Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Venus00

1500 kcal + aktywność fizyczna

Polecane posty

Venus a jak kibicowanie? Ja dzis zjadlam 7.00 szejk 230kcl 9.30 serek z ciemnym pieczywem ok160 kcl 12.00 zupa brokulowa ?kcl 14.30 planuje zjesc batona musli 102 kcl ( u mnie jest dopiero 13.24) Musze sobie kupic sok pomidorowy 18 kcl w 100 ml a zapycha Nigdy wczesniej nie lubilam ale to warzywne jest I zdrowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kibicowanie dobrze, bylam nawet na meczu Hiszania rlandia na pge arena ;)) a tak to strefy kibica, dietka mi sie niestety nie trzymała kupy ale najważniejsze że są ćwiczenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z kolei diete trzymam ale cwiczen przez weekend nie bylo-man problemy ze stepperem:( Musze go wymienic bo licznik ciulaty:) Ratuje sie skakanka I rowerem ale chce moj stepper! Bo mi ladnie cellulit po nim znika :) Kiedy sie wazysz? Ja w kazda niedziele niezaleznie czy man okres czy nie :P Milego dnia Ps . Jak juz odpadlismy z euro to obejrze sobie final tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja będę się teraz ważyć 24go ;) wątpię żebym dużo schudła bo ćwiczę i masa mięśniowe się rozwija ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 kg to dużo, ja będę zadowolona jak mi 1,5 kg miesięcznie będzie leciało ;) wczoraj zrobiłam 1 dzien turbo fire i spociłam się jak mysz, nie wiedziałam ze można się tak zmęczyć ;D ale tłuszczyk sie topi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie siedzę w pracy wzięłam 2 bułki razowe ze słonecznikiem tylko co ja mam do tego dokupić bo serek wiejski wychodzi mi uszami ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciezko doradzic bo nie wiem co lubisz ja bym wziela pomidora :) Serek topiony albo tunczyka Nauczylam sie jesc tunczyka prosto z puszki ;) bez majonezu U nas tunczyk grosze kosztuje Moze jakis jogurcik? Ja zjadlam Wlasnie serek wiejski hehe ale mialam kilkudniowa przerwe z nimi takze wiem o czym mowisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie sie sprawdzaja w tej sytuacji batony musli z lidla. Jeden ma 100 kcl zjadam dwa czasem trzy U mnie cieplo okrutnie :( I nie mam apetytu dopiero 2 posilek zjadlam I na 3sie nie zanosi-dopiero w domu Ale mam sok pomidorowy pikantny i tym sie Ratuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniam, tuńczyka faktycznie bym zjadła i lubię takiego w kawałkach właśnie bez majonezu ;) i do tego pomidorek na kanapkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam ochote wieczorami na slodycze albo na słone przekąski, jak znaleśc jakies zamienniki?? :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sa w necie przepisy na otrebowe ciasteczka Wafelek musli z czekolada ma ok 102 kcl Czekolada babelkowa ma mniej kcl Sprawdz ile ma galaretka Jesli lubisz dodasz Owoce Albo slodkie owoce Ja juz nie Jem slodyczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobie jutro. Bo Musze te otreby namoczyc :) Ja zamiast miodu dam cukier light wiem wiem chemia ale to taki cukier jak slodzik w smaku lepszy a kalorii mniej zawsze go uzywam do wypiekow Rodzynki mi sie wydaja kaloryczne ale I tak ich nie lubie :) Troche zmodyfikuje pod swoje upodobania :) Dzieki za link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jem to co upieke sama :) Kiedys pozeralam duze ilosci zelkow !! One sa gowno warte I strasznie kaloryczne no ale ta dupa to mi z powietrza nie urosla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja żelki tak samo, moge czekolady nie tknąć ale żelki mmm.... Ja też jutro upieke a dziś pojdę do sklepu po składniki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Venus w uk zelki haribo sa strasznie tanie !! Sama duza paczke zjadalam jak wracalam ze sklepu hehe bez kitu ! Az mi sie odbijalo Malo sie nie zerZygalam ale jadlam dalej Corka do dzis chowa przedemna swoje zelki ! A ostatnio znalazlam takie myszki zelkowe z dlugimi ogonkami Zelkowymi I kupilam dla malej. Patrze na sklad I kalorycznosc a 2zelki maja 60 kcl !! Nie sprawdzalam nigdy haribo ale zasranych myszek juz jej nie kupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haribo spaghetti , żabki, węże z lidla ;) mmmmmmmmmmmmmmm ale fakt tak by się wydawało że to sama woda i żelatyna a kalorii full!!!! Odwyk powinnam sobie zrobić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak miałam 15 lat pojechałam do Londynu to pamiętam sklepy gdzie było wszystko po funta i kupowało się multum słodkości, ale wtedy waga byla ok więc się nie przejmowałam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upieklam te ciasteczka Troche mi sie rozlewaly -za bardzo namoczylam chyba :P i upieklam w keksowce Zrobilam z suszonymi sliwkami :) dobre :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Venus co u ciebie ? Ja zmienilam stopke bo mam juz mniej niz 92 cm w biodrach I osiagnelam cel :) Wiec wyznaczylam sobie ostateczny wymiar na dupke :) Z udami bedzie gorzej :) Cellulit mi zniknal w 99 procentach Jak u ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dieta Slim Fast :) heja jak to zrobilas ze w miesiac zrzucilas tyle z pasa?? przydalaby mi sie jakas wskazowka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robisz abs ja zrobilam tylko raz 8 minutowego :) nie mam umiesnionego brzucha -tylko miesnie boczne od steppera ale za to idealnie plaski :) Ale mam Taka figure gruszkowata ze ile bym nie miala w dupie to talie mam zawsze hehe Teraz to mam talie osy :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomierzylam sie z nudow Waga 53 kg Pas-pepek. Ok 59 cm Biodra. ok 90.5 cm Udo ok 50.5 Dokladnie zmierze jak co tydzien w niedziele :) Ale cel 92 w biodrach I 50 w udach osiagniety wiec zmienilam stopke :) Kilka cm -trow I bede zadowolona Czas pomalu konczyc diete :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×