Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabela1000

Nowy Topic dla Mam które urodzą w Listopadzie 2012!!!! ZAPRASZAM NA POGADUCHY

Polecane posty

To daj znac jak wyniki ;)) Wazne zeby wszystko sprawdzic. A moze okaze sie ze taka jego 'uroda' i jest niejadkiem ;) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a jest ktoras ze slaska? Przyznam szczerze ze brakuje mi takiej kolezanki z malym dzieckiem w otoczeniu ;) wszystki dzieciaczki albo starsze albo dopiero w brzuszkach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazka a najlepsze, że do szpitala nabrałam ciuszków na 56 :) Antoś teraz trochę się na buzi zaokrąglił ale brzuszek czy nóżki nadal ma niezbyt pulchne. No i ciuszki to mu zakładam na 68, szczególnie spodenki bo nogi ma długie. Ale to już podczas wszytkich badań prenatalnych w ciąży podkreślano, że Maluch ma długie nóżki :) ale ma też po kim być taki wysoki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazka a najlepsze, że do szpitala nabrałam ciuszków na 56 :) Antoś teraz trochę się na buzi zaokrąglił ale brzuszek czy nóżki nadal ma niezbyt pulchne. No i ciuszki to mu zakładam na 68, szczególnie spodenki bo nogi ma długie. Ale to już podczas wszytkich badań prenatalnych w ciąży podkreślano, że Maluch ma długie nóżki :) ale ma też po kim być taki wysoki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Knika a mi całą ciążę mówili, że dziecko będzie wielkie, na pewno powyżej 4 kg - że większe niż pierwszy ( a pierwszy miał 4530g) wiec ja pozbyłam się ubranek,56 których miałam niewiele. Okazało się że mały ostatni miesiąc nie tył - pewnie przez problem z łozyskiem i wszystko za wielkie było. We wszystkim pływał:) Dzwoniłam do mamy by kupowała małe ciuszki i przywiozła mi cały karton - obiegła chyba wszystkie lumpki w mieście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój synek też ma po kim być wysoki Ja 170 cm a tata jego 182 i 115 kg wagi! A synek jak narazie drobniutki ..Bużke ma jak Calineczka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może jeszcze urośnie:) Dopiero ma niecałe 4 miesiące, spokojnie. My też wysocy i mały drobny, ale myślę, że dogoni i tak równieśników. Pierwszy syn jest jednym z najwyższych w klasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko! Hubi śpi od godziny wiec chyba juz spać poszedł na noc. Czyżby mu się cos przestawiło? Albo o 3 mnie obudzi i się załamię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś w nocy małego wybudze na karmienie -może choć troszke zje. wazka --to mówisz żeby nie martwić sie w sumie może i masz racje bo wydajesz sie mi taka kumata ,ale zrobie mu wyniki bede spokojniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale goraca dyskusja byla poznym wieczorem :-) Co do wagi maluchow ja sie nie wypowiadam bo moja tu najgrubsza :-) 7kg i 65 cm a co do jedzenia to tez potrafi dopakowac na raz po 250ml zazwyczaj wieczorem robi sie zarta bo w ciagu dnia to max 150 a zazwyczaj ok 130 wychodzi Tez ma po kim byc duza bo ja 172 a tatus 196 Hej koniczynka :-) Forum nam sie rozwija jak nic Ktora juz nie spi? Bo mala po sniadanku zaraz ja jem i sie zbieramy z moja mama jedziemy na grob mojej ulubionej cioci co w wakacje zmarla i pozniej tam do wujka Jak nocka minela? Ja sie wkurzylam bo chce mala nauczyc przesypiac nocki tak bez karmienia o tej 3-4 i postanowilam skorzystac z metody z ksiazki jezyk niemowlat czyli dac ok 60 ml i pozniej smoczek trzymajac na rekach jak do karmienia...... Wszystko extra tylko jak po ok 15 min ciumania smoka ja odlozylam to zaczela sie zabawa w wypluwanie smoka z rykiem bo glodna :-) i tak do 4.30 :-)az dalam jej drugie 60 i poszla spac W dupie to mam trudno samo jej przyjdzie z tymi nockami kiedys Wglowiesieniemiesci-jak ty Meli nauczylas przesypiac nocki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, czyżbym była pierwsza?:) Dagniesia - ja z małym też robiłam krew i mocz ale wyniki były ok. Dziewczyny mi tu poleciły woreczki na mocz takie do przyklejenia to się zaopatrz - i dla pewności lepiej zrobić. Senioritka - pytałaś o ciemieniuchę - tak w 90% już zeszło, myślę że 2-3 mycia i będzie spokój:) Mały spał do 4 -popił i do 7.30 także wstaliśmy bo jedziemy auto od mechanika odebrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedno dziecko samo przesypia a inne i do 2 lat będzie się budzić w nocy i nie nauczysz. Póki do pracy nie wstajesz to daj sobie spokój z nauką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja też dziś wcześniej bo o 7 już był zryw Małej, pielucha, butla i śpi dalej. dagniesia moja Mela jest z 14.11 i teraz wypija w ciągu dnia co 2h pomiędzy 150-180ml, kilka razy już jej się zdarzyło dobić do 210, 60 ml to jak jej dorabiałam mm do swojego w drugim tygodniu tyle wypijała. koniczynka Witaj :) mamucha właśnie gapię się w kalendarzyk z karmieniami i ona stopniowo zaczęła sobie nockę wydłużać, od 18 grudnia jadła o 00, nast. nocki 3:50, potem 4:30,6:45 i całą noc przespała z 24 na 25 grudnia bo zjadła o 22 i kolejną butlę już rano o 9:45..także ona sobie sama to jakoś usystematyzowała :) stwierdziłam, że ingerować w to nie będę i samo wyszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tezbym takchciala sadzezetodlategoze moja padazazwyczj kolo 20 a jak bykladla sie blizej22-23 to pewnie byprzesyialabo onaje butle ook 1945 a nast jest o ok 3-4 powiedzmy 3 czyli ok 7h snu czyli tyle ile twoja wlasnie ktoraprowadzi kalendarzyk armienia ispania? zpisujecie gdzies oktore je, ile spi wc jaki humor w dnym dniu? bo ja od urodzenia prowadze :) wykorzystuje do tego te notesiki co daja w kopertach razem z jkimislistami z bankow itd (te ktore daja dodatkowy ciezar)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) ja dzis spałam do 8:30 aż nie mogę w to uwierzyć, że mała dała mi pospać:) wazka 1978 to mój rocznik, witaj koniczynka ja mieszkam na Śląsku, pochodzę z Rybnika, a Ty gdzie mieszkasz? Za oknem u mnie słoneczko, więc fajny spacerek sie szykuje:) Dziewczyny ja też jestem po lekturze "język niemowląt" i niestety u mnie nie wszystko działa ale każde dziecko jest inne i nie sadzę, żeby z każdym dało się przeżyć wg. książki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhheeeeelllooooooooo
kkkkkkkk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! To znowu ja :) Cały czas Was czytam ale nie nadążam czasem tak idziecie z tymi pogaduchami :) Szukam przepisu ale anie nie mogę skojarzyć która to wkleiła... było to jakiś czas temu, wiem że dwi z Was go robiły, taki z warstw :) kojarzycie? jak bym mogła to proszę o link do tego placusia :) Wazka tak jak Ci pisałam mała spała do 2 z minutami flacha i spała do 7 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry poranne ptaszki :D ! My dopiero co wstalismy, teraz ja jem snidanko i zaraz maly dostanie cycusia. U nas nocka cudowna, maly zasnal wczoraj o 19.15h obudzil sie o 21.45 na cyca i spal do 5.20h i jak sie najadl to jeszcze do 8.30 potem znowu cyc i teraz wstalismy z lozka :) senioritka wygladasz super :)! mamucha , moze zacznij tez jakos tak robic zeby mala jadla ok 22 tez? moze wtedy bedzie dluzej spala? my zapisujemy tylko niektore rzeczy ktore fifi np pierwszy robi :) dagniesia mam nadzieje ze z dzieciaczkiem bedzie wszystko dobrze! kooniczynka witam :) knika my raz mielismy tez podobne zaczerwienienie na siusiaku ale posmarowalam malemu sudocremem i na drugi dzien juz nie bylo sladu po zaczerwienieniu. Ale warto zrobic to badanie moczu, napewno nie zaszkodzi. Wogole znalazlam wczoraj ciuszek na chrzciny :D Jednak kupilam sukienke i moj maz obral patent jak bede mogla karmic malego wiec jestem mocno szczesliwa! :D JEszcze tylko musze kupic sobie koszule pod sukienke i jestem gotowa. Gorzej z Filipem... Co dzisiaj dziewczyny gotujecie na obiad? U nas dzisiaj makaron z sosem pomidorowym i tunczykiem. Mniam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dzisiaj od rana polowanie na mocz Antka :) specjalnie go trozebrałam żeby było mu zimno i czekałam, tak mnie zaskoczył tym sikaniem, że szybko gho podniosłam do góry i on się wystraszył a co za tym idzie przestał sikać :) trochę siuśków nam się udało złapać. Odłożyłam go na tapczan a on wtedy regularnie zasikał całą pościel :) wyniki będę miała po 17, a czy zaczerwienienie zeszło to nie mam pojęcia bo cały jest fioletowy od gencjany i nie widać. a przy okazji w nocy jak mu zmieniałam pieluchę i smarowałam tym fioletowym świństwem to mi się to wylało i mały ma cały brzuszek i nóżki fioletowe a ja ręce :) to jest tak jak się coś na śpiku robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka85
dziwczyny ale sie rozpisalyscie... :) ja wczoraj mialam tragiczny dzien, tym razem to ja mialam bol glowy z wymiotami. dzieki Bogu malutki zasnal od razy po kapieli i karmieniu czyli o 21 i pobudka o 3. tylko ze ja z bolem glowy jak zwykle zasnac nie moglam i do 12 z boku na bok i do lazienki i tak przez 3 godziny! ja tez czytalam jezyk niemowlat i mysle ze to wlasnie dzieki tej ksiazki nauczylam malego zasypiac samemu w lozeczku. co prawda trwalo to dluzej niz kilka dni czy do 2 tyg, bo az miesiac sie uczylismy i zasypiania zabieralo nam 3 godziny w strasznych placzach, ale nie bralam na rece tylko "cisialam" glaskalam i trzymalam za raczke i chyba sie udalo. to juz 5 noc z zasnieciem o rozsadnej porze. moj juz ma drzemke poranna. dzisiaj sloneczko wiec pewnie tez na spacer wyjdziemy. milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazka , sukienke mam zabudowana z przodu po sama szyje i z tylu rozporek. Maz wymyslil ze jak bede miala koszule pod sukienka, to on bedzie mi rozpinal rozporek troszke tak ze ramie jedno wyciagne, koszule rozpinam i juz cycus na wierzchu. Wiadomo ze to nie jest idealne rozwiazanie, ale wczoraj probowalam w domu i naprawde dziala, dieki temu moglam sobie pozwolic na ta kiecke. Jasne tez ze nie bede karmila przy stole tylko zawsze sobie gdzies na boczek uciekne, wiec powinno byc ok. Wogole mam czarna sukienke z czerwoniutkim paskiem i teraz sie zastanawiam czy kupic biala czy czerwona koszule do tego? Nie cce tez zeby wszystko ciemne bylo.. U nas Fifi dzis ma tryb przytulacza, tylko sie tulimy od rana :) Pogoda do dupy wiec na spacer nie idziemy.. A jak Wam mija dzien dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :)) U mnie nocka jedna z gorszych - maly super przesypial do 5tej juz od dluzszego czasu. A dzisiaja 3 pobudki w srodk nocy nie wiem co mu sie pozmienialo. Mam nadzieje ze to wyjatkowo tak :) Monia 1978 - z Rybnika? To bardzo blisko mamy do siebie - ja z Żor :)) dzisiaj bardzo wieje u nas wiec spacer sobie darujemy, ale po poludniu jedziemy do znajomych co maja troche starszego dzieciaczka - troche sie czlowiek rozerwie. A na obiad dzisiaj bedzie jakis gotowiec bo zupelny brak weny :)) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniczynka pochodzę z Rybnika, a obecnie mieszkam w Rydułtowach, czyli mieszkamy niedaleko:) a pogoda zaskakuje, bo u nas zero wiatru i własnie wróciłyśmy ze spaceru. Na obiad robię rybkę marien uważam, że do tej kiecki pasować będzie czerwona i biała koszula, jednak ja wybrałbym czerwień:) ale do rzecz upodobań:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marien...lubie klasyke wiec wybralabym biala koszule a do tego jakas np bransoletke czerwona zeby ladnie kontrastowala z paseczkiem;) madziolek...nie wiem czy o to Ci chodzilo...to robila Creamyful niedawno...http://www.mojewypieki.com/przepis/pani-walewska-pychotka Maly zasnal ostatecznie o 21 pozniej o 1 i 5 przerwa na cyca i do 7 wojowanie. wglowiesieniemiesci...dobrze wygladasz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×