Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Madzia1997

Jestem brzydula

Polecane posty

Gość Madzia1997
Jak nie ma jak jest :) Jestem okropna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia1997
mam ci pokazać swoje zdjęcie ??? To się sam przekonasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli uważasz za "ideał" kobiety z okładek po przeróbkach w programach do zdjęć to źle to rokuje. Wiele kobiet ma ogromne kompleksy przez gloryfikowanie konkretnego "ideału kobiety" przez media niekoniecznie dlatego, że są faktycznie brzydkie a dlatego, że są po prostu inne niż ideał właśnie głoszony przez media. Pisałaś, że najbardziej nie podoba Ci się twarz. Z takim problemem idzie się do dermatologa. I przede wszystkim nie załamuj się jak wszystko od razu nie wychodzi. Nie od razu Kraków zbudowano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia1997
Ale ja nie muszę isc do dermatologa bo nie mam pryszczy czy jakis wrzodów :) Poprostu ona mi się nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia1997
Wolę wysłac na gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia1997
Dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdynand Pryszczyc: wez idz stad frajerze i zacznij uzywac do myslenia mozgu a nie napletka bo az zal sie ciebie robi jak czyta sie twoje wypociny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia1997
Gdybym miała wszystko robić dla faceta to ja dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mania2222222
no i jestem przepraszam ale troche mi zeszlo hmm coz Ci moge poradzic, opis niczego sobie figura modelki powiem Ci ze nikt idealny nie jest a jak masz takie wrazenie to ktos umie o siebie zadbac. Wazne zebys Ty sie czula dobrze w swoim ciele wtedy inni tez beda uwazac Cie za piekna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia1997
Nie czuję się dobrze w swoim ciele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania2222222: dziewczyna jest ladna i to naprawde a jesli rok urodzin podala w nicku to jest jeszcze lepiej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia1997
Ja nawet nie potrafie sobie wyobrazić siebie z chłopakiem ;/ Wydaje mi się ze mam taką chlopska budowe ciala. Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia1997
Tak to moj rok urodzin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hullo nna patanga
wyślij mi swoją fotke na gg 5383553

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×