Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Venus00

1500 kcal + aktywność fizyczna

Polecane posty

Gość mały żółty kwiatuszek
Sama bym poćwiczyła:) jak ćwiczycie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilou_28
Ja stosowałam w ostatnim czasie 1500+ bieganie 1h trzy razy w tygodniu i brzuszki. Schudłam w 3 miesiące ponad 6 kilo. A co najlepsze waga nadal się utrzymuje. Jadłam 5 posiłków dziennie,ale nie jakies konkretne jadłospisy tylko to co wszyscy ale w mniejszych ilościach, dużo warzyw i owoców,zero słodyczy. Teraz już mniej rygorystycznie,ale nadal się pilnuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Venus na poczatku skakalam na skakance :) Teraz mam stepper I spalam na nim 1000 kcl w weekendy 2000 kcl Po miesiacu zobacze jakie beda efekty Wage mam ok daze do szczuplych ud I odpowiedniej szerokosci bioder Powodzenia Ps czasem Jem wiecej ale cwicze codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biegam co 2 dzien, dodatkowo chce zacząć turbo fire ! Można zaleźć te treningi w internecie ;) slimfast- no wagę masz bardzo niska jak na swój wzrost ;) gratuluje wyników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilou- 6 kg to bardzo duzo jak na miesiac, ja mam najwieksze problemy z jedzieniem wieczorem..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do diety slimfast
Cwiczysz siłowo? Troche dziwią mnie Twoje wymiary, szczególnie stosunek pasa do ud (masz malutko w pasie, a w udzie dość dużo) Ja mam 164 cm, 52 kg w udzie 49cm i moje nogi ciągle wydają mi się potęzne. W pasie natomiast mam 68--69 ale nigdy nie miałam wcięcia w talii wiec nie narzekam... Ja cwiczę siłowo 4 x w tygodniu po 1h + po kazdym treningu siowym godzina aerobów (głownie biężnia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obwod uda powinien wynosic 60 Procent obwodu bioder Ja jestem klepsydra I mam talie Obwod bioder spada mi rownomiernie z obwodem ud Modelki maja 90/60/90 Ja mam. 95/61/95 Mnie nie Martwi to Az tak bo za dwa miesiace bede miala idealne proporcje Nie mam 1.50 tylko 1.68 I dluga kosc udowa W najszerszym miejscu-w tych tzw poduszkach ;) mam wiecej niz w pozostalej czesci-oczywiste Uwielbiam moje szerokie biodra I talie :) najsexowniejsza figura Co jak co ale kobieta powinna miec talie! Jesli roznica wynosi 30 cm to jest idealne Gdybym juz teraz miala 49 cm w udzie to mislabym szpare I wygladalabym jak rozjechana hehe Ps. Niektore celebrytki wycinaja sobie zebra zeby miec talie jak ja :) ja Musze tylko pocwiczyc Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obliczylam idealne wymiary dla twojej wagi I wzrostu -skoro tak sie moich czepiasz Oblicz jakie są idealne wymiary dla wzrostu i wagi Wzrost : (156-178 cm) Waga ciała : (kg) Masz szczupłą budowę ciała. Idealne wymiary dla Twojego wzrostu i wagi wynoszą: Piersi :85 Biodra :87 Talia :61 Ramiona :95 Szyja :31.5 Udo :47.5 Kolano :34 Łydka :32 Kostka :19.5 Długość nóg :82 Wszystkie wymiary podane w cm. Faktycznie udo masz za grube I talie :) Nie podalas bioder ale sadzac po udach tez masz za duze :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt po ulicy z linijka I waga nie biega Liczy sie ogolny Zarys sylwetki:) Osoba mojego wzrostu z takimi samymi wymiarami majaca krotsze nogi bedzie wygladala z pewnoscia gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do diety slimfast
W biodrach mam 91, wczesniej miałam 86 ale od poł roku cwiczę bardzo intensywnie na posladki i walcze zeby miec bardziej odstające - jak widac z powodzeniem. Ogólnie tyłek to moja najladniejsza chyba cześć ciała, udało mi się go pięknie wyrzeźbić i pozbyć 99% cellulitu. Uda tez mierze w najgrubszym miejscu, wiadomo... Z talią nic nie zrobię ale brzuch mam idealnie płaski i ładnie zarysowany wiec jakoś mi to nie przeszkadza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do diety slimfast
Jeszcze jedno: gdzie wyczytalaś że sie czepiam????? Zapytałam o ćwiczenia siłowe i jakoś nie przympominam sobie żebym gdziś krytykowała Twoje wymiary :o A to ze napisałam ze masz "dużo" w udzie to było stwierdzenie faktu, nie wyszydzenie ;O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znam cie wiec nie wiem co mialas na mysli :P gratuluje wyrzezbienia posladkow jak pozbylas sie cellulitu? ja dzis dostalam 2 masazery od meza i stepper o balsamachnie bede sie rozpisywac nie zamierzalam cie urazic wczesniej pisalam z pracy mozliwe ze bylam lekko nabuzowana :P moze zaczernij nicka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przegladam stronki z cwiczeniami i sa niby na talie osy ale podobno bardzo ciezko ja sobie wyrobic ja zawsze ja mialam - z czego sie ciesze po porodzie rowniez po 2 miesiacach wrocila -a nie odchudzalam sie po prostu zajmowalam sie dzieckiem dla ciebie tylek a dla mnie brzuch to najwiekszy moj atut lubie wzrok matek na placu zabaw jak patrza z zazdroscia :P szczegolnie te czarnoskore 4 tyg temu jak mialam boczki i szersza talie to zle sie czulam:P jakies tam proporcje idealne wymiary z konkursow miss-wazne zebysmy dobrze czuly sie w swoich cialach jak naskoczylam niepotrzebnie to przepraszam-jestem przed okresem :P od tygodnia juz pada -masakra ciagle siedzenie w domu z pracy jechalam na rowerze i zmoklam okrutnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny jak tam dzisiaj wasze jadłospisy? Ja dziś wszamałam płatki na mleko- pól kubka z mlekiem 3,2% , serek wiejski z 3 kromkami chleba orkiszowego bez dodatków i 2 herbaty z cukrem. na obiado-kolacje zjem chyba pierś z kurczaka z fasolką szparagową i 2 łyżkami brązowego ryżu. Szykuje się dzisiaj kibicowanie i mam nadzieje że na nic się dziś nie pokuszę! niestety mam coś z biodrem i nie mogę biegać:( oby do jutra przeszło bo chciałabym już poćwiczyć, dodatkowo popsuła mi się waga... możecie polecić jakąś wagę elektryczną np na allegro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do diety slimfast
spoczko, nic sie nie stało ;) Pytałam o te uda dlatego, ze może jakoś szczególnie wyczynowo trenujesz w sensie takim że pakujesz na mieśnie ;) Wiem z doświadczenia ze uda nie robią sie masywne od biegu, bo biegam 2,5 roku 5 x w tygodniu, rower raczej tez ich nie rozbudowuje chyba że w terenie max pod górkę a stacjonarny na dużym obciązeniu. Wiesz, można mieć wiecej w udzie a zero tłuszczu na nich, a mozna mieć mało a mimo wszystko tkanke tłuszczową widać. U mnie własnie widac, dlatego z tym walcze... Co do cellulitu to własnie cwiczenia mi go zredukowały, ale chyba najbardzeij dał mu w kość vacu step. Tylko, ze chodziąłm na niego 4 miesiące 5x w tygodniu, bo niestety nawet jak kupisz karnet 20 razy to niweielki jest efekt... O ile w ogołe jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Venus :) W moim miescie nie ma tego :( poza tym mam kilka peknietych naczynek na nogach :( banki chinskie tez podobno sa dobre ale tez nie dla mnie :( Probuje zwalczyc to dziadostwo cwiczeniami I masazami :P Dzis mija miesiac od mojego odchudzania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×