Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ela...................

jak wysokie alimenty moge zasadzic od ojca ?????

Polecane posty

Gość pasierbica,koleżanka,była zona
a najsmieszniejsze jest to ze beata wyzywa od pasozytów wszystkich zapominajac ze sama jako nastolatka zyła z alimentów bo wychowywana była bez ojca,że jej dzieci z pierwszego małżeństwa równiez zyły z alimentów tyle ze placiło na nie państwo bo ich ojciec uchylał sie od obowiazku płacenia,jej brat równiez ma zobowiazania alimentacyjne i tez za niego płaci państwo,jej mąz tez ma zasadzone alimenty ściagane przez komornika wiec rodzinka patologiczna od samej góry do samego dołu. I ta schorowana kobieta smie tu komukolwiek wytykac błedy,zagladać do portfeli,krytykować i powoływac się na uczciwośc Boga wobec grzeszników?! Ona ma raka,otrzymała drugie życie-szansę od Pana Boga a nic z tego nie zrozumiała. Nadal rzyga nienawiścią do tych którzy prawnie chcą otrzymac alimenty od rodziców którzy "zapomnieli" o swoich obowiazkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasierbica,koleżanka,była zona
Z Zniecierpliwiony """" O w morde Art. 133. 1. KRiO Nie czytałeś??????? """ A kto to jest dziecko? Jaka jest definicja prawna ""dziecko "" \ ustawa o rzeczniku praw dziecka, konwencja o prawach dziecka \ . Zatem art. 133 par. 1 nie jest podstawą prawną dla sądu o decydowaniu \ wydaniu wyroku \ w sprawie o alimenty na pełnoletnie dziecko . Tym bardziej ,że art.133 par.3 takim pojęciem operuje. Dokonując rozróżnienia miedzy "" dziecko a "" pełnoletnie dziecko "" Zatem ponawiam pytanie ...na jakiej podstawie prawnej ..rodzic ma obowiązek alimentacyjny względem pełnoletniego dziecka a sąd jest władny taką sprawę rozstrzygnąć? Dziecko to bezpośredni potomek, niezależnie od jego aktualnego wieku i stopnia dojrzałości wobec którego rodzice I opiekunowie prawni maja obowiazek. CO TO JEST WŁADZA RODZICIELSKA I KOMU PRZYSŁUGUJE? To prawa i obowiązki, jakie rodzice mają wobec swych dzieci. Reguluje to kodeks rodzinny i opiekuńczy. Zgodnie z nim rodzice mają obowiązek wychowywać dziecko, troszczyć się o jego rozwój fizyczny i duchowy, dając mu wykształcenie i przygotowując je należycie do pracy odpowiednio do jego zdolności. Muszą też dbać o to, by nie stała mu się krzywda. No i powinni zapewnić mu należy-tą egzystencję, po prostu utrzymując je. JAK DŁUGO RODZICE MUSZĄ UTRZYMYWAĆ DZIECKO? Nie można uznać, że przestajemy łożyć na utrzymanie dziecka, gdy staje się ono pełnoletnie - można przestać na nie łożyć dopiero wtedy, kiedy jest w stanie samodzielnie się utrzymać. W praktyce przyjmuje się, że jest to czas do ukończenia nauki i podjęcia pracy. W przypadku dziecka niepełnosprawnego obowiązek utrzymywania nie wygasa nigdy. Według obowiązującego w Polsce prawa na rodzicach ciąży obowiązek alimentacyjny wobec dzieci, które nie są w stanie utrzymać się samodzielnie. W praktyce oznacza to, że dziecko, które ma 18 lat, ale jeszcze się uczy lub szuka pracy, a jego środki finansowe nie wystarczają na utrzymanie, może zażądać od rodziców alimentów. Rodzice muszą także zaspokajać potrzeby dorosłych dzieci w zależności od ich usprawiedliwionych potrzeb oraz ze względu na własne możliwości finansowe. Jeżeli dziecko ma męża lub żonę, to oni są zobowiązani do pokrywania kosztów utrzymania współmałżonka, ale w przypadku, gdy jak to często bywa oboje młodzi nie pracują, ale uczą się lub studiują każde z nich może zażądać alimentów od swoich rodziców. CZY WŁADZY RODZICIELSKIEJ MOŻNA SIĘ ZRZEC? Nie, jest to niemożliwe. Takie samowolne postanowienie np. przy rozwodzie, nie ma żadnych skutków prawnych. Jedynie sąd może orzec o pozbawieniu kogoś władzy rodzicielskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z ostatniego wpisu Beaty.. Z ost.wpisu Beaty wynika jasno,że jest wściekła na b.żonę.Gdy nie moze dowalić bezpośrednio tamtej kobiecie,to robi to poprzez ich wspólną córkę. Ale..jakim prawem Ty tak pouczasz tę dziewczynę?!I tak bardzo żle wyrokujesz dla tej młodej kobiety?przecież to w części też geny po jej tacie! Zapominasz,że On-Twój drugi mąż-kiedyś kochał tę kobietę,(miejmy nadzieję,że dziecko jest wynikiem miłości jej rodziców..)/wybrał ją na żonę/spłodził dzieciaka. Gdyby Twój mąż dokładnie przestudiował co Ty tu wypisujesz,to może by się opamiętał i..uciekł gdzie pieprz rośnie.Rozumiem,że go pieczłowicie "pielęgnujesz",by był z Tobą,bo byś została bez środków do życia.Nas wyzywasz od hipokrytek,itd,itp.A kim Ty jesteś?! Ośmielam się pisać,bo Ty mówisz tu i na innym watku o prawie/Bogu/morale.Może zrób najpierw porzadek we własnym ogródku.Zwykle od siebie winno się zacząć,by mieć jakiekolwiek prawo mówić o innych. A,i skoro mama tej młodej kobiety była/jest taka zła,to dlaczego Ty nic nie zrobiłaś,by dać dobre/pozytywne uczucia tej dziewczynie?mogłaś Ty a już na pewno Twój mąż ratować to -wg Ciebie-zepsute dziewczę. Wiesz,że ona może budować chore relacje w związku po przeżyciach,których doświadczyła przy swoich rodzicach?ich udziałem w połowie jest jej tata/Twój mąż. Z Ciebie też nie mogła wziąć przykładu( zasiłki na dzieci,które oddałaś pod opiekę,gdy byłaś już z jej ojcem/życie bez ślubu/pouczasz Bogiem a sama żyjesz w grzechu,wg religii cudzołożysz z jej ojcem/nie pracowanie od dawna). Kto więc mógł prawidłowo ukształtować/wychować te młodą osobę? Wynika,że zostaly ciocie/wujkowie/dziadkowie.Jeszcze po nich się nie przejechałaś. ... z ostatniego wpisu Beaty wynika to co napisałam, a nie twoje chore domysły, była żona mojego męża tak bardzo mnie interesuje co zeszłoroczny śnieg! Zrobiła krecią robotę to i gratulacja dla niej! To, że córka nie ma kontaktu z ojcem to jej zasługa, to że córka nie trawi mnie, to też jej zasługa, bo nie mogła zapewne w swojej chorobie zazdrości i zaborczości przeżyć, że taka Beata może czasami okazać się lepsza od niej - to tyle! Zrobiła pranie mózgu młodej, a dalej to już potoczyło się samo! Skutki jej działalności opisałam skrupulatnie w moim temacie - zainteresowane proszę o przeczytanie tematu "alimenty na dorosłą córkę mojego męża"... a nie wypisywać bzdury niczym nie poparte dla samego klepania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasierbica,koleżanka,była zona a najsmieszniejsze jest to ze beata wyzywa od pasozytów wszystkich zapominajac ze sama jako nastolatka zyła z alimentów bo wychowywana była bez ojca,że jej dzieci z pierwszego małżeństwa równiez zyły z alimentów tyle ze placiło na nie państwo bo ich ojciec uchylał sie od obowiazku płacenia,jej brat równiez ma zobowiazania alimentacyjne i tez za niego płaci państwo,jej mąz tez ma zasadzone alimenty ściagane przez komornika wiec rodzinka patologiczna od samej góry do samego dołu. I ta schorowana kobieta smie tu komukolwiek wytykac błedy,zagladać do portfeli,krytykować i powoływac się na uczciwośc Boga wobec grzeszników?! Ona ma raka,otrzymała drugie życie-szansę od Pana Boga a nic z tego nie zrozumiała. Nadal rzyga nienawiścią do tych którzy prawnie chcą otrzymac alimenty od rodziców którzy "zapomnieli" o swoich obowiazkach. ... a to jakaś ciekawostka, sama zainteresowana nic o tym nie wie? może jakiś scenariusz filmu piszesz i wszystko ci się już znacznie pomyliło. Beata jako nastolatka nie żyła z alimentów tylko z renty po ojcu, który zmarł, gdy miałam 1,5 roku... widać że piszesz dla samego pisania, bo sprawia to tobie satysfakcję i upajasz się własną głupotą....dezinformując inne osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez jestem twoja koleżanką?
kolejna znajoma? i też ciebie zna i nie lubi? i to dlatego wlepia artykuły na temat alimentów z internetu?pewnie cały internet pisze przeciw tobie.Opisujesz całe swoje zycie,podajesz wszystkie dane,wlepiasz zdjęcia i informujesz gadzie je wlepiasz a później siedzisz i dumasz która to ze znajomych może bycta która tu pisze. Jaka ty jestes głupia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ja ci powiem
W swoim temacie napisałaś że wkleiłaś zdjęcie na forum amazonek na którym byłaś ty wraz z dwójka dzieci a na głowie miałaś chustę.Śledzę od początku twój temat a tu weszłam zupełnie przypadkowo. Jak zwykle wszędzie dopatrujesz się pasierbicy,koleżanek,byłej żony i co gorsze jesteś przekonana o swojej racji. Musisz sobie zdawać sprawę,że z chwila pisania o sobie,podawania szczegółów przestałaś być anonimowa.Każdy kto czyta z uwagą potrafi sobie zlepic w całość i doczytać się między wierszami to jaką jesteś. Byc może są tu tacy co ciebie znają osobiście ale wiele sprzedanych informacji dotyczących ciebie zawdzięczasz sobie.I uwierz nie jestem żadna twoja znajomą ani nikim kto ciebie zna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ja ci powiem
Myslę,że podawanie nazwisk osób które znasz a które jedynie podejrzewasz że piszą o tobie może spowodować poważne konsekwencje. Pomyśl o tym bo twój nick również doprowadzi do ujawnienia twojego IP komputera. Nadal twierdzisz,że ciebie znam co jest nie prawdą w co ty jak uparcie nie wierzysz. Niech to dla ciebie będzie dowód,że sa tu tuziny ludzi którym nie podoba sie twoje podejście i postawa. Miłej nocy. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... dlaczego usunęłaś moje pozostałe wpisy, w których napisałam jasno kto najpierw użył mojego nazwiska a potem wypisuje kłamliwe opowieści o mojej rodzinie i o mnie, nie podoba ci się PRAWDA???? WAM NIE PODOBA SIĘ PRAWDA?? KONSEKWENCJE MOGĄ ZOSTAĆ WYCIĄGNIĘTE PRZEZE MNIE TAKŻE111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ja ci powiem
Ja je usunęłam.Wystarczyło bym wpisała w wyszukiwarkę podane przez ciebie nazwisko z imieniem a trafiłam na profil na Naszej Klasie. Zastanów sie co robisz!! Wykasowałam te wpisy dzięki, którym upubliczniłaś wszelkie dane osobowe wraz z wizerunkiem osoby którą tu atakujesz. Nie zrobiłam tego dla ciebie a dla tej kobiety. Oczerniasz ja,wyzywasz i podajesz do publicznej wiadomości dane osobowe za co grozić tobie może kara grzywny a nawet kara pozbawienia wolności!! Czy tego chcesz? Skoro żądasz anonimowości to stosuj wobec siebie również tą zasadę. W tobie jest zero poszanowania dla cudzych opinii tak odmiennych od twoich własnych, że w przypływie złości naruszasz cudze dobro i cudzą anonimowość. Trochę trzeba pomyśleć zanim się coś napisze. I po raz wtóry ciebie informuje,że naprawdę nie znam ciebie ani ty mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ja ci powiem
Ja je usunęłam.Wystarczyło bym wpisała w wyszukiwarkę podane przez ciebie nazwisko z imieniem a trafiłam na profil na Naszej Klasie. Zastanów sie co robisz!! Wykasowałam te wpisy dzięki, którym upubliczniłaś wszelkie dane osobowe wraz z wizerunkiem osoby którą tu atakujesz. Nie zrobiłam tego dla ciebie a dla tej kobiety. Oczerniasz ja,wyzywasz i podajesz do publicznej wiadomości dane osobowe za co grozić tobie może kara grzywny a nawet kara pozbawienia wolności!! Czy tego chcesz? Skoro żądasz anonimowości to stosuj wobec siebie również tą zasadę. W tobie jest zero poszanowania dla cudzych opinii tak odmiennych od twoich własnych, że w przypływie złości naruszasz cudze dobro i cudzą anonimowość. Trochę trzeba pomyśleć zanim się coś napisze. I po raz wtóry ciebie informuje,że naprawdę nie znam ciebie ani ty mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O w morde
Fajno sie napierdalata :) Kupta se kamerki. Bedzieta se mogły powyrywać kudły. Wirtualnie ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ranyyy
ale się uśmiałam z tego ostatniego wpisu, gratulacje :-) tylko nie kasujecie tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To super pewnie
Moj ojciec rozwiódł sie z matką. Jego zarobki w sądzie udowodnione to 4-5 tysięcy na ręke. Mama zarządała tysiąc na mnie, tysiąc na brata i 500 na siebie. Bo on zdradzał zrobił sobie dziecko na boku...nalezało sie jej. Sąd dał 800 NA MNIE I NA BRATA 800.Czyli 1600. Sąd zwykle daje mniej troche niż się ząda-rozwód dodam był z winy ojca to też sie liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tanie papiery
A CO W TYM TAKIEGO SUPER? Te 800 zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja ci powiem Ja je usunęłam.Wystarczyło bym wpisała w wyszukiwarkę podane przez ciebie nazwisko z imieniem a trafiłam na profil na Naszej Klasie. Zastanów sie co robisz!! Wykasowałam te wpisy dzięki, którym upubliczniłaś wszelkie dane osobowe wraz z wizerunkiem osoby którą tu atakujesz. Nie zrobiłam tego dla ciebie a dla tej kobiety. Oczerniasz ja,wyzywasz i podajesz do publicznej wiadomości dane osobowe za co grozić tobie może kara grzywny a nawet kara pozbawienia wolności!! Czy tego chcesz? Skoro żądasz anonimowości to stosuj wobec siebie również tą zasadę. W tobie jest zero poszanowania dla cudzych opinii tak odmiennych od twoich własnych, że w przypływie złości naruszasz cudze dobro i cudzą anonimowość. Trochę trzeba pomyśleć zanim się coś napisze. I po raz wtóry ciebie informuje,że naprawdę nie znam ciebie ani ty mnie. ...kłamczucho - nie ośmieszaj się publicznie, bo mnie nie ma na naszej klasie!!! od co najmniej kilku lat!!! nie bawi mnie udawanie kogoś kim nie jestem i eksponowanie cudzych własności!!! bo od tego jest nk!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... no to ja ci powiem - że ta dziewoja z nk najpierw wypisała moje nazwisko !! za co grozi jej to wszystko co wymieniłaś i jestem z tą dziewoją kwita ale nie do końca, bo jak ona mnie jeszcze raz zaatakuje, to nie będę już tutaj pisać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaatakuj ją jeszcze raz..
Miej litość nad kafeteriankami.. Beata grozi (obiecuje???), że nie będzie więcej pisać, może się uda i spełni groźbę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka Franka
pasierbica beaty kochanka Franka Beata,co racja to racja. TYlko te "dzieci"" po 20 sa biedne ,ciagle sie ucza,pracy nie chca znalesc,niedaj boze zeby tatus zwariowal,bo mu trzeba bedzie placic. zapewne to była odpowiedź do kochanki franka haha kchanka pisze do kochanki wspierają sie wzajemnie,to takie kółko różańcowe i wzajemnej adoracji jak beatka była młoda to miała prawo do zycia na krechę jak juz jest dużą beatą to wypomina innym 10:30 [zgłoś do usunięcia] zZ Zniecierpliwiony Beata nic od pasierbicy nie chce ...to pasierbica chce od Beaty. Do czego nie ma żadnych podstaw .Ani moralnych ani prawnych. 10:56 [zgłoś do usunięcia] i vice versa Nic Beata nie ma do córki męża .Ani prawnie ani moralnie . 10:58 [zgłoś do usunięcia] i vice versa Poprawka "Pasierbica "nic nie chce od Beaty .Jezeli chce to od własnego Ojca . 10:58 [zgłoś do usunięcia] awanturnica Mylisz się od beaty nic nie chce tylko od ojca.Beata nim nie jest.To beata za pośrednictwem męża wymusza by zrzekła się alimentów aby mieć dla własnych dzieci. 11:03 [zgłoś do usunięcia] zZ Zniecierpliwiony """" i vice versa Poprawka "Pasierbica "nic nie chce od Beaty .Jezeli chce to od własnego Ojca ."""" Chcąc od ojca chce od męża Beaty ...a tym samym od Beaty. A nie ma do tego żadnych podstaw. 14:36 [zgłoś do usunięcia] beata04 pasierbica beatypasierbico Beaty kochanka Franka Beata,co racja to racja. TYlko te "dzieci"" po 20 sa biedne ,ciagle sie ucza,pracy nie chca znalesc,niedaj boze zeby tatus zwariowal,bo mu trzeba bedzie placic. zapewne to była odpowiedź do kochanki franka haha kchanka pisze do kochanki wspierają sie wzajemnie,to takie kółko różańcowe i wzajemnej adoracji jak beatka była młoda to miała prawo do zycia na krechę jak juz jest dużą beatą to wypomina innym Pasierbico Beaty,jestes na tylr denna zeby doslownie brac nicki lub przezwiska na kafeterii.Jednak nie twoja debilnosc mnie poraza tylko pasierbica,koleżanka,była zona a najsmieszniejsze jest to ze beata wyzywa od pasozytów wszystkich zapominajac ze sama jako nastolatka zyła z alimentów bo wychowywana była bez ojca,że jej dzieci z pierwszego małżeństwa równiez zyły z alimentów Najsmieszniejsze jest to ze ty jako dorosla kobieta,matka naciagasz innych zeby sponsorowali ciebie,dzieciaka niewiadomego pochodzenia i konkubenta,ktory pewnie jutro bedzie posuwal inna. Najsmieszniejsze jest to ze twoje zycie jest tragiczne i tyle ludzi musi wysluchiwac z kim sypiasz.To jest tragicznie smieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ja ci powiem
beata04 no to ja ci powiem Ja je usunęłam.Wystarczyło bym wpisała w wyszukiwarkę podane przez ciebie nazwisko z imieniem a trafiłam na profil na Naszej Klasie. Zastanów sie co robisz!! Wykasowałam te wpisy dzięki, którym upubliczniłaś wszelkie dane osobowe wraz z wizerunkiem osoby którą tu atakujesz. Nie zrobiłam tego dla ciebie a dla tej kobiety. Oczerniasz ja,wyzywasz i podajesz do publicznej wiadomości dane osobowe za co grozić tobie może kara grzywny a nawet kara pozbawienia wolności!! Czy tego chcesz? Skoro żądasz anonimowości to stosuj wobec siebie również tą zasadę. W tobie jest zero poszanowania dla cudzych opinii tak odmiennych od twoich własnych, że w przypływie złości naruszasz cudze dobro i cudzą anonimowość. Trochę trzeba pomyśleć zanim się coś napisze. I po raz wtóry ciebie informuje,że naprawdę nie znam ciebie ani ty mnie. ...kłamczucho - nie ośmieszaj się publicznie, bo mnie nie ma na naszej klasie!!! od co najmniej kilku lat!!! nie bawi mnie udawanie kogoś kim nie jestem i eksponowanie cudzych własności!!! bo od tego jest nk!!! Nic a nic nie zrozumiałaś! Jak cały twój topik i wszystkie wpisy!! Walczysz i sama nie wiesz o co!! Nie wiesz z kim!!Próbujesz udowodnić swoje racje, których po prostu nie ma. Masz wszystkich i wszytko za nic. Pisałam o nazwisku i imieniu kobiety, którą tu wymieniłaś i oczerniłaś. Nie miałam ciebie na myśli, bo mnie ciebie nie jest żal.Sama sobie jesteś winna. beata04 ... no to ja ci powiem - że ta dziewoja z nk najpierw wypisała moje nazwisko !! za co grozi jej to wszystko co wymieniłaś i jestem z tą dziewoją kwita ale nie do końca, bo jak ona mnie jeszcze raz zaatakuje, to nie będę już tutaj pisać.... Wypisała twoje nazwisko? Jesteś tego pewna? Masz na to dowody?!! Po ujawnieniu twojego nazwiska można ciebie zidentyfikować i być na 100% pewnym,że to ta Beata ?!!To zrób z tego użytek!! Idź do prokuratury i złóż skargę o ściganie za ujawnienie twoich danych osobowych. Tylko już teraz musisz sobie zdawać sprawę z trudności z jakimi przyjdzie sie tobie zmierzyć. W tej sprawie ja również stanę przeciw tobie, bo nikt ciebie nie upoważnił do wywlekania na forum detali ani ex twojego męża ani szczegółów z życia jego córki!!O najintymniejszych sferach ich życia pisałaś jakbyś pisała biografię na zamówienie. Nie pytałaś nikogo o zgodę a używałaś wszystkiego aby ich opinie zszargać. Licz się więc z konsekwencjami jakie ciebie również mogą spotkać. Pamiętaj, że kij ma zawsze dwa końce i musisz być nieskazitelnie czysta aby cokolwiek i komukolwiek zarzucić by nie być oskarżonym dokładnie o to samo. Prawdę mówiąc, to nigdzie nie doczytałam ani twojego nazwiska ani tez danych, które mogłyby jednoznacznie mieć pewność że ty to "ty". Takich rozhisteryzowanych jak ty jest tu więcej. Chcesz wojny-możesz ja rozpętać ja zapewniam będę w niej uczestniczyć, bo jestem wrogiem metod, które ty stosujesz aby wyjść z bitwy bez szwanku. A teraz zrób co uważasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ja ci powiem
Przeczytaj wpis powyżej nie -doszukałaś się swojej winy w tym co piszą inni o osobie, której nikt nie zna a ,która nawet nie ma możliwości się obronić? Myślisz,ze tylko osoba,która tu wymieniłaś z nazwiska i imienia będzie miała podstawy o publiczne zniesławienie? Masz żądania by o tobie źle nie pisano a ty możesz źle pisać o kimkolwiek tylko zechcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ja ci powiem
Z twojego temtu beata04 a ta tylko o ucieraniu nosa i o tym zeby bylo na jej kobito opisałaś całe swoje zycie i kazdy juz wyciaga wnioski jakim jestes człowiekiem współczuje Ci ... i co z tego, że opisałam część!!! zaznaczam część mojego życia - ja nie mam nic do ukrycia!!! a wy pie**olicie się za kurtyną i uważacie, że takie elegancie jesteście bo nikt tego nie widział!!! i kto tutaj jest hipokrytą!!! spójrz na siebie jedna z drugą!!! cichodajki gorsze od tych co uprawiają najstarszy zawód świata!!! zazdrościcie, że ja taka druga żona z dwójką dzieci z pierwszego związku jestem z facetem, na którym każda baba zawiesza oko a on jest ze mną pomimo choroby pomimo trudności i pomimo wszystko.... i budował ze mną dom i stara się jak może, żeby godnie żyć - ZAZDROŚĆ TO NAJGORSZA CECHA, KTÓRA PROWADZI DO ZŁA i stąd wasz jad i piszcie o sobie a nie o mnie, bo ja znam życie i znam takie jak WY!!!! I ty chcesz mieć prawo po swojej stronie......????? Chyba tylko ktoś o niskich wartościach mógłby tobie czegokolwiek zazdrościć. Ja ciebie zapewniam-nie chciałabym mieć tego wszystkiego i być takim człowiekiem jak ty. Ale każdy ma więcej niż jeden wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do..
Kochanka Franka..A TY co?jesteś oficjalnym rzecznikiem p.Beaty?Znasz na tzw.1000%tę historię,przedstawianą TYLKO z jednej strony?! Myślę sobie,że gdyby aktualny(cywilny czyli ŻADEN jakby patrzeć na Boga p.Beaty,na ktorego nie raz się tu powoływała)mąż wyczytał wszystko co ta kobieta pisze,to uciekłby gdzie przysłowiowy pieprz rośnie!Wreszcie tyle lat zamiast własnej córki utrzymywał Jej dwoje dzieci z pierwszego małżeństwa,po czym dwoje własnych(jest więcej niż pewnym,że go faktem kolejnych ciąż "udupiła"wówczas wojskowego z dobrymi poborami a nie jakąś tam niby miłościa )a nas wyzywa od różnych takich..),To wreszcie "usiadłaby na d..e"i pomyślała o swoim życiu,które jest zagrozone,z tego co pisze tak wynika.. Dzieci z urzędu dorosłe chyba uciekły poprzez ten wyjazd za granicę,by nie uczestniczyć(byc może)w niewydolności matki i przyszywanego taty. Została dwójka maluchów,które - za wszelką cenę i determinacje p.Beaty-będą "lepiej"żyć,gdy ta zabierze jeszcze i wciąż przysługujące alimenty od jej pierworodnego czyli ojca tej 23-latki. Prawo/morale/Bóg - na to powołuje się p.Beata.Podział na lepsze i gorsze dzieci. Myślę sobie,że kiedyś przyjdzie czas,że Tata pojedna się z córką i będzie świetnym -po latach Tatą i Dziadkiem oraz teściem. A p.Beacie ,jak wcześniej,zaplaci państwo,czyli poniekąd Ja i Ty..z naszych podatków. Wnoiskuję to na podstawie Jej(p.Beaty)podejścia do życia/spraw/rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja ci powiem beata04 no to ja ci powiem Ja je usunęłam.Wystarczyło bym wpisała w wyszukiwarkę podane przez ciebie nazwisko z imieniem a trafiłam na profil na Naszej Klasie. Zastanów sie co robisz!! Wykasowałam te wpisy dzięki, którym upubliczniłaś wszelkie dane osobowe wraz z wizerunkiem osoby którą tu atakujesz. Nie zrobiłam tego dla ciebie a dla tej kobiety. Oczerniasz ja,wyzywasz i podajesz do publicznej wiadomości dane osobowe za co grozić tobie może kara grzywny a nawet kara pozbawienia wolności!! Czy tego chcesz? Skoro żądasz anonimowości to stosuj wobec siebie również tą zasadę. W tobie jest zero poszanowania dla cudzych opinii tak odmiennych od twoich własnych, że w przypływie złości naruszasz cudze dobro i cudzą anonimowość. Trochę trzeba pomyśleć zanim się coś napisze. I po raz wtóry ciebie informuje,że naprawdę nie znam ciebie ani ty mnie. ...kłamczucho - nie ośmieszaj się publicznie, bo mnie nie ma na naszej klasie!!! od co najmniej kilku lat!!! nie bawi mnie udawanie kogoś kim nie jestem i eksponowanie cudzych własności!!! bo od tego jest nk!!! Nic a nic nie zrozumiałaś! Jak cały twój topik i wszystkie wpisy!! Walczysz i sama nie wiesz o co!! Nie wiesz z kim!!Próbujesz udowodnić swoje racje, których po prostu nie ma. Masz wszystkich i wszytko za nic. Pisałam o nazwisku i imieniu kobiety, którą tu wymieniłaś i oczerniłaś. Nie miałam ciebie na myśli, bo mnie ciebie nie jest żal.Sama sobie jesteś winna. beata04 ... no to ja ci powiem - że ta dziewoja z nk najpierw wypisała moje nazwisko !! za co grozi jej to wszystko co wymieniłaś i jestem z tą dziewoją kwita ale nie do końca, bo jak ona mnie jeszcze raz zaatakuje, to nie będę już tutaj pisać.... Wypisała twoje nazwisko? Jesteś tego pewna? Masz na to dowody?!! Po ujawnieniu twojego nazwiska można ciebie zidentyfikować i być na 100% pewnym,że to ta Beata ?!!To zrób z tego użytek!! Idź do prokuratury i złóż skargę o ściganie za ujawnienie twoich danych osobowych. Tylko już teraz musisz sobie zdawać sprawę z trudności z jakimi przyjdzie sie tobie zmierzyć. W tej sprawie ja również stanę przeciw tobie, bo nikt ciebie nie upoważnił do wywlekania na forum detali ani ex twojego męża ani szczegółów z życia jego córki!!O najintymniejszych sferach ich życia pisałaś jakbyś pisała biografię na zamówienie. Nie pytałaś nikogo o zgodę a używałaś wszystkiego aby ich opinie zszargać. Licz się więc z konsekwencjami jakie ciebie również mogą spotkać. Pamiętaj, że kij ma zawsze dwa końce i musisz być nieskazitelnie czysta aby cokolwiek i komukolwiek zarzucić by nie być oskarżonym dokładnie o to samo. Prawdę mówiąc, to nigdzie nie doczytałam ani twojego nazwiska ani tez danych, które mogłyby jednoznacznie mieć pewność że ty to "ty". Takich rozhisteryzowanych jak ty jest tu więcej. Chcesz wojny-możesz ja rozpętać ja zapewniam będę w niej uczestniczyć, bo jestem wrogiem metod, które ty stosujesz aby wyjść z bitwy bez szwanku. A teraz zrób co uważasz. 23:42 [zgłoś do usunięcia] no to ja ci powiem Przeczytaj wpis powyżej nie -doszukałaś się swojej winy w tym co piszą inni o osobie, której nikt nie zna a ,która nawet nie ma możliwości się obronić? Myślisz,ze tylko osoba,która tu wymieniłaś z nazwiska i imienia będzie miała podstawy o publiczne zniesławienie? Masz żądania by o tobie źle nie pisano a ty możesz źle pisać o kimkolwiek tylko zechcesz? 23:50 [zgłoś do usunięcia] no to ja ci powiem Z twojego temtu beata04 a ta tylko o ucieraniu nosa i o tym zeby bylo na jej kobito opisałaś całe swoje zycie i kazdy juz wyciaga wnioski jakim jestes człowiekiem współczuje Ci ... i co z tego, że opisałam część!!! zaznaczam część mojego życia - ja nie mam nic do ukrycia!!! a wy pie**olicie się za kurtyną i uważacie, że takie elegancie jesteście bo nikt tego nie widział!!! i kto tutaj jest hipokrytą!!! spójrz na siebie jedna z drugą!!! cichodajki gorsze od tych co uprawiają najstarszy zawód świata!!! zazdrościcie, że ja taka druga żona z dwójką dzieci z pierwszego związku jestem z facetem, na którym każda baba zawiesza oko a on jest ze mną pomimo choroby pomimo trudności i pomimo wszystko.... i budował ze mną dom i stara się jak może, żeby godnie żyć - ZAZDROŚĆ TO NAJGORSZA CECHA, KTÓRA PROWADZI DO ZŁA i stąd wasz jad i piszcie o sobie a nie o mnie, bo ja znam życie i znam takie jak WY!!!! I ty chcesz mieć prawo po swojej stronie......????? Chyba tylko ktoś o niskich wartościach mógłby tobie czegokolwiek zazdrościć. Ja ciebie zapewniam-nie chciałabym mieć tego wszystkiego i być takim człowiekiem jak ty. Ale każdy ma więcej niż jeden wybór. 00:33 [zgłoś do usunięcia] Do.. Kochanka Franka..A TY co?jesteś oficjalnym rzecznikiem p.Beaty?Znasz na tzw.1000%tę historię,przedstawianą TYLKO z jednej strony?! Myślę sobie,że gdyby aktualny(cywilny czyli ŻADEN jakby patrzeć na Boga p.Beaty,na ktorego nie raz się tu powoływała)mąż wyczytał wszystko co ta kobieta pisze,to uciekłby gdzie przysłowiowy pieprz rośnie!Wreszcie tyle lat zamiast własnej córki utrzymywał Jej dwoje dzieci z pierwszego małżeństwa,po czym dwoje własnych(jest więcej niż pewnym,że go faktem kolejnych ciąż "udupiła"wówczas wojskowego z dobrymi poborami a nie jakąś tam niby miłościa )a nas wyzywa od różnych takich..),To wreszcie "usiadłaby na d..e"i pomyślała o swoim życiu,które jest zagrozone,z tego co pisze tak wynika.. Dzieci z urzędu dorosłe chyba uciekły poprzez ten wyjazd za granicę,by nie uczestniczyć(byc może)w niewydolności matki i przyszywanego taty. Została dwójka maluchów,które - za wszelką cenę i determinacje p.Beaty-będą "lepiej"żyć,gdy ta zabierze jeszcze i wciąż przysługujące alimenty od jej pierworodnego czyli ojca tej 23-latki. Prawo/morale/Bóg - na to powołuje się p.Beata.Podział na lepsze i gorsze dzieci. Myślę sobie,że kiedyś przyjdzie czas,że Tata pojedna się z córką i będzie świetnym -po latach Tatą i Dziadkiem oraz teściem. A p.Beacie ,jak wcześniej,zaplaci państwo,czyli poniekąd Ja i Ty..z naszych podatków. Wnoiskuję to na podstawie Jej(p.Beaty)podejścia do życia/spraw/rodziny. ... hehe Ewa !!!! Kochanka Franka cię rozszyfrowała tak samo jak ja!!! Dzięki kochanko Franka, dzięki za wsparcie:) ... ja nie jestem żadną histeryczką, z tego co ty wypisujesz na każdym temacie, to ty masz najwięcej do powiedzenia i zszargania opinii mojej i kochanki franka, a moja pasierbica, jej matka i ty - to same sobie opinię szargacie i udajecie muzułmanki, bo niby pod stołem lub w nocy Pan Bóg nie widzi heheh a ja wam powiem, że nie tylko Pan Bóg widzi ale inni też!!! Żałosne ... i mam dowody na to, że ta dziewoja wypisała moje nazwisko i oczerniała mnie, ten i inne tematy są tego dowodem ... mało tego znam tę osobę, wiem gdzie pracuje, gdzie mieszka, ponadto została rozpoznana także przez Kochankę Franka, jest żałosną osobą... ma na imię Ewa - i jak trzeba będzie zrobię z tego użytek, a Ty możesz pisać swoje... bo ja nie mam nic do ukrycia i nikt nie będzie mnie straszył tak jak Ty to robisz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do..
ZONK!Nie mam na imię Ewa! Zostaw tę kobietę w spokoju! A ta pani "kochanka Franka"to Twój rzecznik?i wedle znanej piosenki " Strach się bać"?!.. Kobieto,nie obrażaj nas-innych,mających inne zdanie niż Ty. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do.. ZONK!Nie mam na imię Ewa! Zostaw tę kobietę w spokoju! A ta pani "kochanka Franka"to Twój rzecznik?i wedle znanej piosenki " Strach się bać"?!.. Kobieto,nie obrażaj nas-innych,mających inne zdanie niż Ty. ... och jaka obrażalska, no to jak się już tak bardzo obraziłaś... to pamiętaj, że nikt nie będzie ciebie przepraszał:) bo ten obrażający może nie wiedzieć, że księżniczka taka delikatna i się obraża, a jak się obraża to niech już sobie będzie obrażona ... masz infantylne podejście do tematu po prostu klepiesz dla samego klepania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do..
Od Ciebie nawet nie oczekiwałabym i nie chciałabym przeprosin,bo Ty jesteś na tyle zaburzona,że wystarczy za kila osób. Obrażasz/wmawiasz cos czego nikt nie powiedzial/doposujesz scenariusze,itp.. Zacznij od siebie..lub ..od Bacha,za słowami piosenki hehe. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do.. Od Ciebie nawet nie oczekiwałabym i nie chciałabym przeprosin,bo Ty jesteś na tyle zaburzona,że wystarczy za kila osób. Obrażasz/wmawiasz cos czego nikt nie powiedzial/doposujesz scenariusze,itp.. Zacznij od siebie..lub ..od Bacha,za słowami piosenki hehe. Dobranoc. ... jeżeli ten infantylny wpis ma poprawić twój humor i nastrój to niech Ci będzie... .... A propos Bacha, uwielbiam kompozycje organowe i fugowe. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zZ Zniecierpliwiony
""""" ela................... ucze sie w szkole medycznej policealnej mieszkam w internacie za ktory place 140 zł na mies mam spore wydatki w szkole (ok mies 70zł) jestem jakies 400km od domu rodzice sie rozwodza mama nie pracuje zarobki ojca na papierku wynosza 2000 tys a tak naprawde ma cos kolo 7 tys (wypisał sie z swojej firmy i zostawil tam swojego brata ktory mu robi takie przekrety zeby bylo ze niby zarabia tyle co pracownicy)"""" NIC. Sąd nie jest władny \ brak podstawy prawnej \ do orzekania w sprawie alimentów na pełnoletnie dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O w morde
To dlaczego orzekł w twojej sprawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha ha ha ble ble ble
cicho!! zniecierpliwiony i spółka zawsze ma rację-nawet gdy jej nie ma - to ja m!! (gorzej z jej wyegzekwowaniem :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×