Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość i będę Cię Kochał ...

Dzień dobry moje Kochanie

Polecane posty

Gość Laura naj...
Przychodził nocą Zabierał jej włosy śpiące w mroku Zabierał bursztynowy półksiężyc brzucha Zanurzał się w niej jak chrząszcz w płonącej nasturcji Zamykał ją w dłoniach ciasno szczelnie Nie czuł że się wymyka Nie słyszał jak odchodzi Nie stukały obcasy zielonych pantofli (Małgorzata Hillar)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura naj...
William Blake \"Uśmiech\" Jest Uśmiech Miłowania I Uśmiech Podstępnej Uciechy I jest Uśmiech nad Uśmiechami W którym łączą się te dwa Uśmiechy Jest Grymas Nienawi sci I jest Grymas Wzgardliwej Niechęci I jest Grymas nad Grymasami Który próżno chcesz wymazać z pamięci Bo zagnieździł się w Jądrze Serca I przedostał sie do Szpiku Kości Żaden uśmiech znany człowiekowi Nie przeniknie owych Głębokości Tylko Jeden - ten co się raz zdarza Między naszą Kołyską a Mogiłą - Lecz gdy taki Uśmiech zajaśnieje Znika wszystko co Cierpieniem było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura naj...
i jeden z ulubionych... Gdybyś mnie kiedyś miała przestać kochać, nie mów mi tego. Bóg tego także nie czyni. Gdy ma zesłać zarazę i głód, On ciągle się śmieje z wysoka, choć dobrze wie, że oazy przemieni w pustynię. Konstanty Ildefons Gałczyński Miłej lektury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I będę Cię kochał ... Rozczulenie bywa tak słodkie, jak i niebezpieczne. Uruchamia duszę podsuwając rozumowi środki nasenne. Nie zawsze da się wyjść z tego bez szwanku. Ale rozczulić się też trzeba umieć. Człowiek nie drewniany strop, chociaż beton życiowych doświadczeń dźwigać musi dzielnie... :) To tak w wyniku rozczulenia, bo bywa też wielce twórcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i będę Cię Kochał ...
ładny :) http://www.youtube.com/watch?v=IsJLGTDbAco&feature=related a dla Laury Edgar Allan Poe Z pocałunkiem pożegnania, Kiedy nadszedł czas rozstania, Dziś już wyznać się nie wzbraniam: Miałaś rację - teraz wiem - Życie moje było snem, Cóż, nadzieja uszła w cień! A czy nocą, czyli w dzień, Czy na jawie, czy w marzeniu - Jednak utonęła w cieniu. To, co widzisz, co się zda - Jak sen we śnie jeno trwa. Nad strumieniem, w którym fala Z głuchym rykiem się przewala, Stoję zaciskając w dłoni Złoty piasek... Fala goni, A przez palce moje, ach, Przesypuje mi się piach - A ja w łzach, ja tonę w łzach... Gdybym ziarnka, choć nie wszystkie, Mocnym zawrzeć mógł uściskiem, Boże, gdybym z grzmiącej fali Jedno ziarnko choć ocalił!... Ach, czy wszystko, co się zda, Jak sen we śnie jeno trwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura naj...
Witam napisz to swej ukochanej a ja ...coz sentymentalnie Zostałam Zabrakło mi pozegnania Głosu Kilku zdan na odchodnym Dłoni W ciepłym dotyku Serca Jeszcze je czuje ___^___^___^ Za szybko odszedłes Tato Zostałam Zabrakło mi pozegnania.... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry dzien dobry
dobry wieczor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry dzien dobry
poslucham jesli pozwolisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry dzien dobry
cos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry dzien dobry
a ja lubie sluchac o ile kos mi "cos" wklei :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawosc ski
kim jestes Lauro> ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla Laury :) ja dzisiaj jakoś tak jak wczoraj jesiennie już chyba :) ***(kiedy umrę kochanie) kiedy umrę kochanie gdy się ze słońcem rozstanę i będę długim przedmiotem raczej smutnym czy mnie wtedy przygarniesz ramionami ogarniesz i naprawisz co popsuł los okrutny często myślę o tobie często piszę do ciebie głupie listy - w nich miłość i uśmiech potem w piecu je chowam płomień skacze po słowach nim spokojnie w popiele nie uśnie patrząc w płomień kochanie myślę - co się też stanie z moim sercem miłości głodnym a ty nie pozwól przecież żebym umarła w świecie który ciemny jest i który jest chłodny Halina Poświatowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieki w imieniu
__ $$__$$$$$__$$ ___ $$$_____$_____$$$ _ $$____$___$___$____$$ _ $_______$$$$$_______$ __ $$$$$_$$$$$$$_$$$$$ _ $_______$$$$$_______$ _ $$$$_$____$____$_$$$$ ____ $$_____$_____$ ___ $__$$$$$$$$$$$ __ $ __ $ ___ $ ____ $_____________$$ __$__ $$__________$$_$ _$_$$__ $_______$$___$ _$$__$$_ $____$$____$$ __$$___$$ $__$$____$$ ____$$___$$$$____$$ ______$$_$$$___$$ __________$$$_$$ __________ $$ __________$$ _________ $$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieki w imieniu
poezja to moja pasja Dobrej nocy wszystkim obecnym. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×