Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nosz choleraa

Do jakiego wieku kobieta jest według was atrakcyjna fizycznie?

Polecane posty

jest grono facetow w sytuacji podobnej do twojej, normalni, fajni i przystojni tylko cos po drodze nie wyszlo po prostu. nie panikuj, wyluzuj i zobacz co ci zycie przyniesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem jesteś
jedna z tych wyzwolonych kurewek które takie trendy BYŁY bo ich czas minął , jestes juz stara w porównaniu do 20 letnich laseczek i na szarym końcu za nimi dlatego boisz sie starości pieknie obracając pytaniem , widzisz pruchno juz z ciebie i stara panna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elemeledutkigospodarzmalutkii
mmm432 A co ty tutaj robisz piękna kobieto ,mająca tak niesamowicie zakochanego meza w sobie i takie bujne zycie towarzyskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie nie wiem co tu robię pieprzę od rzeczy z wirtualnymi pseudonimami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elemeledutkigospodarzmalutkii
mmm432 Tutaj piszesz,ze masz 48 lat,a w innym temacie,ze masz 39 lat :-) maz odszedł od ciebie do innej :-) Wejdź na google,wpisz swój nick i wszystkie tematy w jakich brałaś udział bedziesz mmiała jak na dłoni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elemeledutkigospodarzmalutkii
28.03.2012] 04:42 [zgłoś do usunięcia] mmm432 prawie trzy lata jesteśmy po rozwodzie,przyczyną rozwodu była inna kobieta . No to jak ma sie tówj maz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elemeledutkigospodarzmalutkii
planuje wyjechać do pracy jako opiekunka osób starszych do UK lub Niemiec. 22:06 mmm432 Planuje wyjechać do pracy w Uk lub Niemczech, ale bardziej preferuje UK z uwagi na fakt, że znam język angielski biegle w mowie i piśmie niemieckiego właściwie nie znam ale ze słownikiem w ręku na pewno bym sobie poradziła. Przeglądałam w Internecie różne fora na temat Agencji, które organizują tego typu wyjazdy do pracy, no i dużo jest oszustów tylko pozytywne opinie ma Agencja Ontos ale nie wiem czy jechać przez nią.?...waham się... Pragnę dodać, że mam 38 lat i mieszkam we Wrocławiu i jestem po studiach.....u nas w mieście jest pełno agencji, które organizują tego typu wyjazdy ale nie wiem którą wybrać, jestem bez pracy już prawie rok i coraz bardziej jestem załamana, nie mam żadnych znajomych w Anglii ani innym państwie, może ktoś mi doradzi jak najlepiej szukać pracy w Europie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co cię to obchodzi ile mam lat? mogę mieć nawet 120 ....jest to dla ciebie takie ważne ile kto ma lat? czy człowiek i jego charakter i co mówi? do czego ci mój wiek jest potrzebny? nawet autorka topiku dyskryminuje się na wstępie bo ma 37 lat, a czemu faceci nie piszą: Mam 37 lat czy jestem jeszcze atrakcyjny dla kobiet? co oni się nie starzeją są tacy zawsze piękni i sprawni??? z tego co się orientuję to większość 50-latków ma już prostatę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak będę chciała to do pracy pojadę do Afryki lub do Iranu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elemeledutkigospodarzmalutkii
mmm432 Idx się lecz mitomanko :-) Pozdrów meza,któruy od ciebie 3 lata temu odszedł i znajdź wreszcie pracę,bo bezrobotna jestes :-) Pisałam dobrzer,ze na kafe to same kłamczuchy piszą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 789876567876
przyłapana za ręke na kłamstwie tłumaczy się jak gimgówno wstydz się idiotko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co z tego czy to przestępstwo że ktoś jedzie do pracy do UK czy Niemiec? dzisiaj prawie cała Polska tak pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elemeledutkigospodarzmalutkii
mmm432 Jak checsz kałamć,toi nie używaj tego samego nicka,nawet jak jest on na pomaranczowo,a tym bardziej na czarno,bo wszelakie kąłmstwa za sprawa google wychodza :-) dojrzała kobioeto :-) KŁĄMCZUCHA :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem klamczuchą, bo użyłam nicka tej kobiety na kafie no i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elemeledutkigospodarzmalutkii
mmm432 Jkaiej kobeity użyłas nicka :-) co Ty pleciesz?:-) Użyłaś zarejestrowany nick kogos innego :-) weź Ty sie palnij w głupi palnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do młoda kobieta to jest
NIestety,ale jak sie facet z kaś zakreci koło kobiety,to kazda pewnego dnia pęknie taka jest prawda - mow za siebie sprzedajna koorewko. Nie kazda poleci na starego dziada i jego kase. A juz na pewno propozycja wspolnego urolopu nie kazdej urywa doope tak jak tobie wiejska piczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz że tam co napisałam to też kłamstwo??? jedno wielkie? wpadłabyś na to?? wszystko tam też kłamię...i sama się puknij w głupi palnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elemeledutkigospodarzmalutkii
mmm432 Tutaj napsiałaś kłamstwa:-) że masz kochającego meza i takie tam. W tamtych tematach napisałaś prawdę ,że maż cie porzucił dla innej 3 l;ata temu etc. :-) Bye,bye kłamczucho.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha wiesz co ubawiłaś mnie bo tam też wszystko to jedno wielkie kłamstwo i mogłabyś się zdziwić jak wielkie bye bye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antropolog
uwazam ze jestes jescze mloda kobieta. dla kobiet 50 lat to granica gdzie zaczynaja sie starzec i ich atrakcyjnosc fizyczna zmniejsza sie z roku na rok w przyspieszonym tempie i wieku 55 lat zaczynaja zamieniac sie w babcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antropolog ty się już lepiej nie wypowiadaj pomyśl kiedy twoja atrakcyjność przeminie, faceci zaczynają się starzeć po 40 a wieku 50 lat wszyscy mają chorą prostatę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antropolog
czas inaczej upływa mężczyznom, facet wolniej się starzeje mężczyzna 50 letni= 30 letnia kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha antropolog bo padnę na twarz, no ale teraz mnie ubawiłeś 50 letni mężczyzna=60 letnia kobieta.....spójrz na dzisiejszych 50 latków na ulicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o boze zaraz sikne
mężczyzna 50 letni= 30 letnia kobieta - masz poczucie humoru chlopie, swietne naprawde :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×