Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
thynta

Guzki na tarczycy - zwapnienia. Rak?

Polecane posty

Gość katarina8588888
Do "A to chyba nie jest" Do twojej informacji nie jestem sama i nie chce tu nikogo pozbnac jesli "takie"poznanie masz na mysli.A mmm432 wie juz o co mi chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A to chyba nie jest
A o co Ci chodziło katarina8588888,powiedz proszę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarina8588888
A o co tobie "a to chyba nie jest" chodziło???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarina8588888
Do mmm432! Hej co sie nagle przestaąłs oddzywac? Wszystko u ciebie ok? Nie piszesz ani tu ani na gg....Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A to chyba nie jest
No ale nie małpuj po mnie ,ja pierwszy zadałem pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A to chyba nie jest
A jaki masz numer gg.katarina8588888??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarina8588888
Do "a to chyba nie jest" Ja niczego nie małpuje od ciebie-daj spokój! A tak w ogóle to co sie tak przyczepiles ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A to chyba nie jest
No jak to nie małpujesz skor ja zapytałem,to Ty tym samym pytaniem mnie zapytałąś,to jest małpowianie,a dlaczego zaraz przyczepił???jestem na forum wiec pisze z kazdym a co a jak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarina8588888
Do"a to chyba nie jest". Pojawiasz sie nie wiadomo skad i pytasz mnie o numer gg czy o to czy chce tu kogos poznac? To jest przyczepienie sie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarina8588888
Do pozostałych; HAlo co taka cisza tu....? Nikt konkretnie do mnie nie napisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A to chyba nie jest
Nie to nie jest przyczeianie sie chyba kazdy na tym forum jest tu po to by drazyc temat choroby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarina8588888
Do żabcia4! Hej dzieki za zainteresowanie.A kto pyta bo jestes kims nowym chyba na tym forum?NApiszesz co cie tu sprowadza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarina8588888
HAlo znów wszyscy o mnie zapomnieli????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarina8588888
Jejku jaka tu cisza i spokój! HAlo jest tu kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale na grzybice
No jestem jestem Katarina8588888,a o co chcesz zapytać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarina8588888
Ale na grzybice!!! A ty to kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Może mi ktoś wyjaśnić co oznaczają w badaniu usg: konglomerat guzków ze zwapnieniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W marcu zeszłego roku wykryto u mnie zmianę ogniskową hipoechogenną o jednorodnej strukturze tarczyca nie powiększona tsh było w normie w tamtym tygodniu powtórzono usg zmiana się powiększyła a jeden z płatów zmniejszył swoją objętość nie wiem co to jest bo tarczyca nie była powiększona wcześniej,wolę się psychicznie przygotować do diagnozy bo mam jeszcze inne choroby i zwapnienia na pozostałych narządach wewnętrznych,nowotwory występowały już w mojej rodzinie.Może któraś z was wie co to jest i czym to się objawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie dziewczyny, od dwóch tygodnni tylko płaczę i płaczę...byłam przeziębiona, bolało mnie gardło, na szyi urosła wielka gula, usg tarczycy, okazało się, że zrobił się niegroźny krwiak, ale przy okazji wykryto 6mm zmianę o mieszanej echogeniczności z pojedynczym zwapnieniem i sygnałem przepływu krwi obwodowo... Jestem załamana. Byłam u endokrynolog, ale ona mnie bardzo nastraszyła mówiąc, że w tych małych zmianach jeszcze częściej są komórki rakowe... Radiolog kazał tę zmianę obserwować, ale ja się tak wystraszyłam, że umówiłam się na jutro na biopsję do niego... Ledwo żyję... Mam dwoje dzieci, męża i boję się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam usg tarczycy ;w prawym placie tarczycy o wym.41x12x14 guzek o obnizonej echogenicznosci o wym.13x10mm z obraczkowatymi zwapnieniami.ciesn szer.5mm,czekam na biopsje ,koszt jej wynosi 300 zl w prywatnym gab.moze ktos by mi powiedzial czy to jest zmiana zlosliwa ,z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tami

Hej, ktoś tu jeszcze coś pisze?

Jestem po biopsji obolała. Mam bardzo podejrzane guzki ok. 1 cm zlewające się zwapnione, ze wzmożonym przepływem. Pewnie rak. A u Was jak się mają sprawy? Jak Wasze biopsje. A i moja biopsja nie kosztowała aż tak wiele , tylko 150 zł. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam jednym nowa .  

 Mam guza tarczycy . Ale nie wiem co on oznacza pomożecie? 

Guz lity niejednorodny hipogeniczny bez wzmożonego uczynienia.  14mm. Co oznacza ten guz :((((?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy guz oznacza raka! Warto takie rzeczy konsultować ze specjalistami, którzy znają się na rzeczy. Ja diagnozowałam swojego guzka w SCM clinic w Krakowie. To klinika, która zajmuje się właśnie takimi przypadkami. Jest ponadto świetnie wyposażona i umiejscowiona w centrum miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×