Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nosz choleraa

Do jakiego wieku kobieta jest według was atrakcyjna fizycznie?

Polecane posty

Wydaje mi się, że w wieku 37 lat już nikogo nie znajdziesz na resztę życia, bo mężczyźni 40 i 50-letni są całkowicie nie do życia...przeważnie zdziwaczeli, rozpili się albo nie wiadomo co jeszcze (piszę o tych, którzy nie mają żon, a więc: rozwodnikach, wdowcach itd.) a ci co są naprawdę wartościowi są już prawie 20 lat zajęci....więc wybór został tylko wśród "ogryzków" w tym wieku nikogo już nie ma do życia.....trzeba się z tym pogodzić i zapomnieć o istnieniu mężczyzn, najlepiej zrobisz jak zapomnisz że istnieje jaki gatunek ludzki jak: mężczyźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spóźniłaś się o przynajmniej 15 lat:) nie przejmuj się nie Ty jedna....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdgfhgjghj
ty jestes psychiczna, bo najpierw dupska daje a na stare lata sie nudzi i szuka męża, z takich jak ty smieją się faceci, rycząca 40stko. masz racje, teraz "normalne" i "wlasciwe" poglądy to są takie, żeby pieprzyc sie z kim popadnie, bez slubu oczywiscie... szkoda tylko ze te "zdrowe psychicznie" osoby ktore tak postepują to kończą właśnie tak jak ty. ja jestem w szczesliwym związku, sporo mlodsza od ciebie. a ty jesteś dziwką przeruchaną i zużytą, ktorej nikt nigdy nie chcial (chyba ze do lozka) i nie traktowal na serio. oczywiscie ejst jeszcze nadzieja dla ciebie, poszukaj sobie jakiegos 20latka, są tacy co lubią ruchac takie stare pudla, bo jak to sie mowi: na starej piczy chuuj sie cwiczy, zycze powodzenia. no i bylabys w swoim zywiole, wszak lubisz na kutasach skakac i to bez zobowiązań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aljedana
fdgfhgjghj Coś chyba ciebie maz nie przeruchał,że tak siepieklisz :-) Kobieta samotna jest,wiec jak ma ochotę,to niech sie pieprzy na lewo i prawo.Jej dupa,nie twoja. Gorzej by było jakby miała meza i dawął na lewo i prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem dla kogo są to normalne poglądy chodzić do łóżka z kim się popadnie, chyba tylko dla prostytutek....Nie znacie jej wcale a oceniacie....bo ma 40 lat....a może chciała żyć normalnie skąd wiecie na kogo w życiu trafiała?? może to nie jej wina że tak jej wyszło w życiu?? może nie trafiła na człowieka z którym by się dogadała? czy wszyscy to od razu prostytutki i łajdacy?? nie ma normalnych ludzi wg was na świecie co chcą żyć normalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli ktoś ocenia kobietę 40 letnią bo ma 40 lat jako prostytutkę, to współczuję takiego płytkiego myślenia....nie wszystkiego kobiety są łatwe niektóre naprawdę szukają czegoś więcej w życiu niż seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko postu napisała że szuka partnera gdyby szukała seksu napisałaby po prostu szukam seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdgfhgjghj
bo ona swoje mlode lata zyla dla seksu, pieprząc się z kazdym kolejnym chlopakiem, nie szanując się, a na stare lata (dla kobiety 37 to juz niestety z gorki jesli chodzi o powodzenie u facetow) nagle szuka milosci i męża :O moje malzenstwo jest udane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszneeeeeee
fdgfhgjghj, a jesli nawet tak było to co? co niby w tym złego? masz jakąś obsesje na punkcie dziewictwa? wytłumacz co jest niby zlego w seksie. Logicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w seksie nic nie ma złego pod warunkiem ,że ma się go z kimś do kogo coś się czuje a nie seks dla seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam 52 lata
Ale w stały związek to już bym się nie pisał, bo i po co? Wszystko, co mi jest potrzebne mogę kupić. Zarabiam nieźle, mam wszystko, co mi potrzeba, a jeśli potrzebuję towarzystwa, to mogę za nie zapłacić. Same powiedzcie, która z was nie zgodziłoby się na urlop ze mną, na Teneryfie, gdybym za wszystko zapłacił i np. nie przeszkadzałoby mi powiedzmy towarzystwo waszego dziecka. Aha, jak na swój wiek wyglądam nieźle. Pytanie - jak wskazuje dział forum - do kobiet po trzydziestce. Bez zobowiązań, po prostu wolny związek, to to autorka wątku przeżywała za młodu, ja przeżywam teraz. Oczywiście żadne małolaty. Wiem jak wyglądam i co mi wypada. Nie kupię hiphopowych dżinsów i nie będę się umawiał ze smarkulami. Ale część dorosłych kobiet po cichu akceptuje takie właśnie układy, szczególnie kiedy mają np. dzieci z poprzedniego związku i nie chcą się znów wiązać na stałe, bo boją się powtórki z tego, co przeżywały. Myślę, że tu jest problem, że w wieku odpowiednim dla autorki topiku, to coraz więcej mężczyzn robi się wygodnych. Zapłacą za sprzątanie domu, zapłacą za towarzystwo, czasem niektórzy zapłacą nawet za seks. Wszystko da się kupić, tak prościej. Ale to kobiety uczą nas właśnie tego. Same starają się walczyć o niezależność, a my się tej niezależności po prostu uczymy przy nich i nam się to bardzo podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fdgfhgjghj - wole puszczające się ale nie robiące nikomu krzywdy kobiety niż tak głupie i wulgarne jak ty, chyba bylas materacem tych puszczających się bo tak cie to boli,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam 48 lat)
i w styczniu poznalam bardzo fajnego faceta , ma 46 lat to nawet mlodszy troche :) takiego szuklalam cale zycie, bylam wczesniej mezatka, wiec nie ma reguly , jest moze trudniej to na pewno. Do Pana natomiast 52 letniego , to powiem tak ja bym z Toba nie pojechala na Teneryfe za Twoja kase , pewnych rzeczy , emocji czy uczuc nie da sie jednak kupic , chocbys mial wór pieniedzy. powodzenia Tobie i innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mam 52 lata wszystkiego nie kupisz....nie kupisz Młodości, Zdrowia i Miłości, popatrz na Patricka Swayze miał wszystko w wieku 57 lat pieniądze o jakich pewnie nie śniłeś mam 52 lata, ale zachorował na raka trzustki, popatrz na jego zdjęcia w internecie gdy był chory, gdy umierał.....gdyby pieniędzmi można by było wszystko załatwić, dziś by żył, bo miał pieniądze jakich my na oczy nie widzieliśmy. Kupując seks mam 52 lat niczym się nie różnisz od prostytutki, która ci go sprzedaje jest to tylko transakcja handlowa; jest kupujący towar i sprzedająca....jesteś płytki jeśli myślisz że wszystko będziesz miał, bo masz pieniądze, możesz mieć bardzo duże pieniądze a być tak samotnym jak Michael Jackson był w swoim pałacu.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do fdgfhgjghj
Zycze ci zeby cie zostawil ten twoj mezulo ty tepa koorwo. Wtedy kiedy sama dobijesz do 40tki. I jak bedziesz chciala znalezc sobie kogos, zeby jakas podla suka nazwa cie tak jak ty teraz autorke watku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o czym jest rozmowa
przeciez 37 latka to mloda kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda kobieta to jest
do 25 lat potem jest stara aż do śmierci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elemeledutkigospodarzmalutkii
a ja mam 48 lat) ;-) e tam tylko tak piszesz,bo nie byłaś w takiej sytuacji. Jakby jakiś 52 latek tak sie koło ciebie zakręcił,tak nadskakiwał,że poczułabyś sie przy nim jak dama i zaproponował wycieczke na Teneryfę,to byś sie zgodziła. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Nie masz adoratora,który chce ci zafundować taką wycieczke,to piszesz,ze nie wszystko można kupic,a jakbys miała takeigo fajnego pana,który chciałby cie zabrać na super wycieczkę,to byś sie długo nie zastanawiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do młoda kobieta to jest
tak, wiele szesnastolatek tak mysli. Jak bedziesz starsza to zrozumiesz, ze jest inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mężuś na pewno mnie nie zostawi, bo mnie uwielbia.....całymi dniami nosi mnie na rękach a nasze życie seksualne jest oszałamiające, robimy to co dziennie po 20 razy, teraz to nawet wraz z wiekiem libido nam poszło w górę, nie wiem co się dzieje, czasami tak szalejemy że nie pamiętam swojego imienia....mój mężuś mnie nie zostawi, a tych 25 latkach mi nie wspominaj, nie słyszeliście że kobieta jest jak wino?? im starsze tym lepsze??? pewnie wiecie o czym mówię???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elemeledutkigospodarzmalutkii
mmm432 Zauważ,że bogatemu człowiekowi nawet lżej umierać,bo bogaty ma pieniądze na bardzo dobre środki przeciwbólowe,bardzo dobrą opiekę medyczną. Wiadomo,ze lepiej być zdrowym,ale jak już chorować,to lepiej być bogatym. Nawet umrzeć bogatemu lżej. A co do Michaela Jacksona,to on sam sobie jest winien,ze samotny był,mimo jego bogactwa.Po prostu chory na umyśle człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do młoda kobieta to jest
a ty tam wyzej skad do koorwy nedzy mozesz wiedziec kto i jak chetnie by skorzystal z 'uslug' jakiegos starego dziada i jakiejs jego zasranej wcieczki ? :D A co to Teneryfa ? Ziemia obiecana jakas czy co ? Takie rzeczy to chyba imponuja tepym wiejskim piczkom takim jak ty :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elemeledutkigospodarzmalutkii
mmm432 25 latko,naćpana jestes czy może psychika Ci się troszke przekrzywiła :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elemeledutkigospodarzmalutkii
do młoda kobieta to jest :-) następna chora na umyśle :-) NIestety,ale jak sie facet z kaś zakreci koło kobiety,to kazda pewnego dnia pęknie :-) taka jest prawda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja psychika jest ok męża mam dobrego w te klocki a co zazdrościcie? teraz to my w ogóle z łóżka nie wychodzimy, nie wiem co to będzie daleej aż się go zaczynam bać...bo wraz z wiekiem libido mu idzie w górę, ma dopiero 26 lat więc nie wiem co to będzie jak osiągnie magiczną 40 tkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elemeledutkigospodarzmalutkii
mmm432 W necie,szczególnie na kafe wszystkie kobiety sa piękne,zgrabne,wykształcone,mega inteligentne,posiadające niesamowicie przystojnych mężów,ich zycie erotyczne jest wspaniałe,życie towarzyskie przecudowne etc.etc...,wiec i ty nie mozesz być inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elemeledutkigospodarzmalutkii
mmm432 uwazasz,ze czegoś ci zazdroszczę? a czego moge zazdroscic tworowi wirtualnemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widzę że ktoś tu jest zarozumiały i myśli, że facetowi wystarczy zakręcić się koło kobiety i każda z nim będzie no no ale ma się wysokie mniemanie o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×