Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Iwon@

Co ja najlepszego narobiłam. Ratujcie.

Polecane posty

Gość Iwon@

Cześć wszystkim , mam na imię Iwon@ - tak naprawdę to inaczewj ale pod moim czarnym nickiem zna mnie zbyt wiele osób więc na ten czas zmieniam. Otóż mam wielki problem. Może już nie jedna historia była na ten temat, ale nie wiem co mam zrobić. Chodzę z chłopakiem od pół roku i kilka dni temu byliśmy na wspólnej zabawie. Wtedy właśnie napiłam się zbyt dużo i po prostu na pusty żołądek. Nie planowałam tego, jakoś tak wyszło i chłopak zabrał mnie do osobnego pokoju. Nie byłam jeszcze gotowa na seks, wtedy on zapytał się mnie czy na chcę to zrobić na próbę, a jako że ja się zgadzam na wszystko jak jestem pod wpływem alkoholu powiedziałam, że tak, choć nie zabezpieczył się tylko żeby wcześniej kotełe wyrzucił z pokoju. Ostatnio rozmawialiśmy na ten temat i powiedziałam, że chce to zrobić dopiero za kilka miesięcy, ale w tej chwili uległam mu. Na szczęście w nieszczęściu nie udało nam się i w ogóle, nie wszedł we mnie. Kilka razy potarł członkiem o moją pochwę, nic wielkiego. Jednakże boję się że mogłam zajść w ciąże ( nie było wytrysku ) ale na forum gdzieś wyczytałam, że mężczyzna ma jakieś enzymy w których też znajdują się plemniki i jeśli coś pociekło, to mogłam zajść. Proszę doradźcie mi. Nie jestem jedną z tych głupich nastolatek, ten czyn był niedojrzały i do tego wszystkiego do chłopaka czuję w tym momencie obrzydzenie, bo w którymś momencie powiedziałam, żeby przestał a on nic, kilka razy , mówił żeby jeszcze raz spróbować, ale ja się sprzeciwiałam, w końcu dotarło do niego i przestał. A wypił mniej ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytuedtuje
wcale :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, możesz być w ciąży. Szczególnie jak ta miernota mocno się podjadała i pociekło co nieco. Druga sprawa to miernotę odstaw na zawsze bo nie szanuje Cie. Jeżeli nie chcesz to powinien przestać. Trzecia sprawa to przestań chlać bo następnym też nie odmówisz;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja myślę że nie możesz być w ciąży bo środowisko u ujścia pochwy jest zabójcze dla plemników i nie tak łatwo zajść w ciążę. Plemniki to nie jakieś rambo z ogonkami heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr penisolog
Preejakulat, płyn ejakulacyjny (niepopr. przedwytrysk; z łac. pre przed + ejakulat) wydzielina gruczołów opuszkowo-cewkowych oraz gruczołów cewkowych wydzielających śluz, wydobywająca się z penisa podczas pobudzenia seksualnego, pełniąca funkcję naturalnego lubrykantu. Ilość wydzielanego preejakulatu jest zmienna osobniczo; niektórzy mężczyźni w ogóle nie produkują preejakulatu, a inni nawet ponad 5 ml. Niedawno opublikowane wyniki badań klinicznych (2011) przeprowadzonych na małych grupach mężczyzn wskazują, że preejakulat może zawierać znaczne ilości żywych i ruchliwych plemników. Wcześniejsze badania nie stwierdzały obecności plemników w preejakulacie lub stwierdzały bardzo małe ich ilości, do tego o upośledzonej ruchliwości, a także plemniki martwe. Wykazano również, że preejakulat może zawierać limfocyty CD4 i makrofagi, zatem może być w nim obecny wirus HIV powodujący ryzyko zarażenia HIV. 1,0 1,1 Chughtai B, Sawas A, O'Malley RL, Naik RR, Ali Khan S, Pentyala S. A neglected gland: a review of Cowper's gland. „International Journal of Andrology. 28 (2), s. 747, kwiecień 2005. doi:10.1111/j.1365-2605.2005.00499.x. PMID 15811067. Vazquez E. Is it safe to suck?. „Positively aware: the monthly journal of the Test Positive Aware Network. 8 (4), s. 15, 1997. PMID 11364482. Killick SR, Leary C, Trussell J, Guthrie KA. Sperm content of pre-ejaculatory fluid. „Human Fertility. 14 (1), s. 48-52, 2011. doi:10.3109/14647273.2010.520798. Zukerman, Z, Weiss, DB, Orvieto, R. Does preejaculatory penile secretion originating from Cowper's gland contain sperm?. „J Assist Reprod Genet. 20 (4), s. 157-159, 2003. PMID 12762415. 5,0 5,1 Researchers find no sperm in pre-ejaculate fluid. „Contracept Technol Update. 14 (10), s. 154-156, 1993. PMID 12286905. This study was designed to establish whether motile spermatozoa are released with pre-ejaculatory fluid and whether this fluid therefore poses a risk for unintended pregnancy. Forty samples of pre-ejaculatory fluid were examined from 27 volunteer men. Samples were obtained by masturbation and by touching the end of the penis with a Petri dish prior to ejaculation. Eleven of the 27 subjects (41%) produced pre-ejaculatory samples that contained spermatozoa and in 10 of these cases (37%), a reasonable proportion of the sperm was motile. The volunteers produced on up to five separate occasions and sperms were found in either all or none of their pre-ejaculatory samples. Hence, condoms should continue to be used from the first moment of genital contact, although it may be that some men, less likely to leak spermatozoa in their pre-ejaculatory fluid, are able to practice coitus interruptus more successfully than others. Read More: http://informahealthcare.com/doi/abs/10.3109/14647273.2010.520798 Tym razem raczej nie jestes w ciazy, ale uwazaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwon@
Uff, oby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FVFVFVETV
obyś była w ciąży kurewko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alkoholem tłumaczysz to, że jesteś łątwa? :-P ŻENADA Na drugi raz jak wpadniesz to wołaj o ratunek :-P takim należy się :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfgvdg
"Niedawno opublikowane wyniki badań klinicznych (2011) przeprowadzonych na małych grupach mężczyzn wskazują, że preejakulat może zawierać znaczne ilości żywych i ruchliwych plemników. Wcześniejsze badania nie stwierdzały obecności plemników w preejakulacie lub stwierdzały bardzo małe ich ilości, do tego o upośledzonej ruchliwości, a także plemniki martwe." Mała ilość mężczyzn i badania zamawiane przez producentów antykoncepcji czyli nieobiektywne. Nie ma możliwości ciąży bo nawet przy małej liczbie plemników, jak są dobre to u mężczyzn stwierdza się niepłodność. Musi być ich więcej żeby się przebiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obsnerver
co za matolica - życzę ci ciąży za twoją głupotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znałam jedną Iwonę w życiu. Nienawidzę ku­rwy do dzisiaj.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co jest korva! Napisałem posta w tym topie: "Nie chcesz doopy dać na trzeźwo więc cię schlał żeby poruchać". Posta wyebano więc piszę drugi raz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×