Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabela1000

Nowy Topic dla Mam które urodzą w Listopadzie 2012!!!! ZAPRASZAM NA POGADUCHY

Polecane posty

ja bym sprzedawała w pakach albo w zestawach po kilka, sama jak szukałam jeszcze w ciąży to tylko paki i większe zestawy mnie interesowały, na pojedyncze aukcje nawet nie zwracałam uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka85
moj maly zaczal boksowac maskotki na bujaku, matko jaki piekny widok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jest fajny widok.Moj dzis mostek robil,brzuchol w luk wypiety,tylko glowa i stopki oparte. Tyle ze jest troche marudny i tak porzadnie zasnal ok 30min temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój śpi i śpi. Odebrałam dzisiaj wyniki Antka i juz żadnych leukocytów nie ma ale ma za wysokie ph bo aż 8, kurcze ciągle coś! Creamyful Mała fajna :) a co do ciuszków to ja też jak kupuję używane na allegro to wolę jak jest kilka sztuk bo przez koszty wysyłki pojedyncze sztuki się nie opłaca. wazka kupiłam juz ten cebion i podałam małemu 5 kropli po jednej na smoczek i tak mlaskał że az nie chciał mi smoczka oddać- chyba lubi kwaśne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hubi nie dostal jeszcze bo spi i oby jak najdluzej spal. Ja ubranka po 1zl za sztuke sprzedaje czyli tak jakby w pace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka85
WoW!!! a co tu takie spustoszenie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow caly dzien cisza :) My juz po kapieli i mala wlasnie usypia przy butli. Dzisiaj bylysmy na 2,5 godzinnym spacerku :) a co tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie cisza więc muszę coś jednak napisać :) My mamy ostatnio kiepski okres- mały przeziębiony i marudny bardzo, ciągle jak nie śpi to chce być na rękach noszony. Dobrze, że jednak większą część przesypia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakis kiepski okres z tymi chorobami,u mnie tylko maz odparl atak bakteriom. Milych snow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Faktycznie wczoraj była cisza:) Są dni kiesy jesteśmy bardzo zajete:) Ja wczoraj byłam na wizycie kontrolnej u lekarza z Małą, chodzimy regularnie ze względu , że urodziła się jako wcześniak. Dostałyśmy skierowanie na morfologie. W tej chwili piję kawkę, Natasza śpi, ostatnio jest strasznie marudna w ciągu dnia w momencie kiedy robi się senna, nie chce zasnąc, płacze, wygina się i nie zamierza spać chociaż ewidentnie widać, że chce jej się spać. Walczę z nią do skutku, aż zaśnie. W nocy zasypia bez marudzenia:) Miłego dnia dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej dokladnie, u ns srednio bo pobodka o 3- chyba nigdy sie to nie zmieni.....marze by jednolicie nocki przesypiala ja od wczoraj sie na maksa szkole by po maciezynskim z werwa wejsc do nowej pracy wiec bede pislaa niestety sporadycznie za tydz mla konczy 4 miechy :P i zaczynamy wprowadzac stal jedzonko :) zobaczymy jak to bedzie.... Milego dnia, moze zajze wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Mój nadal zakatarzony, aż mi go szkoda jak się męczy i ciężko mu oddychać:( O 5 mieliśmy pobudkę ale godzinną bo prócz cyca było wyciąganie smarków. Potem do 10 pospaliśmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hubi znowu spi od kilku godzin, w zasadzie od rana z krótkimi przerwami na cyca...Zrobiłam w domu wszystko i się zastanawiam co jeszcze bo nigdy aż tak w ciągu dnia nie byłam ze wszystkim "do przodu":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musiałam jednak dzisiaj jechać do lekarza z Antkiem, bo do kataru dołączył okropny kaszel aż przykro było słuchać. W nocy maluch się męczył a teraz ciężko mu pić mleczko bo nie może zbytnio przez nos oddychać. Lekarka dała nam tylko syropek na gardło , wit. C i krople do nosa a w piątek na wizytę kontrolną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka85
hej dziewczyny... jakos tak dziwnie zajrzec i zobaczyc ze tu taka cisza... czyzbyscue zaczynaly juz wieczory walentynkowe... :) napiszcie cis, nudno bez Was... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Michelle dzisiaj pierwszy raz przekrecila sie sama z pleckow na brzuszek. Myslelismy o przyzwyczajaniu do spania w lozeczku ale teraz sie boje. Dzisiaj moj uslyszal z kuchni ze mala cos steka, podszedl a ona twarza w kocyku i nie miala nawet sil zeby glowke podniesc. Ja poszlam do lazienki w tym czasie i nie slyszalam. Dodam ze mala spala i musiala sie tak przekrecic w trakcie snu. Pozniej jak rozlozylam kocyk na podlodze i sie bawilysmy to widzialam to na wlasne oczy jak sie przekreca najpierw na boczek a pozniej na brzuszek. I teraz chodze zestresowana :( Do tego mala ma takie suche plamki na ciele (podejrzewam alergie pokarmowa). I musze isc do lekarza. Ja za mlodu tez mialam alergie ale przeszla pare dobrych lat temu. Ahh zobaczymy. A tutaj dalej taka ciszaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AaddagpWJM
Coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja creamyful- ja to bym sie cieszyla ze mala na brzuszek sie przekreca, preciez to postep rozwojowy :) a do lozeczka obowiazkowo bym przyzwyczaila tylko na pocztake ustwilabym gdzies obok lozk abys miala ja na oku :) u nas nocka spoko, mozna powiedziec ze mala w koncu nocke przespala bo lednolicie spala gdzies od 24 do ok 6.30 wiec spoko, ja teraz kawka i zaraz do roboty, mala zadowolona w bujaku pomaranczko- spierdalj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie nie wyobrażam by moja Mała nie spała w łóżeczku :O u Nas Meli chora, tzn wczoraj i przedwczoraj miała gorączkę, zapchany nos, dziś idziemy do lekarza, który i tak zapewne nic nie przepisze, bo tu oni nic poza paracetamolem dla dzieci nie stosują :O mąż pracuje w szpitalu i już gadał z innym lekarzem także pójdziemy chyba tylko by Małą osłuchał bo i tak wiem, że poza solą f i podawaniem Calpolu na zbicie gorączki nic nie zaleci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,creamyful ja Ci kiedys na temat twarzy w poduszkach pisalam ale olalas to bo napisalas ze mala na rece Ci spi.U mnie chrypa i kaszel,maly spi,ja sobie leze.Wglowiesieniemiesci oby Meli szybko wyzdrowiala.MILEGO DNIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazka ale ja nic o poduszce nie pisalam. Mala lezala na kocyku na podlodze mamucha mam lozeczko przy naszym lozku, jeszcze przed ciaza wstawilismy ale mala spala w nim tylko poerwszy tydzien, pozniej zaczal sie ten cholerny katar ktory konca nie ma. ale teraz mysle ze to alergia po tym jak znalazlam te plamki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To przepraszam,myslalam ze w lozku. Ja teraz tez malego nawet w dzien do lozeczka odkladam,chyba ze jestem kolo niego,on spi a ja ksiazke np czytam wtedy w lozku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak tam sytuacj nocna? u nas o ok 2030 smok juz wypluty wiec chyba mam ja z glowy, ide do ksiazki milego wieczoru!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) U nas wieczór ok, mała od 20.30 śpi, dzisiaj mieliśmy gości i mała była bardzo aktywna, a jutro powtórka z rozrywki przyjeżdżaja moje kumpele z liceum, bo jeszcze małej nie widziały i tak mamy do soboty, dopiero w niedzielę odpoczywamy:) Spokojnej nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!Hubi usnął o 22 co mnie bardzo cieszy. Katarku tez ma mniej. Ja tez sie klade bo jakas zmeczona jestem dzis. A gdzie sie podziewacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O i forum umilkło (ciekawe czy na wieki):) Jak tam weekend upływa? My u rodziców moich, mieliśmy wpaść do teściów ale grypa panuje i leżą rozłożeni, więc ryzykować nie będziemy. Mały prawie bez katarku, coś tam rano ściągnęłam ale już w ciągu dnia nie było co ściągać. Jak tam dzieciaczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Takiej ciszy już dawno nie było! wazka fajnie, że Hubi zdrowieje:) My dzisiaj zamierzamy leniuchować na całego:) W piątek byłam z małą na morfologii, bardzo płakała podczas pobierania krwi. My już po śniadanku, teraz zrobię sobie kawkę i poczytam, mąż zajmuje się Nataszką:) Miłej niedzieli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×