Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

revolver

Studio Euro'2012

Polecane posty

Gość nie żyję
fiku, czyż nie popisałem się wiarą i nadzieją uważając, że prędzej znajdziesz faceta?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no bardzo mozliwe ze do
konca zycia zostaniesz dziewica :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wierzę w zwycięstwa , bo jestem wierzącym mężczyzną i zawsze mam nadzieję w mroku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duch i mrok
para nie do zabicia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roza lilia rozalia
nie lubie euro!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najmadrzejszy na swiecie 💤 gratuluję meczu z Juventusem oraz innych w pucharach - mimo że nie kibicuję Lechowi ani go nie lubię (delikatnie), to w pucharach oglądam każdą polską drużynę... największą radością Lech poczęstował mnie bijąc drużyny , których nienawidzę - Man $hity i Juventus (wyeliminował) - za to szacunek..:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem kibicem Legii Warszawa od dziecka - ale nie tylko warszawskiej Legii - za granicą mam jeszcze dwa kluby , których jestem wyznawcą ... dla ciekawości Ci napiszę , że z polskiej reprezentacji mam dwóch ulubionych piłkarzy w historii - Wojciech Kowalczyk (Legia - Betis) i Andrzej Juskowiak (Lech - Sporting) w Poznaniu kiedyś bywałem bardzo czesto - i miałem tam dużo znajomych oraz kilku przyjaciół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja Ci dla ciekawosci napisze, ze moim ulubionym zawodnikiem jesli o kadre byl byly gwiazdor Twojej Legii, czyli Dariusz Dziekanowski;) Co do klubow zagranicznych, to Real i Arsenal. A Ty sokoro nienawidzisz City, to zapewne MU?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałem dodać - Darek Dziekanowski też sie zalicza do tych dwóch - bardzo go lubię :) z zagranicznych to Manchester United i mój drugi ojciec - sir Alex Ferguson oraz S.S. Lazio Rzym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lecz w tej chwili liczy się tylko Polska i turniej - kluby mają być cicho...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grecję kocham ogólnie za historię i za 2004 rok - chyba pamietasz jak dwa razy pokonali gospodarza Portugalię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za preznie rozwijający sie
temacik :classic_cool: chyba trzaby potrolowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o za preznie rozwijający sie temacik chyba trzaby potrolowac L. idź lepiej wyprać bieliznę nad rzekę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×