Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

revolver

Studio Euro'2012

Polecane posty

No ale co mam ci powiedziec? Ty masz o mnie takie zdanie jakie masz i juz. Ja powiem A, ty powiesz B. Ja powiem B, ty powiesz A. I tak mozna odbijac pileczke bez konca. Tylko po co? O mnie rozni ludzie maja rozne zdanie, a mi pozostaje po prostu przyjac to do wiadomosci. Nie jestem banknotem studolarowym, zeby mnie kazdy lubil. Wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rev, będę kiedyś w Anglii to się wybiorę na mecz i się okaże czy jest tak paskudnie i nie ma atmosfery:P Ale z tego co widze i wiem nie jest tak źle:P Nie twierdzę, ze tam idealnie rozwiązano. Jednak nakładanie kar i SKUTECZNE ich egzekwowanie ma swój efekt. A co złego w identyfikacji kibica? Z tego co znam z rodziną na mecz nikt się nie wybierze, no niby jest możliwość, ludzie chodzą, ale jak nie kibice dadzą popalić to policja zrobi z igły widły i zacznie gazem szpanować. A sory, ostatnio kibice byli zbyt nawaleni świętując zwycięstwo by wszczynać zadymy bo się przewracali idąc i rycząc "my portowcy, my portowcy":P A na Euro podobno będzie testowany jakiś program monitoring plus mikrofony i ogólna inwigilacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Długi
No zobaczymy jak Polacy zagrają andorę zjechali nasi 4:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Długi
z grecją powini dać radę sądzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Długi
Rosja (ostatnio w formie) a Czesi (różnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×