Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość i będę Cię Kochał ...

Dzień dobry moje Kochanie

Polecane posty

Gość klasyczna Marylowa
pewnie :) http://www.youtube.com/watch?v=O3YiOdLiKwM zlosliwa jestem :) pojde lepiej bo moge komus niechcaco przykrosc zrobic :) ­ nie panuje nad glupota kiedy mnie dopada z...podwojna moca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cudne Marylko :) to idź dziecko i nie grzesz ;) też za chwilę znikam bo jakoś późno się zrobiło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taką mam nadzieję ;) dzień dobry jeszcze raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze, że kawa :) a nie: kawka miły Panie :O ok to pijemy bo jak usłyszę - miły Panie to znikam stąd hah :) wybacz ale ja rano nic nie gram bo mi net chodzi jak krew z nosa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra to do kawy maglowanie :) powiedziałeś JEJ ? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na co czekasz? Aż ogłoszą, że w ziemię za chwilę uderzy meteoryt ? Poważnie pytam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa w tym sensie haha :D oj ty przebiegła istoto :) no dobsz :) koniec maglowania, wszystko wiem, żyjesz przeszłością :) w końcu i tak można :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stara śpiewka :) to się zakochaj na zawołanie :) Lecz się tym, czym się strułeś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I będę czy ty piszesz na kafe jeszcze gdzieś? Jeśli będziesz miał chęć to zajrzyj do smakowni do Wzorowej :D, tam są same mądre i życzliwe ciotki ;) Dostaniesz sto tysięcy dobrych sposobów na odkochanie :) i przepis na golonkę na przykład jeśli gotujesz hah :) (Wzorek na pewno nie będzie miał nic przeciw ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przecież widzę, że mizerne ;) mówię Ci przyjdź do smakowni odczynimy uroki i będziesz jak nowy :D albo i nie :) bo jak człowiek zadaje się z czarownicami to różnych rzeczy może się o sobie dowiedzieć ;) uciekam bo chyba jednak jestem w ...pracy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ale nie zapytałam o najważniejsze? ile masz lat bo to jest w tematach dla ludzi powiedzmy "dojrzałych" do trzydziestki odpada :O hahah żartuje - to nie ma znaczenia ile masz lat- njwyżej z nami nie wytrzymasz ;) będzie nam miło jak zajrzysz bo straszny babiniec się tam zrobił :O :) http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5180647

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×