Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karol1986yfggg

drogie panie co mzslicie o tzm pierscionku

Polecane posty

Gość 90879878
t4n kolor bolesny...nie lepiej cos neutralnego jak cyrkonia albo diamenty..jak cie stac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lux de Lux
http://www.apart.pl/pl/diamenty,c,kolekcje,tanzanit,359 dla mnie najwspanialszym wymarzonym i w ogole jest ten... no ale raczej sie nie spodziewam takiego ze wzgledu na cene... :/ powiem Ci ze przychodzi taki moment w życiu kobiety ze juz tak bardzo czeka na deklaracje milosci w postaci pierscionka , ze sam pierscionek nabiera mniejszego znaczenia, jest to symbol, Ja pomimo ze ten podoba mi sie najbardziej na swiecie wiem ze bede cieszyla sie z kazdego jaki dostane od ukochanego... takze Karol spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszanka na deser
ten pierścionek od LUX to taki kompromis między tym twoim a typowym zaręczynowym pierścionkiem, też mi się wydaje że fajny dla takiego wariatuńcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lux de Lux
karol ten co pazywalam owszek ok, ale proponuje jeszcze poszukac , a ja z tego co wkleilam bardzo bym sie ucieszyla, ale musisz isc do sklepu zobaczyc jak wyglada na zywo, wswietle dziennym TEZ!!!!!! bo w salonie jest milion swiatelek i kazdy sie swieci i wyglada zjawiskowo a pozniej slabo... ten z ametystem jest piekny wazne zeby podobal sie Tobie i przede wszystkim wybrance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorze pierścionek, który zaproponowałeś jest paskudny. Reszta pierścionków też nie jest zbyt ładna... Złoto jest brzydkie, białe złoto i srebro. Na nie patrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszanka na deser
a jaki masz pomysł na zaręczyny? pochwal się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lux de Lux
Juz bardziej podoba ki sie..... ten pierwszy co wkleilas ladny drugi masakra jak z odpustu ;/ pierwszy super tylko ze wg mnie kolorowe oczka w polaczeniu z bialym zlotem wygladaja jak srebrne z podrobka kamienia... w ogole biale zloto wg mnie wyglada troche jak srebro musi byc na serio pieeekny piersscionek aby oddal smak i zalety zlota bialego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie nr 1
Pancerna autor watku zaznaczyl, ze jego wybranka lubi kolorowe kamienie i zolte zloto, takze patrzymy pod Jej gust nie twoj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz bardziej podoba mi sie
no ja żółtego złota nie lubię jak dla mnie mogłoby to być nawet i srebrne... poza tym mam słabośc do fioletu- stąd ametyst... lubie jak jest wyraźne, bo jestem małą sroką... dlatego mnie się podoba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz bardziej podoba mi sie
nie zauwazyłam, ze autor pisał o żółtym złocie, wybaczcie więc moje wtrącenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lux de Lux
pytanie nr 1 druki jest najpiekniejszy :D Ksieżna Kate ma podobny ... mój faworyt mmmm.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie nr 1
Kate ma okraglego szafira, a tutaj kanciasty tanzanit:) http://www.google.co.uk/imgres?imgurl=http://jwllryfashion.com/wp-content/uploads/2011/06/KATE-MIDDLETON-ENGAGEMENT-RING.jpg&imgrefurl=http://jwllryfashion.com/engagement-ring-of-kate-middleton/&h=800&w=940&sz=214&tbnid=tIlZTvkAd09iiM:&tbnh=107&tbnw=126&prev=/search%3Fq%3Dkate%2Bmiddleton%2Bengagement%2Bring%26tbm%3Disch%26tbo%3Du&zoom=1&q=kate+middleton+engagement+ring&usg=__VbIfCg3DERxepeTIPyZ1w0-dt-c=&docid=34SZU3oxKP8VGM&hl=en&sa=X&ei=N33ST5OKNcy98gOE75DNDw&sqi=2&ved=0CI4BEPUBMAY&dur=2457 na pewno obydwa dosc ladne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak popularnie mówiąc
pierścionek do kitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lux de Lux
no fakt okrągły ale jakoś tak mi się skojarzył... że duży z granatowym oczkiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lux de Lux
a właśnie właśnie Karol o ile jeszcze jesteś to pochwal sie jak chcesz się oświadczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ismael
I'd like to open a business account zithromax z-pak online overnight A reading above 50 indicates expansion in the nation's factory sector. The acceleration in factory activity offered a hopeful sign for the economy, which has shifted into low gear amid tighter fiscal policy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na zaręczyny? Zdecydowanie nie :/ Nie wygląda na tak okazjonalny. W każdym razie ja bym takiego nie chciała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×