Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Helio33

Zakup ekspresu do kawy - jaki polecacie?

Polecane posty

Gość Remikiusz
Aromat kawy nie zależy jedynie od jej ziaren, istotny jest również sposób ich przyrządzania. Obecnie ciężko sobie wyobrazić dobrą kawę bez odpowiedniego sprzętu, właśnie dlatego warto się zaopatrzyć w automatyczny ekspres do kawy. krups.com.pl/types/category/15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgryk
Na Twoim miejscu zainteresowałbym się kawą z kapsułek i ekspresem Nespresso lub Dolce Gusto. Możesz nabyć je na https://baristacaffe.pl/ (sklep posiada również abonament - podpisując abonament na 12 miesięcy, ekspress możesz otrzymać za złotówkę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejkaa
Szukając informacji na temat kaw z ekspresu Nespresso trafiłam na ten wątek :) Od kilku miesięcy używamy w firmie tego ekspresu ( dostaliśmy go w baristacaffe za złotówkę ) i szef zdecydował się na wykupienie pakietu Gigante. Generalnie mamy do dyspozycji 450 kapsułek miesięcznie ( z kawą, herbatą i napojami ). Piłam już wspomniane przez Was wcześniej Ristretto i ten smak mi odpowiada. Każdy z nas ma inny gust jeśli chodzi o smak kawy ale moim zdaniem nie ma co z góry przesądzać, że kawy z kapsułek są niesmaczne - jednym smakują - innym nie. U nas w firmie i pracownicy i klienci są zadowoleni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele zależy od tego jaki budżet posiadasz na ten cel, natomiast ja generalnie mogę śmiało polecić ekspres ciśnieniowy z automatycznym młynkiem. www.nata.info.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ekspresu marki Krupus nie polecam , żadnego. Oszuści i tyle. Kupiliśmy z mężem ekspres na kapsułki i przy zakupie nikt nas nie poinformował , że biorąc go na firmę nawet jedno osobową nie udzielają gwarancji na sprzęt. Niestety jak się okazało po 1 miesiącu ekspres zaczął cieknąć i okazało się możemy go naprawić na swój koszt bo oni nie uwzględniają gwarancji na zakup na firmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ekspresu marki Krupus nie polecam , żadnego. Oszuści i tyle. Kupiliśmy z mężem ekspres na kapsułki i przy zakupie nikt nas nie poinformował , że biorąc go na firmę nawet jedno osobową nie udzielają gwarancji na sprzęt. Niestety jak się okazało po 1 miesiącu ekspres zaczął cieknąć i okazało się możemy go naprawić na swój koszt bo oni nie uwzględniają gwarancji na zakup na firmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak do firmy, to polecam takie rozwiązanie www.kofeinalodz.pl . Firma posiada automaty do kawy - ale nie tylko! Zalecam do zapoznania się z oferta na stronie, z cała pewnością każdy tam znajdzie cos odpowiedniego dla siebie i swojej działalności. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maddzia20
Jeśli szukasz ekspresu do kawy, który będzie spełniał wszystkie Twoje oczekiwania, na http://www.stylerbb.net/jaki-ekspres-do-kawy/ znajdziesz sporo porad, które ułatwią Tobie podjęcie słusznego wyboru. Dzięki temu codziennie będziesz cieszyć się aromatem znakomitej małej czarnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do kawiarni czy lokalu to kupiłabym jakiś profesjonalny ekspres, tak samo jak ja wybierałam teraz zmywarki to też brałam od Winterhalter takie specjalne do gastronomi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam ze najgorszy jest problem z dziećmi bo wymagające nie są, ale mają już duzo rzeczy. Kolejna zabawka czy ubranie nie jest dobrym pomysłem. Za to dorosłym zawsze wybieram na electro.pl. Dla męża już upatrzyłam smartfona, teściowej żelazko, mamie ekspres do kawy. Tam to w sumie wszystkich obkupię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbym miała polecać jakiś ekspres to zdecydowanie ten model od Saeco https://www.al.to/p/295258-ekspres-do-kawy-saeco-picobaristo-hd8927-09.html A dlaczego? Obsługa jest szybka i prosta, duży wybór kaw z regulacją ceramicznego młynka, bardzo łatwo ustawić go pod siebie, więc dla każdego zrobi coś miłego. Do tego bezawaryjny, czyszczenie jest bardzo proste, poza tym posiada filtr wody więc praktycznie nie trzeba go odkamieniać. Na pochwałę zasługuje również system spieniania mleka, zwłaszcza że oprócz aksamitnej pianki ma wyjmowany pojemnik na mleko który można trzymać w lodówce. Zdecydowanie polecam, zwłaszcza, że cenę ma świetną za taką jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetne ekspresy do kawy oferuje firma www.sklep-bicafe.pl Sama zakupiłam od nich ekspres do kawy i jestem z niego bardzo zadowolona. Zupełnie zmienia smak kawy i to na lepsze. Firma oferuje również szeroki wybór kaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Efelka176
Ze swojej strony polecam ekspres marki KRUPS dokładnie Evidence EA8908. Kawa wychodzi bardzo dobra, a sam ekspres jest bardzo intuicyjny w obsłudze, i łatwo się go czyści. Pełna automatyka. Można robić dwie kawy naraz i używać wysokich szklanek. Jest 15 różnych programów, więc wybór jest spory, można sobie dopasować kawę do humoru w jakim się wstało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olsok
Szczerze, to kiedyś piłem kilka kubków dziennie kawy, jednak po tym jak dostałam prezent od mojej przyjaciółki na urodziny z zestawem świeżo palonych kaw od https://www.blueorcacoffee.pl/ to już nie wróciłam do mojego starego nawyku. Tutaj kawy mają fajnie wyczuwalne nuty m.in owoców, przypraw, słodyczy w tym np. czekolad i karmelu. Do tego mnie osobiście dużo lepiej pobudzają i piję je ze smakiem. Polecam przetestować! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarBer
Kupiłem w zeszłym roku ( marzec 2017 ) ekspres do kawy Delonghi ( kolbowo-przelewowy ) po 9 miesiącach zepsuł się. I w tym momencie zaczęły się schody. Oddałem ekspres w Poznaniu w autoryzowanym serwisie ELMIX. Mieli naprawić ekspres w ciągu dwóch tygodni, ale naprawa przeciągała się do miesiąca, po czym poinformowano mnie iż naprawa została wykonana ale znaleziono kolejną usterkę ( ułamana dysza do spieniania mleka ). po prawie dwóch miesiącach poinformowano mnie iż ekspres jest naprawiony. Na miejscu okazało się że ekspres wygląda jakby przejechał po nim walec. Brudny, zniszczony , z ułamaną dyszą ( widać że pracownicy serwisu Elmix złamali tą dyszę podczas naprawy ), próbowali wszystko skleić przy pomocy kropelki, i klejem uświnili cały ekspres. Nigdy jeszcze czegoś takiego nie widziałem aby serwis w ten sposób potraktował sprzed oddany do naprawy gwarancyjnej. W związku z zaistniałą sytuacją nie kupię sprzętu DeLonghi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakup ekspresu wiąże się często z dość sporym kosztem. Co za tym idzie, nie chcemy wydać dużej ilośc****eniedzy na marne.. Ja szukałam dosyć długo dopóki nie natrafiłam na ten artykuł i poczytałam sobie o rodzajach i o tym czym się kierować przy zakupie : http://www.emka.mielec.pl/dobry-ekspres-do-kawy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×