Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zakochana_panna

Czy wypada zalozyc taka sukienke?

Polecane posty

W lipcu idziemy z mezem na wesele i zastanawiam sie nad sukienka. mam do wyboru Bialo niebieska do tego mam przesliczne niebieskie buty,albo kremowo zlota ze zlotymi butami i wlasnie ta podoba sie bardziej mojemu mezowi. Do zlotej mam rowniez kromowow zloty plaszczyk taki lekki letni i kapelusik. Sama nie wiem bo Panna mloda ma sukienke sniezno biala wiec jakby nie wygladalabym jak ona,ale z drugiej strony...samam nie wiem... komplet jest przesliczny. Do niebiesko bialej i tak musialabym dokupic bialy zakiecik no wiec i tak bylo by ''bialo'' co zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubieraj się jak chcesz i tak
jesteś gruba wiec co bys nie załozyła nie bedziesz wyglądac ładnie i pannie młodej nie dorównasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak z pewnoscia jestem mega grubasem. Zwlaszcza wzac 70kg przy wzroscie 176cm i 74cm w pasie :) ale sie usmialam... nie ma to jak sie dowartosciowac kosztem innych... nie wiem po co w ogole odpisuje na taka glupia zaczepke ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubieraj się jak chcesz i tak
przy wzroscie 176 powinnas wazyc 10kg mniej, więc tak jesteś grubasem i nie pocieszaj się ze nie. a 74cm w pasie to masakra, ja mam 61;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak oczywiscie ze jestem grubasem :) wiesz naprawde mam ubaw z komentarzy takich ludzi jak ty...Jesli noszac rozmiar 40 jestem grubasem to szczerzez wspolczuje ludziom z twojego otoczenia... jak chcesz sobie poobrazac grubasow to zapraszam na forum o dietach ,chociaz moze lepiej nie... bo wieje od ciebie nienawiscia i dyskryminacja. Temat nie jest o odchudzaniu wiec juz nie bede ''cie karmic''. A tak na marginesie to panna mloda nosi rozmiar 44 i ma 165cm wzrostu wiec raczej nie bede przy niej grubasem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale się autorko
tłumaczysz, musi coś być w tym, co pisał ktoś wyżej:D jeszcze jakie wymiary podaje, co do centymetra:D przyznaj się sama przed sobą- masz kompleksy🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale się autorko
a w ogóle to opisałaś wszystko tak chaotycznie, że szkoda to czytać. A problem to masz naprawdę nieziemski, tylko nie wpadnij w depresję z tego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku ,niektorzy tu napewno maja problemy ze zrozumieniem tekstu. Nie obrazam nikogo i nie lubie byc obrazana...i nie nie musze sie dowartosciowywac.Przedstawiam fakty, ale tak to juz jest na kafeterii...Przedstawiajac fakty broniac sie- tlumaczysz sie,obrazajac ludzi- przedstawiasz swoje zdanie. Wszystko na opak...masakra. Jak juz ktos kiedys napisal,nawet na slubnym watku zdarzaja sie niesympatyczni ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara mężatka
Jezeli jesteś bliska rodzina ,w sensie jesteś siostra to wypada tę złotą bo rozumiem że jest bardziej elegancka,jeżeli jesteś kuzynka lub kolezanka to raczej ta biało niebieska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja córka
załóż ta która Ci się bardziej podoba :) i nie przejmuj się głupimi wpisami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×