Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Helio33

Zakup ekspresu do kawy - jaki polecacie?

Polecane posty

Gość gość
Witam.Planuje zakup expresu Saeco PicoBaristo Deluxe SM5572/10. Expres .który mam obecnie,też saeco ma już 10 lat i chce go wymienić. Jedyne czego się boje ,że produkcja tego Saeco jest w Rumuni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od paru miesięcy korzystam z ekspresu https://iguanasklep.pl/ekspresy-do-kawy/automatyczny-ekspres-do-kawy-486900 i jestem zachwycona !! W ogóle się nie psuje, od kamieniałam go tylko raz, więc nie sprawia mi żadnych problemów jak do tej pory, kawy wychodzą pyszne i różnego rodzaju ;) Ja też stawiam na kawę z mlekiem a ten ekspres jest do tego idealny. Nawet mój mąż przekonał się do picia latte mimo tego, że przez całe życie pił parzoną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera55
Ja też kupiłam sobie niedawno ekspres do kawy, bo nie wyobrażam sobie bez niej żadnego dnia :). Teraz przyszedł jednak czas na wymianę filtru i zastanawiam się nad zakupem takiego https://strefafiltrow.pl/delonghi-dls-c002-ser3017.html . Z tego co widziałam jest on wydajny, ponieważ wystarcza na około 400 filiżanek kawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirek93
Osobiście długo zwlekałem z zakupem ekspresu, ale odkąd się na to zdecydowałem jeszcze bardziej pokochałem picie kawy. Jeśli chodzi o sprzęt to wszystko zależy od możliwości finansowych, na https://agd-euro-rtv.pl/ widziałem też fajne zestawienie w artykule o kawie. Ewentualnie można pomyśleć nad kawiarką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobre ekspresy do kawy zarówno do użytku domowego jak i na przykład do firmy można kupić a nawet wynająć z tego sklepu na Nowolipkach w Warszawie www.flintespresso.eu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila9165
Z wyborem ekspresu radzę skontaktować się z profesjonalistami, aby nie przepłacać za coś czego nie będziemy używać, a żeby dobrać odpowiedni pod preferencje użytkownika www.konesso.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka

zdecydowanie de Longhi ze względu na łatwość czyszczenia, super kawę i fajne podejście firmy do klienta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki typowy do kawiarni zamawiałam go na multigastro.pl . Bardzo dobry jakościowo, przystosowany do lokali gastronomicznych ale również świetnie się sprawdza w domu. bardzo łatwo można go umyć naprawdę polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał

Jeżeli ktoś z was jest z Warszawy z okolic Nowolipek to polecam sklep z ekspresami do kawy FLINT ESPRESSO . W tym sklepie dostaniemy ekspresy do użytku domowego i do pracy i restauracji.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassano

Patrzcie tutaj - empik.com/ekspres-cisnieniowy-delonghi-magnifica-esam-4200-1-8-l-1350-w-de-longhi,p1065130503,elektronika-p

Pewnie, że można postawić na zdecydowanie droższe rozwiązania, ale czy to ma większy sens? Moim zdaniem absolutnie go nie ma. 

Tutaj macie już porządny eksptes ciśnieniowy, który powinien dać dużą różnicę, a czy postawicie na odpowiednie rozwiązania? To juz inna kwestia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka 42

Widzę, że ktoś już polecił sklep Konesso, ja również jestem ich stałą klientką. Dwa lata temu zakupiłam ekspres jura e80 i ani razu nie miałam z nim problemu. Najlepsza marka! https://www.konesso.pl/pol_m_Ekspresy_Producent_Jura-2225.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sportrun

Według mnie obecnie numerem jeden na rynku jest zdecydowanie sklep: www.Cafitesse.pl , ostatnio kupowałem właśnie ekspres od nich i jestem mega zadowolony. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmara

A ja wierze tylko tym wpisom, które nie są sponsorowane i których autorzy opisali recenzję dopiero po roku testowania gadżetu, a nie po 3-4 zaparzeniach super kawy xD Przykład? Zobaczcie na blogu Różowy Pasek (rozowypasek.pl) wpis o ekspresie kolbowym, który laska użytkowała przez rok. To jest dopiero rzetelna opinia! I nawet zastrzegła, ze nie wpis nie jest kupiony jak u innych blogerów lub wydawców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga34

A gdzie zamawiacie artykuły do kuchni czy gastronomiczne? Bo tutaj mogę polecić VegaGastro.pl mają szeroki wybór i niższe ceny, do tego miła obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek

Jasne to zamiast rosołu pewnie robisz zupki chińskie bo nie ma przy tym roboty. Nigdy w życiu nie ośmieliłbym nazwać tego kawą. Prawdopodobnie nie ma tam wcale kawy tylko sama chemia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jest tego trochę, więc wybór łatwy nie będzie i najlepiej chyba popatrzeć na jakieś ranking, na przykład coś takiego http://www.delonghi.com/pl-pl/produkty/kawa/coffee-culture/ranking-ekspresow-automatycznych-do-kawy-delonghi Osobiście wybierałabym raczej ekspresy ciśnieniowe i zdecydowanie pełne automaty, ale to już musisz ty zdecydować, czy wolisz taki czy inny rodzaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

Ja mam jura e 60, solidny, świetnie pieni mleko,  łatwy w obsłudze, możesz programować swoje ulubione kawki. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grown

Dla miłośników espresso mogę z czystym sercem polecić Ascaso Steel. 

Mam już 2 lata i kawy wychodzą znakomite. Oczywiście musiałem dobry młynek do niego dokupić i trochę wiedzy oraz umiejętności załapać ale się opłaciło 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcinooo

Wszystko zależy ile kasy chcemy przeznaczyć. Mnie akurat nie cieszyłoby wydać kilku tysiaków na ekspres. Fakt, uwielbiam kawe ale uważam, że tańsze ekspresy też mogą być dobre. Ja osobiście od jakeigoś czasu mam od firmy Teesa. Nic sie nie psuje, ma fajny spieniacz do mleka. Ogólnie dobra kawa wychodzi 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia

Dobra kawa nie zależy od tego czy ekspres jest za kilka tysięcy ale od odpowiedniej mieszanki kawowej! Jeżeli kawa jest z dobrej palarni, to zawsze wyjdzie przepyszna... Ja mam zwykły młynek do kawy,  spieniacz do mleka za parę złotych z wassermana i kawiarkę a kawa.. kawa zawsze jest pyszna. Rano kawiarka na gaz, szybko spieniam mleko i poranek od razu jest przyjemniejszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza z

Oj nie do końca to tak działa. Tu i jedno i drugie ma znaczenie i wiem co mówię, bo jak kupiliśmy baristę na superwnetrze.pl to wybacz ale kawa smakuje znacznie lepiej. Możesz zerknąć do nich ale czy jest też jeszcze na ekspresy ta promocja, no nie wiem bo nie patrzyłam teraz. Wiem, że jest na pewno na asortyment blomus i zack bo zamawiałam sobie kilka rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka

Ja polecam zajrzeć na strone internetową AFG MARKE w, której możemy kupić  po bardzo atrakcyjnych cenach wszelkiego rodzaju urządzenia RTV i AGD, Audio tym podobne. Ja kupiłam ostatnio telewizor oraz aparat kompaktowy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Najważniejsze jest to ile kaw dziennie ma wykonywać taki ekspres. Ja zakupiłem ekspres do domowego użytku, więc nie potrzebowałem dużego sprzętu. Zdecydowałem się na ekspres marki Saeco, który znalazłem w ofercie firmy www.ekspresydokawy.pl Jeżeli zależy wam na solidnym sprzęcie to polecam wam zapoznać się z ich ofertą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta

Kupiłam w neonecie philips 5000 EP5363/10 i jestem z niego zadowolona. Używam od dłuższego czasu i nie mam co do niego żadnych zastrzeżeń. Kawa wszystkim znajomym smakuję :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalina

A ja sie wyłamie i powiem, ze mam ekpres cisnieniowy Teesa i bardzo sobie chwale. o firmie dowiedziałam się z instagrama pani Malgosi Rozenek, bo jest twarza tej firmy. zaryzykowalam i jestem bardzo zadowolona. taki niby niepozony a kawke robi pierwszorzedna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania
Dnia 2.11.2019 o 22:49, Gość Kalina napisał:

A ja sie wyłamie i powiem, ze mam ekpres cisnieniowy Teesa i bardzo sobie chwale. o firmie dowiedziałam się z instagrama pani Malgosi Rozenek, bo jest twarza tej firmy. zaryzykowalam i jestem bardzo zadowolona. taki niby niepozony a kawke robi pierwszorzedna 🙂

A możesz dać link do konkretnego ekspresu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×