Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bambinenka37

płatny parking w Galerii Mokotów?

Polecane posty

hej, czy ktoś już może był i sprawdził, czy na parkingu w Galerii Mokotów zrobiło się luźniej? w związku z tym, że wprowadzili opłatę za parkowanie (3 pierwsze godziny bezpłatnie, każda kolejna 4zł) powinno być już duuużo luźniej, bo nie parkują tam już pracownicy okolicznych biur!! i chwała bogu, dobrze że wreszcie sięktoś za to zabrał bo wcześniej była sodoma i gomora z tym parkowaniem. A więc, czy ktoś już sprawdzał czy sięuluźniło? bo chcę podjechać jutro na zakupy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitka12
Ja byłam w weekend i właśnie w weekendy nadal jest za free :P A w tygodniu jeszcze w czerwcu nie byłam . ale myślę, ze dobry pomysł - teraz było tak ze już o 10 rano czasem trudno było znaleźć miejsce - może teraz bedzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BellaKoza
trochę sie czeka na wjazd i wyjad, ale w porównaniu z tym co było to jest o niebo lepiej. Niezły pomysł z miejscami xl dla duzych samochodów, któe ledwo mieszcza sie na standardowym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula martula
Ja byłam, jest więcej luzu, to prawda że sięczeka chwilkęprzy bramkach, ale potem już sięparkuje niemalże gdzie sięchce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klusenka
byłam tam w piątek w godzinach przedpołudniowych - jest już znacznie więcej bramek (tych gdzie siędostaje kwitki), więc wszystko idzie dużo sprawniej. no i miejsc parkingowych bardzo dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×