Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nosz choleraa

Do jakiego wieku kobieta jest według was atrakcyjna fizycznie?

Polecane posty

Gość nosz choleraa

Sama mam 37 lat i jeszcze nie mam męża, w dodatku w marcu rozstałam się z chłopakiem i zastanawiam sie ile jeszcze czasu zostało mi na znalezienie sobie kogoś na reszte życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeee już po ptokach
masz 37 lat i jesteś starszą panią szukaj wśród 50-60 latków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 46436
jesli jestes naprawde atrakcyjna to mysle ze do 45

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość depewu
W jakim wieku chcesz "chłopaka" znaleźć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 46436
w sumie to najwiecej zaley w jakim wieku chcesz miec tego faceta :) bo jesli on bedzie 10 lat starszey to zawsze bedziesz dla niego atrakcyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikolo corro
tak do 25-30 lat potem się sypie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nosz choleraa
z moim poprzednim chłopakiem byłam rok i był młodszy ode mnie o 6 lat (on 31 ja 36-37) ale ostatecznie uznałam że chyba wole kogoś odpowiedzialnego, w domyśle starszego, ale bez przesady z tymi 60 latkami :D Z reszta w sumie nie o mnie ten temat, chodzi mi poprostu o to, ze jest taki wiek w którym uroda przemija bezpowrotnie i kobieta staje sie po prostu babcią, do której nikt nie powie już "ale laska z ciebie". Mówicie, ze dla 10 lat starszego zawsze bede atrakcyjna, ale obawiam sie że to chyba nie jest reguła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijoijiojo
problemem nie jest uroda tylko brak "normalnych" facetow w tym wieku, a ktorymi mozna by stworzyc stabilny zwiazek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna kobieta w tym wieku
też musi być wybrakowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nosz choleraa
no własnie w tym rzecz, "normalni" faceci sie już hajtneli przed 35 rokiem życia, a ja uważałam bardzo długo, że slub biorą tylko zniewolone normami społecznymi kołtuny itd. i wchodziłam w związki z facetami bliskimi mi mentalnie. Teraz chciałabym wreszcie znaleźć stabilność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto jest samotny po 30
to jest coś z nim nie tak. Albo jest brzydki albo zrypany charakter albo jedno i drugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pregnant father true love 666
po trzydziestce kobieta ma twarz i ciało do wymiany! MUSI ZACZYNAĆ NADRABIAĆ OSOBOWOŚCIĄ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie tylko osobowością
ale także umiejętnością prowadzenia domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość depewu
Dla ścisłości: ja nie jestem samotny, nie mam żony jedynie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mentaI cut
"a ja uważałam bardzo długo, że slub biorą tylko zniewolone normami społecznymi kołtuny itd. i wchodziłam w związki z facetami bliskimi mi mentalnie. Teraz chciałabym wreszcie znaleźć stabilność..." a według mnie właśnie odwrotnie, głupie kobiety przejmują styl życia podawany im w serialach albo w gazetkach i myślą, że sobie mogą być niezależnymi do 35 roku życia i wówczas dopiero szukać fajnego męża i rodzić dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nosz choleraa
ja akurat przejełam ten styl życia z subkultury a nie z gazetek i serialów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mentaI cut
z jakiej subkultury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dla mnie jesteś atrakcyjna.
Mam 52 lata i powiem, że jeszcze zwróciłbym pewnie na ciebie uwagę. Bo widzisz, w moim wieku, to się trochę inaczej patrzy na świat. Już człowiek wyklucza potomstwo, choćby dlatego, żeby nie narażać go na błędy genetyczne, ale również dlatego, że się do spokoju przyzwyczaił. W moim wieku liczy się już tzw. otoczka (dom, samochód, dobre ciuchy, urlop za granicą), bo człowiek już na tyle jest ustabilizowany, że go na to stać. A poza tym, to mężczyzna ponoć bywa sprawny do siedemdziesiątki, a ty za 18 lat będziesz mieć 55, a więc będziesz w trakcie (albo tuż po) burzy hormonalnej związanej z przekwitem. Mimo wszystko jednak spotkania nie proponuję, ale nadal twierdzę, że ja na ciebie prawdopodobnie uwagę bym zwrócił. Napisz, czy twoja samotność wynika z twoich ogólnych warunków (jesteś brzydka, zaniedbana), czy po prostu nie szukałaś do tej pory swojej drugiej połówki, bo z tym atrakcyjność też się wiąże, jaka z urody i zachowania jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nosz choleraa
no po prostu przez większośc zycia miałam anarchizujące i skrajnie lewicowe poglady, stad moja niechęć do małżeństwa. Uraziłeś/uraziłaś mnie tymi gazetkami i serialami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko tematu
chciałabyś 52- letniego starucha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nosz choleraa
drugiej połówki szukałam ale nie w celu mażeństwa, tylko w celu dzielenia z kimś życia, nie chciałam nigdy mieć dzieci. Nie znalazłam jak dotąd jednak nikogo, kto by wytrzymał ze mną dłużej niż 4 i pół roku. Nie jestem brzydka i zaniedbana, choć już widac ze mam troche więcej niż 20 lat. No i jestem dosyć specyficzna osobą, choć w porównaniu z tym co było 10-15 lat temu jestem już w zasadzie normalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mentaI cut
a to przepraszam. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nosz choleraa
fdgfhgjghj, widac że jesteś bardzo sfrustrowaną osobą skoro nie możesz sie pogodzić że nie każdy wyznaje twoją xix wieczną wiejską, smierdzaca dulszczyzną moralnośc :) niektórzy są wolni, deal with it, a najlepiej weź sobie coś na uspokojenie i daj zyć innym jak chcą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aljedana
nosz choleraa Założyłaś taki temat,wiec w środku czujesz obawę przed samotnością,przed starzeniem się.Bęziesz przeżywała źle swoje starzenie się ciała i umysłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nosz choleraa
a ty jestes osobą z zaburzeniami psychicznymi z której pogladów normalni ludzie się smieją :) nikt normalny nie wypisywąłby takich rzeczy jak ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nosz choleraa
to wyżej do fdgfhgjghj oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nosz choleraa
poza tym uprawiałam seks tylko z osobami z którymi byłam w związku, a ludzi ocenia sie według ich inteligencji i zdolności i tego czy po prostu sa dobrymi ludźmi a nie według tego czy uprawiali seks przed ślubem czy nie :) Jesli dla ciebie seks jest decydujacym czynnikiem podczas oceny człowieka to gratuluje priorytetów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aljedana
nosz choleraa Komu i po co sie tłumaczysz? W ogóle po co założyłaś ten temat i ciągniesz go? NIe czujesz sie dobrze w swojej skórze,że potrzebujesz już wirtualnego poklasku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×