Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość anska

powazna decyzja

Polecane posty

Gość anska

co ja mam zrobic?? weszlam w bardzo skomplikowane relacje, i nie wiem nawet od czego zaczac zeby Wam to wytlumaczyc. A wiec poki jeszcze miekszalam z rodzicami bylam z nijakim Jarkiem a ze nie wychodzilo nam razem wiec zostalismy w relacji przyjacielskiej. Potem wyjechalam do miasta i znalazlam prace (w niej zwiazalam sie z Damianem). W miedzy czasie mialo miejsce okropne zdarzenie, mianowicie Damian wyjechal na weekend a ja z Kamilem (jego przyjacielem) po pracy wybralismy sie na impreze. Pierwszy i ostatni raz w zyciu urwal mi sie film a On to wykorzystal i mnie takze. strasznie to przezylam ale nic nikomu nie mowilam nie chcialam zeby to wplynelo na stosunki w pracy a ze nic nie pamietalam z czasem udalo sie zapomniec do momentu az jakims cudem damian sie o tym dowiedzial. Od tamtej pory byly juz czeste klotnie brak zaufania przykre slowa i znow zgoda. Jest choro zazdrosny o wszystko i wszystkich do tego stopnia ze z czasem zabraklo mi sily i przestalam mu mowic ta prawde w ktora i tak nie wierzyl. no i jak zobaczyl ze pisze z jarkiem choc mowilam ze tego nie robie,postawil mi ultimatum albo z nim jestem i zrywam kontakt z jarkiem albo konczymy zwiazek i wybieram ktoro z nas ma zrezygnowac z pracy. w innym przypadku i tak odejde bo wszyscy beda wiedzieli jaka jestem co sie stalo i po tej opinii i tak nie wytrzymam. Nie mam zielonego pojecia co zrobic. z jednej strony nie wiem czy jak z nim zostane nie bedzie kolejnego powodu i wcale nie chce zrywac kontaktu z jarkiem do zera z 2 nie wiem czy znajde prace i jestem tu calkiem sama a jak zostane w pracy to czy faktycznie wytrzmam z tym jak beda o mnie mowic i patrzec. przez to wszystko pogubilam po drodze to co wartosciowe. wiem ze za nim tesknie i go potrzebuje ale nie wiem czy to nie przyzwyczajenie a z 2 chyba nie powinien tyle wymagac choc zawiodlam jego zaufanie. Pomozcie musze mu dac odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×