Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*gusia

ogrzewanie gazowe

Polecane posty

Gość wamdammm
Bo to bez sensu.Kiminiarz przychodzi gdy jest projekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgazem
wamdammm znamy się na rzeczy, uważam, że nie należy Autorki wpędzać w zbędne koszta, ma w tym lokalu działającą instalację C.O. wykonaną na rurkach stalowych i to wszystko działa , nie trzeba wymieniać rurek na plastikowe , wystarczy założyć pancerz termoizolacyjny i instalację podłączyć do kociołka dwufunkcyjnego , widziałem na Allegro kociołki o mocy 13 kW , to aż za dużo a montaż i uruchomienie może wykonać pracownik z serwisu gazowni, poszukaj takiego, załatwi i odbierze instalację do kociołków o mocy 13 kW wystarczy w ścianie zewnętrznej mieszkania założyć tak zwaną 'zetkę' aby był nawiew powietrza jeżeli w pomieszczeniu nie ma okna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opinia kominiarska dotyczy tego gdzie ma byc kociolek,odprowadzenie spalin i wentylacja...nie pisalam ze na podlaczenie kotla !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wamdammm
Nie zgadzam sie z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile m2 chcesz ogrzać
przy komorze zamkniętej pieca nie jest to takie proste [też mam to] doprowadzenie powietrza i odprowadzenie spalin idzie jednym podwójnym przewodem ale hydraulik z uprawnieniami poradzi sobie z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki serdeczne za podpowiedz,podpytam w gazowni,napeno kogos mi poleca, poki co zmykam do pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wamdammm
opinia kominiarska dotyczy tego gdzie ma byc kociolek,odprowadzenie spalin i wentylacja...nie pisalam ze na podlaczenie kotla !!! Nie rozumiem o czym piszesz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile m2 chcesz ogrzać
🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytuje twoje slowa Opinia kominiarska na podłaczenie KOTŁA GAZOWEGO ?Wątpię. odpisalam tylko na pytanie,wiec czego nie rozumiesz?? papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wamdammm
Kominiarz daje opinie o podłaczeniu kociolka do komina .O tym pisałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, czy ktos z was ma ogrzewanie od www.termika.pgnig.pl i moze polecic teego dostawce? wlasnie jestem w trakcie myslenia nad zmiana dostawcy ogrzewania i ogrzewania w ogole, moze ktos pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://serwis-ddoe.pl/ - polecam zapoznać się z tą stroną i poczytać trochę odnośnie ocieplenia i kotłów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek_D
W przypadku projektowania centralnego ogrzewania to ja bym doradzał projektantów z biura Eran. Super obsługa, szybki termin wykonana całej dokumentacji. Wszystko przejrzyste i jasne, nie trzeba się domyślać – co autor miał na myśli:PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeżeli zdecydowaliście się na ogrzewanie gazowe to powinniście rozejrzeć się za sprawdzoną firmą, która zajmuje się instalacjami gazowymi. Ja mieszkam w okolicach Łodzi i korzystałam z usług firmy http://instalacjegazowe-lodz.pl/ Wam też polecam się z nimi skontaktować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×