Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Daria figura idealna

Chudzielce z BMI poniżej 23 są bardziej narażeni na raka, osteoporozę i depresję

Polecane posty

Gość Monikaaaaaaaaaaaaaa
no i czuje sie dobrze ,zawsze mam dobre wyniki badan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikaaaaaaaaaaaaaa
germanistka86- Liczy sie róznica między biodrami ,a talia ( ideał ok 30 cm) a nie ,ze ktoś niby im grubszy tym sylwetka bardziej kobieca można być przy kości ,a mieć meska sylwetke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie do autorki, ile masz lat? Jesli jesteś osobą młodą to współczuje, szczuplejsza raczej nie będziesz. Koło 40 prawdopodobnie zmienisz się w małą okrągłą grubą kulę :P wiadomo z wiekiem metabolizm zwalnia. Jeśli w młodym wieku startujesz z bmi na granicy nadwagi to świetlanej przyszłości dla Ciebie nie widze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria figura idealna
heheh jakbyscie mnie zobaczyly na żywo to na pewno byście nie powiedzialy ze jestem bliska nadwagi :) a zwlaszcza jakbym ubrala dekolt , ulozyla wlosy, mini i szpileczki - NA PEWNO nie powiedzialybyscie, że jestem bliska nadwagi ze swoją super wagą 59 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikaaaaaaaaaaaaaa
a sory Ty do leviatana nie doczytałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miszel fajfer
Daria figura idealna Moja figura była tym, co urzekło mojego mężczyznę, zanim zaczęliśmy być ze sobą. Ćwiczę i to poprawia wygląd mojego ciała, poza tym figura klepsydra. Bardzo dbam o siebie i niestety wszystkie moje krągłe koleżanki bardzo mi zazdroszczą, kiedy chodzimy po plaży w bikini. Może Ty nie, ale nie mów mi, że szczupłe osoby mają problemy z krążeniem, bo to właśnie osoby z nadwagą mają z tym problemy. Serce to to, co działa u mnie najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria figura idealna
miszel fajfer to fajnie , ale moj chlopak mnie pokochal za charakter a nie za np. duży biust :) i nikomu nie zazdroszcze, dobrze sie czuje w swoim ciele a te informacje znalazłam jako ciekawostke i Wam to wkleilłam :) śledź w puszce no to bardziej przy starszych kobietach np. jak kobieta waży 70 i schudnie do 50 to jest zmarszczki widać wiesz o co mi chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to nie jest grubiosc skory
:D tylko jak skóre rozciagniesz a potem gwałtownie schudniesz to sa zmarchy i w im starszym wieku to zrobisz tym gorzej skora to bedzie znosic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wszyscy chcą być chudzi, ja zawsze byłam drobna. Jedynie w ciąży dużo przybierałam, ale i szybko gubiłam. Za nic nie mogę przytyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie ze skora obwisnie jesli starsza kobieta schudnie 20kg. Ale to nie oznacza ze gdyby wazyla 50kg od pocztaku to mialaby wieksze zmarszczki niz przy wadze 70kg. Co ma piernik do wiatraka? Grubosc skory nie zalezy od wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miszel fajfer
Daria figura idealna Heh, no domyślam się, że jeżeli Twój facet jest normalny, to pokochał Cię za charakter :) to tylko dobrze o nim świadczy :) i bądź sobie, Kochana, jaka jesteś, i kochaj się taką, jaka jesteś. Tylko dbaj o siebie, to nie zachorujesz i będziesz mogła tu za kilka lat pochwalić się, że Twoja teoria jest prawdziwa i jesteś zdrowa jak ryba. Tego Ci życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takiego pierda nie słyszałam
nigdy No błagam, bmi 24.9 ? To juz jest nadwaga i to duza w Ameryce to norma, ale kur, czlowiek nie powinien wazyc wiecej niz : mezczyzna odejmuje 100 cm od wzrostu a kobieta 110 cm idealnie jest odjac 115 cm u kobiet i 105 u mezczyzn,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam 17,6 BMI
Kazdy z nas jest narazony na wszystko to tylko głupie pitolenie.Kazdy organizm jest inny i nie mozna wszystkiego wrzucac do jednego wora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez bylam chuda
przy wzroscie 164cm wazylam zaledwie 46kg i za nic nie moglam przytyc, wiec zaczelam pic specjalne koktajle aby przytyc i w ciagu 3miesiecy osiagnelam wage 54kg i teraz czuje sie i wygladam super :-)mam duzo energii, nie wstydze sie pokazac ciala,powtarzam ciala a nie kosci! za nic nie chce wrocic do swojej poprzedniej wagi, jest dobrze tak jak jest :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam tak samo, wzrost 164 i 44 kg!!! dopiero w ciąży przytyłam 18 kg teraz jestem 3,5 miesiąca po porodzie i ważę 54 kg, i taka chciała bym zostać, ale znając moje szczęście to i tak za kilka miesięcy będę znowu patykiem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niska osoba (ponizej 160cm) z bmi 17 wcale nie wygląda jak chuda szkapa.... Za to panie ze wzrostem powyzej 175cm z bmi 19 czy 20 - niestety - wygladaja jak patyki.... co to oznacza? ze bmi jest zle opracowane. Autorka jest niska, wiec zeby wygladala naprawdę super, musialaby wazyc 47-50kg. Duzy biust nie wyznacza seksapilu, ale logiczne jest, ze facet jak zobaczy duze piersi to nie zwraca uwagi na cala reszte (to zauwaza dopiero pozniej, niestety)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pataataaj
ja ide sprawdzic te IBM ; P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pataataaj
u mnie jest niedowaga... i nie wiem jak sobie z tym radzic : (((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×