Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Helio33

Zakup ekspresu do kawy - jaki polecacie?

Polecane posty

Gość Dobra kawa
W dobry ekspres warto zainwestować. Ja dostałam ekspres od rodziny, która mieszka we Włoszech i jestem bardzo zadowolona. Ale należy pamiętać, że ekspres to nie wszystko. Dobra kawa to podstawa :) W pracy dostałam namiar na świetną palarnie kawy http://www.coffeeworld.com.pl/ . I nawet zawsze w prezencie kupuje rodzinie lub znajomym kawę świeżo paloną właśnie z tej palarni. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matyldamatylda
Chciałabym posiadać kolbowy , piłam wiele razy kawę z takiego ekspresu i jest ona bardzo smaczna z charakterystyczną jasnobrązową pianką. http://multigastro.pl/category/profesjonalne-ekspresy-do-kawy-do-kawiarni-gastronomii-krakow Nie wiem czy nie pokuszę się o zakup profesjonalnego ekspresu, który z powodzeniem mógłby być wykorzystywany w niewielkiej kawiarni. U mnie w domu jak zejdą się koleżanki to też prawie kawiarnia się robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zespół Caffedelmondo
Oczywiście najlepiej kolbowy z osobnym młynkiem... ale jeśli to jest biuro i nie mamy takiego budżetu na sam ekspres oraz przede wszystkim czasu na celebrowanie parzenia kawy to dobry automatyczny ekspres z młynkiem. najlepiej z "cappuccino w przycisku" co oznacza, że robi wybrane rodzaje kaw mlecznych za przyciśnięciem jednego przycisku bez przestawiania filiżanki, z doświadczenia wiemy, iż w firmach gdzie ekspres daje taką możliwość większość pracowników z niej korzysta. na co zwrócił bym jeszcze uwagę: - gwarancja, i odległość od serwisu czy serwis gwarantuje ekspres zastępczy na czas naprawy - pojemność pojemnika na wodę - przy większej ilości osób pojemnik na 1,3 l będzie się średnio sprawdzał - pojemność pojemnika na fusy - j.w. - prostota w obsłudze oraz ilość "elementów" które mogą zostać uszkodzone, urwane, zamontowane nie tam gdzie trzeba albo nie tak jak trzeba, - jeśli ekspres z możliwością robienia cappuccino to sposób czyszczenia, ekspresy z wewnętrznym obiegiem mleka średnio się sprawdzają w biurze. Nasze typy i propozycje: Do małego i średniego biura: Saeco Royal i jego następcy, ekspresy proste i pancerne praktycznie nie do "zajechania", http://www.caffedelmondo.pl/21-ekspresy-uzywane Do większych biur wyższe modele Jury tzn. Jura Impressa XS90 w górę, z dużymi pojemnikami na wodę i fusy http://www.caffedelmondo.pl/ekspresy-do-kawy/11-uzywany-ekspres-jura-impressa-xs-90.html Najlepiej wysłać do nas zapytanie, doradzimy. Posiadamy w ofercie nowe oraz używane na gwarancji, również dzierżawimy. Pozdrawiamy Zespół CaffedelMondo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja poszłam po taniości i po polskości i kupiłam ekspress Amica Espiris. Dla mnie w zupełności wystarczy. Jest mały, zgrabny, jest funkcja capuccino:). Wystarczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten Espiris to taki prostszy ekspres ciśnieniowy. Amica robi też fajne takie bardziej zaawansowane, jak Neris czy ct3011. Można z nich już co nie co wydusić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mellody
Miałam już kilka modeli ob takich przelewowych, przez kawiarki po ekspresy i powiem wam że tylko krups mnie jakością przekonuje, oczywiście ciśnieniowy a nie taki na kapsułki :) Musi być z dobry młynkiem i mieć odpowiednią ilość barów. Ja teraz mam model EA 8808 i powiem wam że wymiata, stary Krups sprzed 5 lat się przed nim chowa ;) Ma automatyczny spieniacz mleka, ceramiczny młynek i opcję robienia dwóch kaw jednocześnie :) Dość przydatna funkcja zwłaszcza rano kiedy się do niego dopchać nie można :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz ten ekspress CTt3011? Jak się on sprawuje? Bo tak patrzę na cene to rewelacja w porównaniu do innych i tak się zastanawiamy z mężem czy go nie kupić przed świętami. Jakie masz o nim opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcecie dobrej jakości profesjonalny ekspres to polecam od Tanake, oni wyposażają tez kawiarnie wiec to juz naprawde bardzo dobra jakość urządzen :) http://www.tanake.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margarita20
Witam serdecznie, co do ekspresów do kawy - mam zamiar zakupić ekspres od Nescafe - Dolce Gusto. I moje pytanie jest takie, czy ktoś go posiada? Jak się sprawuje? Opłaca się brać czy rozglądać się z jakimś innym? :) https://www.dolce-gusto.pl/accessories

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam ten ekspres Amici CTT3011 i powiem wam , że jak za ta kasę to jest całkiem spoko. Działa ok, kawa wychodzi dobra a nie żadna "pomieszana". Nie ma co narzekać za te pieniążki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nogop
Ja od kilku miesięcy mam wspomniany już wyżej ekspres z Krupsa - EA8808. Moim zdaniem najlepszy sprzęt z tych polecanych do domu. Mocna, aromatyczna kawa espresso albo wspaniałe mleczne latte za przyciśnięciem jednego guzika. Jestem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tanake ma świetnie ekspresy, dość się cenią bo to sprzęt który czesto w kawiarniach jest, ale to ekspres juz na lataaaaaaa i kawa z niego jest przepyszna :) www.tanake.com.pl mozna zerknąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kersona
Ostatnio ciągle reklamują krupsa nie pamiętam jaki model ale coś ea9010 (mogę się mylić) co automatycznie spienia mleko. Może coś takiego? Wiem, że kosztuje swoje, ale jak już szukasz czegoś na poziomie to czemu nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akarades
Jeśli chodzi o sam serwis do kawy, to nie potrzebujecie od razu wysokobudżetowego zestawu - chociaż kwestia oczekiwań, bo jednak doskonale się sprawdzi i taki - https://www.taniejdladomu.pl/pl/p/Serwis-do-kawy-614-Wing-Lubiana-dek.4168/773 Zwracajcie uwagę na ilość elementów i producenta, ale generalnie akurat ten mamy ponad rok i się dobrze spisuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć! Czytam wasze wypowiedzi i jako osoba kompletnie nie znająca się na ekspresach (do tej pory nie posiadałam żadnego) chciałam was prosić o radę. Zastanawiam się czy tego typu ekspres http://www.conrad.pl/Ekspres-do-kawy-Melitta-M-25-01,-Bia%C5%82y,-500-W,-Pojemno%C5%9B%C4%87-dzbanka%3d2.htm?websale8=conradπ=819008&ci=SHOP_AREA_40364_0601147 będzie dobry jeśli chodzi o zaparzanie kawy głównie dla gości pojawiających się w moim domu od czasu do czasu (znajomi, którzy to przekonują mnie, że kawa z ekspresu jest o wiele lepsza)? Osobiście oczywiście też zamierzam z niego korzystać, ale kawy piję bardzo mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agataa0
ja czytałam, że Melitta jest dobra, ale też się zbytnio nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano pewnie, że domowa nie jest taka sama jak w kawiarni:) No chyba, że właśnie zainwestujemy w zakup ekspresu, to wtedy mamy kawiarnię w domu :) Myślę, że dobrą jakością może pochwalić się Saeco, działa super, raz tylko miał jakąś małą usterkę, to zawiozłam do Flinta na Powązkowskiej (bo ja z Waw jestem :) i szybko mi oddali naprawiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ekspres do kawy to tylko ciśnieniowy - tylko on jest wstanie zrobić kawę pełną aromatu i oryginalnego smaku. Wcześniej mieliśmy zwykły i kawa jest nie porównania. Swój ekspress zamówiliśmy w https://www.maxelektro.pl/male-agd/do-kuchni/ Cena jest zupełnie adekwatna do jakości i kawy jaką dzięki niemu można zrobić. Dla prawdziwych kawoszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie tu pisali o ekspresie Amici i w końcu się też zdecydowałam. Działa dobrze, kawka wychodzi smaczna i do tego jest....tani:D. No i pasuje mi do kuchni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia1967
Witam! Z mężem zakupiliśmy do domu ekspres marki Rooma, dosyć długo się decydowaliśmy, jednak ten przypadł nam najbardziej do gustu. Nie żałujemy dzisiaj decyzji!!! ekspres jest bardzo łatwy w obsłudze i robi wyśmienitą kawę, nie mamy z nim żadnych problemów od bodajże dwóch lat... potrzebowaliśmy kiedyś tabletki do odkamieniania to dostalismy od tej firmy za darmo, co kupilsmy, bylo to w Galerii Madison w Gdansku. Pozdrawiam wszystkich pozytywnie zakręconych maniaków kawy :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carponia
Polecam serwisy do kawy firmy Ćmielów. Są znane od lat, sprawdzone i bardzo eleganckie  www.alekxs.pl/Timon-Serwis-obiadowy-Timon-bialy-OSTATNI-W-TEJ-CENIE-2243p.htm I okazuje się, że wcale nie trzeba wydawać na nie majątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o wybór ekspresu do kawy to polecam Flint espresso www.flintespresso.eu gdzie potrafią bardzo fajnie w tym temacie doradzić. Mi wybrali i taki do domu i do firmy. Z obu jestem bardzo zadowolona (mam Saeco i Philipsa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaquelin
hihi rooma kosztuje 3500 zł moja droga nie każdego na to stać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćhbjbjb
Od kilku dni mam saeco granbarista i jestem zadowolona wypróbowałam go już na 100 sposobów i jest idealny, kawa pyszna.. Ale są dwa minusy.. zbyt niska głowica i cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smakosz kawy
Witam, Polecam z całego serca ekspres do kawy ROOMA. Jestem bardzo zadowolona z jego użytkowania. Jest to ekspres dotykowy, mały i w mojej kuchni robi za ozdobę, ponieważ jego kolor przyciąga uwagę wszystkich moich gości. Posiadam kolor bordowy (lakier) No cudoo ;))) ROOMA jest produktem ekskluzywnym, jego wygląd powala całą konkurencję! Oczywiście nie każdego stać na taki ekspres (3550 zł brutto), ale jest w 100% wart swojej ceny! Dodatkowo od firmy dostałam 5 kilo bardzo dobrej kawy, filiżanki do latte, środki do czyszczenia no i bezkonkurencyjną gwarancje: 26 miesięcy i w razie potrzeby zastępczy nowy ekspres. Mam go od roku i nie miałam nigdy z nim problemu, robi po 6-8 kaw dziennie (latte bądź cappuccino). Godny Polecenia! Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam nie potrzebuję ekspresu za kilka tyś zł:). wystarczy mi ekspres taki zwykły Amici na 4 filiżaneczki w cenie 300 zł:). Ile co ja tej kawy pije to mi wystarczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×