Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabela1000

Nowy Topic dla Mam które urodzą w Listopadzie 2012!!!! ZAPRASZAM NA POGADUCHY

Polecane posty

Gość ciezarowka_83
Wogole od kogos slyszalam ze przy porodzie- rozluznia krocze jakos i pomaga zazywanie wiesiolka kupilam sobie cos takiego i od kilku dni zazywam i przerwe bo czuje taki ucisk w dole brzucha zw przy wstawaniu z czegokolwiek ponadto czuje mocniejszy bol krocza jutro ide do lekarza bo mnie to i ta niby schodzaca wysypka troche martwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej ciezarówko patrz co bierzesz i pijesz bo jest duzo ziól ktorych nie mozna pic w ciazy- ja ostatnio odkupiłam od dziewczyny z allegro ciuszki i hustawke dla małej i wógóle poza allegro tz. ja do niej napisalam i sie zapytalam czy ma ciuszki i super kompleciki mi wysłała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
wiem wlasnie aczkolwiek tego wiesiolka mam z polecenia ale zaprzestalam brania- mowie ide jutro do lekarza i mi powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ,hej Ale dzias fajnie ,nie pada ale jest takie zdrowe rzeskie powietrze. ciężaróweczka -od razu pisze do Ciebie .Ja też mam takie bóle byłam w czwartek u ginki i kazała mi brać nospe 3razy po 1. Ból jest okropny ,mówiła mi coś o rozchodzącym sie spojeniu łonowym . Ja kupiłam pake na allegro ,też wpłacałam pieniadze z góry ,dwa dni po wpłacie miałam paczke w domu. Odebrałam już wózek z sklepu jest superowy mozna prowadzić go jedna reka nawet mamy ten wózeczek http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?products_id=3627&osCsid=af5 Ciuszki mam juz poprane i poprasowane jakos spokojniejsza jestem ,. Dzis rano jeszcze rano zwracałam ,często zdarza mi sie że zwracam najgorzej jest rano przy myciu zebów nie raz mnie odrzuca az i wymioty gotowe . Ja zaczełam juz wczoraj 26 tydzień ,ale ten czas leci Buziole wsiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś odebrałam pakę ubranek z allegro :) wszystko jest a nawet więcej o kilka sztuk :) od jutra zaczynam pranie bo dziś muszę podzielić ciuszki na większe i mniejsze rozmiary :) co tam jeszcze mam, rożek, zestaw grzebień szczotka, grzechotkę króliczka, buciki zajączki takie puchowe :D skarpetki, śliniaczki i na razie to wszystko, nic więcej już nie kupuję bo nie zabiorę się z tym wszystkim do męża :D aczkolwiek pakę ubrań zamówię jeszcze z allegro, przynajmniej nie będzie mi później szkoda, że plama nie zejdzie albo coś się zniszczy ;) a dla własnej uciechy kupię może ze dwa wyjściowe komplety i starczy :) łóżeczko, wózek to już z mężem będziemy kupować razem, ale ten czas szybko leci :) a do dermatolog nie poszłam bo dziś rano krostek już nie było :D zabieram się do segregowania ciuszków :) miłego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wgłowiesieniemieści - to fajnie, że krostki zniknęły. Z nowych ubranek kupiłam dosłownie kilka sztuk w pepco ( wszystko za 4.99:)) a reszta to paki i z lumpka. Pogoda super na porządki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! :) U nas pogoda dzis byla tak cudowna , jakies 23 stopnie, sloneczko ale z chmurkami.. nic dodac nic ujac :) Prace w pokoiku Malego zakonczone na chwile obecna, pokoj stoi pusty, wykladzina nowa wylozona, wszystko przygotowane. Teraz musze tylko jeszcze jakies firanki kupic no i w przyszlym tygodniu beda juz do odbioru mebelki :D Jesli chodzi o wyprawke to my mamy wlasnie tylko meble kupione, wozek zestaw butelek i kilka par skarpetuszek i paputki z grzechocacymi misiami :D Jesli chodzi o ubranka to ja bede kupowac we wrzesniu no i kosmetyki to juz na sam koniec. Moja mama przywiozla mi teraz z Polski kilka koszul takich juz na po porodzie do karmienia ale sa tak super wygodne ze juz teraz sobie w takich spie ;) Ja dzis mimo super pogody i masy zadan wykonanch w domku jestem jakas zamulona. Teraz mam czas dla siebie chwilke na odpoczynek i chyba polece do wanny.. Ciezarowko ja np slyszalam ze napary z wiesiolka sa dobre na plodnosc ale nie slyszalam jeszcze zeby w ciazy ktos pil. Ja kocham roznego rodzaju ziolowe herbatki i niestety teraz w ciazy musialam sie moocno ograniczyc :( Iza a jakie masz cisnienie jesli mozna spytac ze bierzesz leki? Mi tez czasem wydaje sie ze mam zbyt wysokie ale moj lekarz nic nie mowi ze jest cos nie tak.. i w sumie nic niewiem. Dziewczyny czy Wam tez dokuczaja te skorcze przepowiadajace tak jak mi?U mnie sa dni ze prawie ich nie zauwazam, ale sa dni takie jak np dzisiaj ze sa one co chwile i sa bardzo nieprzyjemne... Mam wrazenie ze sa coraz czestsze i niewiem co z nimi zrobic a wizyta u gina za 2 tygodnie dopiero.. Milego wieczorku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
ja nie pije wywaru to sa takie tabletki ale je juz odstawilam :) nie mam tych skurczy prawie wogole moze 1 na 2 dni mniej wiecej albo zadziej jaki macie rozmiar brzucha bo mi ostanio kilka osob mowilo ze mam duzy brzuch 109cm w pasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
marien a nie mozesz na jednorazowa wizyte isc do innego lekarza? moj prowadzacy jest na urlopie i ja po prostu ide do innego bo szalu z tym kroczem dostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężarówko zmierzyłam i mam 110!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Czyli chyba najwięcej z Was i pewnie jak i wagę:( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A najgorsze, że taki jak teraz to miałąm w pierwszej ciąży przed końcem, może pod koniec ósmego miesiaca...W 6 mało co było widać, zimą ( bo rodziłam w kwietniu) w kurtce to nikt nie widział, że w ciązy jestem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marien, ja nie mam skurczy poza takim uciskiem w udach od czasu do czasu, pytałam ostatnio gina powiedział, że mam się nie przejmować bo to normalne :O zauważyłam, że dla niego wszystko jest normalne .. na Twoim miejscu wybrałabym się do innego lekarza, co masz się zamartwiać przez 2 tygodnie hehe u mnie rozmiar brzuszka 101cm a waga póki co stoi w miejscu :D chciałabym max do 14 kg na plusie wyciągnąć a jak będzie się okaże :) wazka czym TY się przejmujesz :) przez zimowy okres będzie czas aby doprowadzić się "do porządku " :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mam nadzieję, że szybko schudnę. Zazdroszcze Ci takiej małej wagi i brzuszka małego. Też ze względów ekonomicznych, nie chciałabym po ciąży całej garderoby wymieniać:) Ale fakt, że brzuch mam spory i dosyć mi przeszkadza w pracach domowych itd... Skurcze mam rzadziej bo jem 3 razy dziennie magnez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazka ja bym swojej wagi małą nie nazwała bo na plusie mam +/- 11 kg a np moja znajoma z innego forum w tym samym tc jest tylko 5 kg na plusie :O i na zdjęciach ma faktycznie mały brzuszek o połowę mniejszy od mojego ale póki co waga stoi w miejscu od dobrych 2 tygodni i mam nadzieję, że właśnie do tych 14 kg na plusie dociągnę i więcej nie będzie, ale nawet jak będzie to trudno :) do lata będziemy super szczupłe laski :D a mam takie do Was pytanie, rozumiem, że po porodzie nie zakończymy Naszych wspólnych rozmów i będziemy dalej utrzymywać kontakt na tyle ile pozwolą Nam nasze maluchy :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a właśnie, to się zacznie co jedzą, piją, jak śpią etc..wymieniać można bez końca :D ja to świruję bo pierwsze dziecko i do tego jestem zielona w wielu sprawach ale mam nadzieję, że intuicja moja, męża i internet pomogą :D wczoraj śmiałam się z mężem, że tyle tych ciuszków jest i zdałam sobie sprawę, że ja nie mam pojęcia jak ubiera się takiego niemowlaka :D haha ubaw po pachy mieliśmy, mąż stwierdził, że nie należy przegrzewać dziecka i na tym kończy się jego wiedza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw się, samo jakoś przyjdzie. Też przy synu o niczym nie miałam pojęcia, ale kilka razy po porodzie przychodzi położna ( pielęgnuje pępek, ogląda jak goisz się po porodzie) więc można o wszystko zapytać. Mój się urodził w kwietniu i było bardzo ciepło więc długo nosił tylko body i półśpioszki (takie na gumce do pasa, bardzo wygodne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Tak wiec ja od dzis bede ratowac sie magnezem , mam nadzieje ze pomoze na te skorcze... Moja waga to jak narazie 9 kg na plus ale dobrze sie z tym czuje, mam tez nadzieje ze nie przekrocze magicznych 15kg no ale jak bedzie to sie okaze :) ile mam w pasie niestety nie moge zmierzyc bo nie mam pojecia gdzie jest moja miara.. jak znajde to sie pochwale! Ja wczoraj wieczorem bylam troche niezdarna i wylalam pod siebie caly kubek goracego kakao :/ oczywiscie siedzialam w bialych getrach :D Dzis troszke udo czerwone ale lepsze to niz bym wylala to na inna czesc ciala.. Ja tez jestem jak najbardziej za tym aby topic nie umarl jak juz wszystkie urodzimy. Pewnie bedziemy tu jeszcze rzadziej niz teraz czy pod koniec ciazy no ale.. :) Lece gotowac teraz zupke pieczarkowa :D Zycze Wam milego dzionka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
No ja tez bede chciala kontuyowac temat na naszym forum po urodzeniu wogole jestem po wizycie u lekarza- moj prowadzacy na urlopie wiec poszlam do jakiegos innego- trafil mi sie pierdolniety: na pytania odpowiadal jak bym sie jego o cos czepiala i mila pretensje, samo "klasyczne" badanie koszmar- w zyciu zaden lekarz gin mnie tak brutalnie nie potraktowal (zwlaszcza ze jestem nadwrazliwa jezeli chodzi o te bolace krocze) w zwiazku z wysypka dal mi skierowanie na milion badan m in na chloleostaze watrobowa- mam nadzieje ze to nie to wyniki glukozy dziwne- bo na czczo spoko, po pierwszym pobieraniu po glukozie spoko (tylko tu nastapily te problmy z samym pobrniem krwi i to tym pielegniarkom zajelo troche czasu) po drugim niespoko bo ociupinke podwyzszony bo poziom mialam 141 jednostek a do 140 przeciez wszytsko est spoko podejrzewam ze to z powodu tej szpoki przy pierwszym pobieraniu krwi- ze czas miedzy 1-szym a 2-gim byl a krotki- powinno byc 1h a u mnie bylo ok 45min i nie zdazylo zejsc , ale w efekcie bede musiala w 32 tc powtorzyc glukoze....:/ na krocze powiedzial ze taki urok ciazy i zalecil jakas masc ale ze generalnie nic sie nie dzieje nadal czekam na te ubranka i dupa na serio zaczynam se martwic o 2+3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciezarowka współczuję badania, raz że boli Cię krocze, dwa że jesteś w ciąży a taki zbada tak że ręce opadają.. dobrze, że dał Ci chociaż skierowanie na badania :O pisałaś maila do sprzedającego ? poproś o numer nadania paczki a wtedy na stronie poczty polskiej sprawdzisz status przesyłki..będziesz spokojniejsza :) faktycznie 2+3 już dawno nie było :( wg mało Nas tu, sporo listopadówek siedzi na drugim topiku http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5140026&start=2280 ja tam byłam na samym początku, nawet w tabelce jakiejś jestem ale długo się tam nie udzielałam bo znalazłam ten i bardziej mi się spodobał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
spoko, na takie forum juz istniejace troche trudno sie wkrecic bo trzeba czytac posty wstecz aby poznac dziewczyny- tutaj jest ok 77 str a mi sie nie chche wiec bede tu siedziec chociaz coraz mniej sie nas tu ozdzywa :) pisalam do nadawcy- nie odpisal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja na tamtym forum od kilku dni też piszę bo zauważyłam, że są dwie dziewczyny z Poznania i kto wie czy na porodówce się nie spotkamy, ale nasze forum bardziej mi się podoba, jakieś takie sympatyczniejsze:) Najbardziej nie lubię przechwalania się za ile i z jakiej firmy się coś kupiło, przechwalanie wózkami za 3000 zł:) albo fotelikami za 900zł. U nas tego nie ma a na wielu forach jest... W ogóle dzisiaj wyjątkowo znowu nic nie zrobiłam poza siedzeniem z laptopem na kolanach:) No nie wiem co jest z 2+3:) mam nadzieję, ze jakiś wyjazd wakacyjny i że się do nas odezwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
a dla mnie to bez sesnsu wogole kupowanie takich drogich rzeczy, bo wiadomo ze jest pelno rzeczy w takiej samej jakosci ale o polowe lub wiecej tanszych ja generalnie prawie wszystko bede miala uzywane- oprocz lozeczka bo to bedzie nowka sztuka nie smigana :) ja mam mega dylemat ze szkola rodzenia- albo mi godziny nie pasuja albo daleko albo dlugosc zajec a kolejny dylemat to ze szpitalam nie wiem czy isc rodzic do tego gdzie ejst moj lekarz prowadzacy gdzie jest ok ale szalu nie ma czy isc do innego gdzie za spoko warunki ale bez lekarza prowadzacego i bez tzw "znajomosci"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie o to chodzi, ja mam i fotelik i wózek używany ( chociaż wyglądają jak nówki, bardzo zadbane) Poza tym takie wklejanie linków chyba po to jest żeby inne robiły "ochy i achy" bo przecież nawet jak Ci się nie podoba to nie napiszesz tego:) A i najlepsze co kiedyś przeczytałam, jak któraś czekała na becikowe bo nie stać ją było na jakiś tam wózek a się uparłą na daną firmę...Ile ten głęboki będziemy używać...5 może 6 miesięcy...pewnie będę wolała jakąś parasolkę kupić lekką, mimo że ten mój jest 3 w 1. To płacić 3000 a potem szukać kogoś kto go ode mnie odkupi chociaż za połowę ceny. Łóżeczko jakbym mogła też używane bym kupiła ale w komisach nie było z szufladami, ale łóżeczko mam upatrzone za 150 zł, wiec nie jest to jakaś wysoka cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jeszcze nie zdecydowałam odnośnie szpitala. Ale jakbym teraz zaczęła rodzić - mężowi kazałabym jechać tam gdzie wiem, ze dają znieczulenie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej marien21 w woli wyjasnienia mam za wysoki puls dlatego biore te tabletki nie martwcie sie zapewne 2+3 ma jakies inne rzeczy do zrobienia pozatym sa inne osoby które również nie piszą teraz bo sa wakacje to chyba normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO asia.asia
a co w tym złego ,że ktoś ma wózek za 3 tys a ktoś ma uzywany? Kazdy kupuje to co mu podoba sie lub na co go stać .Tu któras wkleiła link wózka za 3 tys to juz jest ta zła ? Jestescie wredne i zazdrosne zwłaszcza Ty wazka i ciężarówa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to chodzi, że na tym forum nikt nie wkleja i to jest fajne:) Nie jestem zazdrosna, jestem realistką. Niech kupuje kto co chce, ja nawet w te linki nie wchodzę bo mnie nie interesuje kto jaki wózek ma. A Ty Asia Asia...to chyba jakiś szpieg, hm? Obserwujesz a nic się nie odzywasz tylko by komuś dogryźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamietam jak kiedys pisalysmy o wakacjach to 2+3 chwalila sie ze wybieraja sie w sierpniu na 2 tygodnie nad morze wiec pewnie teraz lezy na plazy zadowolona i korzysta z pogody :) U mnie jesli chodzi o rzeczy dla maluszka to w sumie wszystko bedzie nowe. Moze pojedyncze rzeczy uzywane. Osobiscie nie mam nic przeciwko kupowaniu uzywanych przedmiotow ale ja np nie za bardzo mam od kogo dostac, a kupowac na portalach typu allegro (czy ebay) nie jestem poprostu zwyczajna. Mysle tez w ten sposob ze nie wydaje teraz niepotrzebnie kasy bo myslimy z mezem o wiekszej rodzince i wiem ze wszystko co teraz kupie bedzie wykorzystane tez w pozniejszym czasie przy kolejnych maluszkach jak Bozia pozwoli. Wam dziewczyny zazdroszcze talentu szukania na allegro bo dla mnie to poprostu jeden wielki zakret :D Ja mam do szpitala w ktorym bede rodzic jakies 30km i mam nadzieje ze zdaze jak juz sie zacznie. W realu pewnie malo ktora kobieta rodzi w tak ekspresowym tempie jak na filmach :P Ciezarowka mysle ze jak sie zacznie porod na dobre to nie bedziesz myslala o znajomosciach i o tym zeby ktos znajomy przy Tobie byl. Przynajmniej ja jestem przekonana ze mi to chyba w panice bedzie wszystko obojetne byleby tylko urodzic :) A szpital wybieralam pod wzgledem wyposażenia i mozliwosci w razie "W" jakie oferuja bo mysle ze to jest bardzo wazne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazka moze poprostu nie warto zwracac uwagi na komentarze osob spoza naszego grona?;) czasem sledze inne topiki i zauwazylam ze jest pelno takich co tylko podczytuja i czekaja na stosowna okazje zeby cos dowalic.. ot tak poprostu. Zostanmy w naszych tematach a Asia Asia niech sobie pisze co chce, moze ma jakies kompleksy ktorych nie potrafi wyladowac w inny sposob...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×