnie jest to przedstwione) zaczyna sie od 30tc odobnie bylo jak pamietam (ahh kiedy to bylo :P) z 1-szym trymestrem gdzie byla mowa o 12tc albo o 15tc na ostatniej wizycie zapomnialam gina spytac widze ze wiekszosc z was po glukozie, ja w nast tygodniu ide

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze mam wyniki w normie takze spoko, kurcze dzwonilam do innego lekarza zeby pójsc na badanie 3d i to kosztuje 200 zł! kurka gratuluje udanej glukozy mamom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
no ja za 3d i 4d tez tyle placilam- sporo ale warto i dobrze ze jednorazowo a pozostale usg to nfz- cala rodzina widziala jak Matylda szaleje :) i super pamiatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
izabela- a nie myslalas by poszukac jakies prywatnej kliniki dzialajacej pod nfz? oni maja zazwyczaj dobry sprzet do usg moze nie 3d ale jest dobry a jak nie to sprobuj w jakis umiejetny, kobiecy sposob :) poprosic meza, mnie te nie bylo stac i mi tez maz musial zasponsorowac a tak na dobra sprawe to najwazniejsze z dziecko zdrowe, kopiace i dobrze sie rozwija :) chyba reszta dziewczyn wyjechala na weekend, ja jutro na dzialke startuje i znowu kajaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
senioritka sie melduje...;)jeszcze nie wyjechala.Jutro jade na weekend znow do domku nad morzem.Jeszcze 3 miesiace nam zostaly!!!Jak ten czas ucieka szybko,ja ostatnie 2 tygodnie pracuje pozniej urlop i musze w koncu isc mojego bobaska okupic.A jak jest z Wami chodzi mi o zakupy dla maluszka kupowalyscie same czy z facetami?Po wozek to mysle z nim jechac lozeczko i te grubsze rzeczy...ale lumpki to sama bede buszowac po sklepach. U mnie goraco,ze chce juz zime!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
ja to na razie mam 2 wory ubranek od znajomych itd i tyle bede musiala dokupic pare ubrane na noworodka bo tach prawie nie mam wozek i reszte mam upatrzone ale wielkie zakupy zamierzam rozpoczac od wrzesnia i raczej z chlopem i raczej przez internet :) jaki upal w Wawie na maksa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja takze planuje robic zakupy z Mezem. To co najwieksze mamy juz kupione (mebelki do pokoju + wozek+ pare dupereli) a drobiazgami typu ubranka i wszystkie dodatki bedziemy sie zajmowac tez pod koniec sierpnia - wrzesien. Wczoraj urodzila moja przyjaciolka i normalnie jej zazdroszcze ze ma synusia juz przy sobie :) Dzis czeka mnie wielki dzien sprzatania bo w tygodniu przyjezdzaja do nas rodzice i trzeba mieszkanko jakos ogarnac. No ale mysle ze dam rade, pogoda sie zlitowala troszke i od wczoraj wieczora u mnie burze i deszcze wiec dzis wszyystkie okna pootwierane i wielkie chlodzenie domku :D Milego weekendu dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
życze miłego weekendu ja maz i nasza córeczka jedziemy do znajomych nad jeziorko na działeczke:):) w taki upał ciesze sie ze mieszkam na mazurach.. pozdrowionka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ja też wyjechałam na weekend do rodzinki a dzisiaj byliśmy na 1 dzień nad morzem i o dziwo było gorąco ( o dziwo bo ja mam pecha co do pogody nad naszym morzem) i nawet do pasa weszłam do wody chociaż nogi mi już drętwiały z zimna, ale musiałam się schłodzić. Zdążyliśmy wyjechać z miasteczka a już się rozpadało i błyskało. Jeśli chodzi o to który to miesiąc to ja liczę tak : skoro mam termin na 10 listopad to mój 9 miesiąc jest od 10 października do 10 listopada, ósmy miesiąc od 10 września do 10 października, siódmy od 10 sierpnia, więc za 11 dni będę miała 7 miesiąc. Szybko zleciało:) Dzięki Wam miło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamuśki :) ja liczę tak samo jak wazka od terminu porodu :) wychodzi na to, że od +/- 12 sierpnia zaczynam 3 trymestr, ech :) jutro przejdę się do przychodni poznać wyniki z glukozy, wizytę u gina mam dopiero za 2 tygodnie a tyle nie wytrzymam, wolę wiedzieć i ewentualnie gdyby było coś nie tak to wybiorę się do niego wcześniej..wg dziwnie u mnie jest w przychodni, robią pobranie z krwi czy jak zanoszę mocz to wyniki niby są nast dnia ale odbiór wyników u lekarza, wtedy trzeba iść do pielęgniarek - takich co siedzą obok gabinetu gina i je prosić by pokazały wyniki, one je wpisują wtedy w kartę ciąży tą co prowadzą w przychodni a lekarz na wizycie jeszcze raz sprawdza te wyniki, wpisuje w moją kartę ciąży i stempluje.. wkurza mnie też, że zawsze trafiam na taką dziewuchę, która wypełnia moją kartę tzn wpisuje wagę, ciśnienie i zawsze się myli, mam tak pobazgrane w tej karcie, że dajcie spokój, robota którą dziecko mogłoby wykonywać a ta jeszcze się myli :/ ach wylałam swoje żale i idę oglądać dalej Olimpiadę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
hej wrocilam z dzialki, massakra totalna- nie bylam na dziale b dlugo (ok 1-2 lata), jest to generalnie wlasnosc dziadka i on tam glownie dziala troszke zapuscil to miesce, dokladniej domek i w zwiazkuz tym mialam noc zglowy- nic nie spalam- domek jest drewniany i troche spruchnial zalegly sie tam jakies zuki i mrowki ponadto nawlatywalo pelno komarow bleeeee.... cala noc latalam z pcka na muchy i wybijalam robactwo masssakra generalnie nie jestem francuskim pieskiem, nieobce mi jest spanie w namiocie w sniegu, deszczach i przemoczonym spiworze ale takiego robactwa nie cierpie, ucieklismy stamtad dzien wczesniej ponadto pogoda srednia bo nad Mazowieckiem sie burze rozszlaly wiec nie poszlismy na kajaki, ale za to kapalam sie w rzece, padam na pysk, ide przed tv drzymac i tez ogladac olimpiade kupuje jutro te nieszczesna glukoze i ide we wtorek- sroda :) mam straszna ochote na gofry buziaki dla Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja dopiero dzisiaj odebrałam wyniki z glukozy ( w czwartek i piątek nie miałam sił w takie upały iść) i okazało sie że na czczo mam za niski cukier.65 przy normie od 74. Trochę się martwię, dzisiaj idę do ginekologa ale tylko po l-4 bo badanie mam na 16 sierpień, ale i tak wezmę te wyniki niech coś doradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mauśki!! widze po badaniach każda:) jak samopoczucie powiem ze mi wspolczuja Ci co widza moje stopy, i niestety rozstepy pojawiły sie i robia coraz wieksza na dole brzucha no cóz Miłego popołudnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamusie;) My wrocilismy dzisiaj o 7 rano i pojechalam od razu do pracy...U mnie jest niesamowity upal.Nogi mi puchna,ze az znikly mi kostki.Rozstepow jeszcze nie widze,bo jeszcze sie tak dokladnie nie rozgladalam.Ja na ta glukoze nie mialam jeszcze badania i byc moze nie bede miala.Moj jak uslyszal,ze chce zmienic lekarza to powiedzial czy nie jest aby za pozno?Ze czemu predzej tego nie zrobilam?Sama nie wiem jak to wyjdzie...Mam 8 kilo na plusie,az sie boje bo do listopada jeszcze troche czasu jest.Maly wierci sie czuc go coraz bardziej,ale jak na taki upal i tak dajemy rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny! My dzis mamy jak dotad zabiegany dzien ale bardzo przyjemny. Pogoda jest super - u nas tylko 19 stopni + lekki wiaterek, az chce sie wyjsc z domku. U mnie rozstepow jeszcze nie widac ale brzuch tak ciagnie mimo czestego masowania ze pewnie niedlugo cos sie pojawi. No ale takie uroki ciazy i nie ma co marudzic, wazne zeby maluszkowi bylo dobrze :) Iza a robisz sobie chlodne kapiele stop? Slyszalam ze woda z sola dziala zbawiennie. Ja jeszcze nie mam na szczescie problemow z puchnieciem wrecz przeciwnie, niewiem czy to mozliwe ale chyba dlonie mi chudna bo obraczka jest mi tak luzna ze boje sie ze ja zgubie.. Wczesniej tak nie bylo. Ja od dzis zaczynam walke z czekolada.. zauwazylam ze ostatnio moja dzienna dawka slodkosci drastycznie wzrasta :( Teraz lece na pyszna zupke owocowa + gofry a potem czeka mnie slodkie lenistwo z Mezusiem. Milego dnia Wam zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
A w wawie kolejny dzien upalow ze sie wsciec mozna, mala aktualnie troche mniej kopie- troszke grzeczniejsza :) stopy mi racze nie puchna ale za to rece- mm problem ze zdejmowaniem obraczki rozstpow brak- przynajmniej na brzuchu- na cycachs ie male pojawily, przestlam uzywac tamtego kremu bo mi ta wysypka schodzi- wrocilam do gerbera i jest git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello, u mnie ostatnio jakoś tak smętnie, chyba mam jakiegoś dołka, mam wrażenie że nie zdążymy ze wszystkim, że nie będzie tak jak zaplanowałam, że wszystko jak zwykle na wariata, że za wcześnie urodzę a chciałabym bardzo wytrzymać do tego 40 tc :( nogi mi nie puchną ale np obrączki już nie noszę, tzn założyć jeszcze wcisnę ale ze zdjęciem jest gorzej i muszę bardzo się namęczyć by ją ściągnąć, po kilku takich zabiegach z mydłem, oliwką etc.. przestałam nosić :( poszłam dziś do przychodni aby sprawdzić wyniki z glukozy a poradnia ginekologiczna zamknięta do 1 sierpnia :/ chyba zrobię sobie dziś relaksacyjny dłuuugi prysznic...wklepię maseczkę i mam nadzieję, że poczuję się lepiej :) miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez rozstepów nie widziałam dopiero mama mi powiedziała bo one sa pod brzuchem i ich nie widziałam:) co do stóp uzywam specjalnej soli i mocze je sobie w misce, póżniej wklepuje krem do stop na opuchlizne lioval czy cos takiego, kłade nogi na ściane znaczy tylko nogi w górze i to najbardziej pomaga i jeszcze masuje je limfe do góry sciagam:) ale jak jest upał to nic nie pomaga tylko na chwilke Ja równiez mam 9 kg na plus i nie wiem co dalej bedzie:) staram sie teraz ograniczac ze słodyczami i wgole bo juz pani doktor na mnie spojrzała odpowiednio:):P Nie smuccie sie mamuśki jeszcze troche jeszcze troche, wytrzymamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 2+3 :) coś się nie odzywasz, co u Ciebie? Mnie dzisiaj się śniły zęby, jeden mi się ułamał, z drugim byłam u dentysty, straszne koszmary:( Dziewczyny macie plany na weekend sierpniowy ( ten z 15.08)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :) U mnie na szczęście nie ma takich upałów jak dla mnie jest bardzo fajnie :) 8.5 kg mam plusie więc też sporo. Myślałam,że tyję za bardzo ale teraz widzę, że się myliłam nie jem wcale za dużo no ale czasem ulegam pokusom :) Nogi mi na razie nie puchną ale dłonie już tak czasem nawet jak nie ma upałów a więcej pochodzę to czuję jak mnie skóra na dłoniach ciągnie... Nie mam jeszcze problemów ze zdejmowaniem obrączki ale zastanawiam się nad jej zdjęciem... Co do rozstępów to pojawiły isę na biuście na brzuszku na razie nic ale zrobił mi się żylak pod prawym kolanem ech :( W ogóle znajomi się dziwią bo u mnie w niektórych luźniejszych ciuszkach nawet brzuszka nie widać, śmieją się, że zostawiam go w domu by nie nosić za to poszło mi dużo w bioderka i biust... Jakie duże są wasze maleństwa? Jak się czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) mi też ostatnio dwie noce z rzędu śniły się koszmary..jakieś strasznie nerwowe sytuacje bo budziłam się w nocy i serce waliło mi jak oszalałe..:/ rozstępów u mnie na brzuszku brak, dokładnie obejrzałam z każdej strony, jedynie powiększyły mi się te co miałam na udach :( ale tragedii nie ma, myślałam że będzie gorzej bo mam filigranową posturę i bałam się, że jak brzuszek zacznie rosnąć to popękam wszędzie ale tak nie jest :) moje weekendowe plany ograniczają się do siedzenia na skype z mężem :D jak on ma wolny dzień to siedzimy all time przed komputerem :) u mnie brzuch już dobrze widać a chodzę tylko w luźnych i przewiewnych ciuszkach :) ostatnio w sklepach kasjerki proszą bym przeszła bez kolejki :-P trochę mnie to krępuje bo jeszcze mam siłę stać w kolejce a ludzkie spojrzenia w takich momentach bezcenne :D ech w biust to ja bym chciała by mi coś poszło, są jedynie nabrzmiałe i ta lecąca siara...nawet w nocy pod koszulkę zakładam taki stanik a la top z wkładkami bo inaczej wszystko zachlapane :o fizycznie czuję się dobrze, gorzej z psychą :) a Mała jak duża ? nie wiem, na połówkowym w 22tc ważyła 628g to do dziś 26 tc pewnie urosła co nie co :D kopie dziś mnie dziś co chwilę, nawet jak wyskoczyłam po pieczywo z samego rana to już się wierciła :) uciekam kobitki, dziś mam zaplanowane porządki w szafkach z klamotami i mam nadzieję pozbyć się wielu pierdół :D miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wgłowiesieniemiesci - a mnie nikt nie przepuścił jeszcze w kolejce (mimo że brzuch mam spory już od jakiegoś czasu) Wczoraj byłam w tesco i kasa pierwszeństwa w ogóle nie była czynna. No ale tak już jest. Teraz oglądam łóżeczka na allegro i zastanawiam się czy już czas zamówić, bo skoro coraz bardziej ociężała jestem czy potem będzie mi się chciało obwlekać posciel i szykowac wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
a mi sie snilo ze moja ciocia namawiala mnie do palenia takieg wielkiego, mocnego skreta, ja jej mowie ze nie moge bo ciaza, a ona na to ze to sprawdzi sile genow dziecka, ze jak po wypaleniu tego skreta dziecko bedzie zdrowe to znaczy ze ma silny organizm i warto je urodzic w pozostale czesci snu w jakis dziwny sposob preparowalam taka dozylna heroine i opierdzielalam jakis latynosow ze pala papierochy w moich drzwiach wejsciowych i ze mi smierdzi papierochami :) takze wesolo mi w sklepie raz ustapili mi kolejki ale w autobusach to jak wchodze to sie rzuca polowa ludzi by mi ustapic macie problemy ze spaniem? bo ja bym mogla spac b dlugo ale mam na maksa czujny sen, non stop sie budze i pozniej nie moge zasnac spowrotem, ponadto nadal boli krocze ...:| moja coreczka wczoraj byla b grzeczna i nieduzo kopala a dzis spowrotem szalenstwo :) na sniadanie zjadlam 2 duze michy zupy pomidorowej :) ide spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazka...nie chce Cie martwic,ale jak sie snia zeby to nic dobrego;(.Mnie jak sie snily( ale to bylo takie realne ) to wszystkie mi wypadaly po kolei i plulam tymi zebami takie biale pamietam w dloni trzymalam je...Rano jak wstalam opowiadalam rodzicom przy sniadaniu,pierwsze co mama mowi ze byc moze ktoras z babc umrze...a co sie okazalo moj tata zmarl za jakis czas;;(Glupie moze to ale wierze w sny. U mnie upal i nie zanosi sie na zmiane moze dopiero we wrzesniu,a deszcz w pazdzierniku:/ Rece mi nie puchna tylko stopy i naczynka mi popekaly i chyba nie ma na to ratunku!? Jutro jade do ambasady polskiej dowiedziec sie na temat slubu jakie papiery sa potrzebne itd... ciezarowka 83 ale mialas sen hahahaha,lepiej zeby sie nie uczyl tych skretow palic:) wglowiesieniemiesci...w sklepie nikt mi jeszcze nie ustapil,ale w metrze czy w autobusie czesto...Raz tak mi glupio bylo,bo jechalam metrem i mialam krotka sukienke i nie chcialam siadac bo jakbym usiadla to cale uda gole a cholera wie kto tam siadal i jestem przeczulona na takie cos...a kobitka zauwazyla ze ja stoje i zjebala wszystkim ze to sa niewychowane zwierzeta a nie ludzie,bo widza ze kobieta w ciazy a nikt dupy nie podniesie,mowie Wam jak sie darla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam urlop od 11 sierpnia,wiec 15 bedziemy pewnie na Kalamacie 250km od nas.Mielismy jechac do Polski ale za duzo spraw niezalatwionych itd... Cos bym zjadla dobrego jakies propozycje???;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki, tyle że mnie ludzie z kolejek nie przepuszczają tylko dwa razy zdarzyło mi się, że kasjerki poprosiły abym przyszła bo mam pierwszeństwo, ludzie się wtedy burzą i coś mamroczą pod nosem :D ale co mnie to :) ogólnie staram się robić poranne zakupy tak wcześnie rano aby nie stać później w jakiś kilometrowych kolejkach ale niestety nie da się tego przewidzieć a autobusie jeszcze nie zdarzyło mi się stać aczkolwiek mało przemieszczam się komunikacją, wszystko mam pod "ręką" wzięłam się za porządki i już mi się odechciało :D nie mam weny, może jutro :) w moim obiadowym menu na dziś : młode ziemniaczki z koperkiem i masełkiem, plaster łososia i fasolka szparagowa :) mniam mniam na jutro spaghetti, na pojutrze biały barszczyk itd.. ;) uwielbiam ostatnio młode ziemniaczki z sadzonym jajkiem a wcześniej nie przepadałam za takim, często gości u mnie pierś z kurczaka w przyprawach i sosem czosnkowym albo koperkowym, zapiekanki na przekąskę - na bułki typu paluch ścieram pieczarki, ser i do mikrofali, umhhmhmh pycha :D póki co zajadam się słonecznikiem :D paluszki mam czarne ale co poradzę, uwielbiam to skubanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×