Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość żona boksera

Uderzył mnie...:(

Polecane posty

Gość Mężuś :P
MĘŻCZYZNA JEST PANEM I WŁADCA I MOŻE BIĆ SWOJĄ KOBIETĘ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mężuś :P
TAK JEST DOBRZE NIKT NIE KWESTIONUJE MOJEGO ZDANIA A KOBIETA POWINA OWIERAĆ USTA TYLKO WTEDEY GDY CHCE JEJ ZAPAKOWAĆ W GARDŁO :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mężuś :P
nie zostawiaj tak tego JESTEŚ ŚMIESZNA :D HAHAHAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mężuś :P
MYŚLAŁAŚ ŻE MOŻESZ BYĆ BEZKARNA ŻE MOŻESZ MNIE UDERZYĆ A JA CI NIE ODDAM .... TO SIĘ POMYLIŁAŚ GRUBO ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enter342
nie zostawiaj tak tego to niezrównoważony, niebezpieczny facet. Może nie powinnas go uderzyć, ale to była odpowiedź na jego obzywki, poniżanie. Jednak kobieca ręka trochę inaczej bije... nie wyobrażam sobie, żeby mąż mnie tak trzepnął, sama też nie biję, ale to go wcale nie tłumaczy. Jesteś matka jego syna, żoną, nie miał prawa tak Cię potraktować. Zrób obdukcję, nie odpuszczaj, to dowód na Twoją korzyść w sądzie. Jeżeli się nie dogadacie i dojdzie do rozwodu może się uda udowodnić mu winę rozpadu związku. Nie zapomnij też o pogróżkach, że Ci grozi itp. To wszystko jest przeciwko niemu. Życzę Ci jak najlepiej, ale szczerze to chyba nie najlepsza partia... Dlaczego miałby Ci ktoś zabrać dziecko? jakiś absurd. Jak jeszcze poskacze to Ty mu warunki widzenia postawisz, bo z takim narwańcem możesz bać się dziecka zostawić i chcieć np. widzeń w Twojej obecności. Nie bój się pogróżek. Dobrze zrobiłaś, że go wygoniłaś i teraz tylko bądź dzielna i nie daj się oszukać miłym słówkom ani zapewnieniom teściowej. Wszyscy synkowie to "dobrzy chłopcy" Tak ? Mało wiesz kobieto....a jakby Cię zabił w gniewie ? Obdukcja by Ci nie pomogła.....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enter342
Jednak kobieca ręka trochę inaczej bije. No więc się nie rzucaj słabiutka kobietko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AUTORKO oj on jest chory uwazaj na niego masz dowod własnie napisał co mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×