Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość i będę Cię Kochał ...

Dzień dobry moje Kochanie

Polecane posty

Gość już mnie nie całujesz ...
Milego wieczoru Draniu 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już mnie nie całujesz ...
Dzień dobry moje kochanie, milego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już mnie nie całujesz ...
Udanego weekendu skarbeńku, zobaczymy się w poniedziałek :) Dobranoc kochany 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) godzina 00:27 chyba inaczej definiujemy znaczenie słowa "kultura" , czego namiastką jest Twoja wypowiedź :) . Nie uważam żeby cokolwiek zostało sprofanowane , każdy ma prawo do wypowiedzi w formie i treści takiej , jaką uważa za słuszną ( również Ty ) :) może i jestem autorem tego topiku , ale nie jestem jego "właścicielem" a to dla kogo tu jestem , co czuję jest tylko i wyłącznie moją sprawą . powiało chłodem na ocieplenie http://www.youtube.com/watch?v=hGV-MRdcQOE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rdgfhjklhkjgfd
Czy Ty mnie jeszcze choć troszkę lubisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rdgfhjklhkjgfd
w takim razie dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rsdfghjkl
bardzo ładna muza , śliczna !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieszę się, że Ci się podoba :) i co dalej ? zagrasz coś ? dla kogoś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) mjck dzisiaj będzie krócej , żebym Cię całkowicie nie zaszokował ilością słów w jednym poście ;) . Podoba mi się to Twoje skojarzenie z latem Vivaldiego , wspomnień czar K. May i pierwsze zabawy w Indian , niestety wtedy jeszcze nie doceniałem zalet dopuszczenia do owych zabaw urokliwych Indianek , i wszystkie potencjalne Pocahontas były przeganiane z indiańskiej wioski :D http://www.youtube.com/watch?v=t7GXXT64KXM miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego niestety ? heh :) Na wszystko w życiu przychodzi pora, zresztą o ile jeszcze pamiętam, bawiąc się w wojnę i latając z chłopakami po krzakach z „pistoletem, zawsze byłam partyzantem a nie partyzantką :) baby nie miały wstępu do „tajnej bazy, więc cóż było robić ;) W Indian jakoś nigdy się nie bawiłam, za to przekopywałam fosę obok pewnego zamku w poszukiwaniu skarbów Templariuszy , hah uśmiałam się dzięki :) http://www.youtube.com/watch?v=6uLB6HayYR8 Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz ja się uśmiałem mjck :) , muszę przyznać z niejakim zawstydzeniem po tym co napisałaś , że za młodu byłem i obracałem się w towarzystwie męskich szowinistów , gdyż przedstawicielki płci pięknej ( dwie ) w naszym ówczesnym gronie mogły być jedynie sanitariuszkami ( oczywiście dwie Marusie :D ) , z usług których w ostateczności zrezygnowaliśmy w momencie , kiedy jedna z nich podstępnie pocałowała w policzek naszego "rannego" dowódcę . Pod wpływem tego traumatycznego przeżycia biedak przez dwa dni przemykał chyłkiem po osiedlu ze wzrokiem wbitym w ziemię unikając naszego towarzystwa . Jak wpłynęło to na nasze morale wyobraź już sobie sama ;) . Na szczęście w niedługim czasie odkryliśmy że można również bawić się w "doktora" , co diametralnie zaczęło zmieniać nasz stosunek do owych koleżanek ;) http://www.youtube.com/watch?v=_6BtgPaebd4 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już mnie nie całujesz ...
Sobotni wieczór chyba miałeś udany kochanie. Miłej niedzieli 👄 Tak bardzo chciałabym się do ciebie przytulić... @ i będę ... z DM wiąże się wiele wspomnień choć żadne nie zwiazane z nim to i tak duży sentyment mam do nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już mnie nie całujesz ...
Cieszę się, że miałeś udany weekend. Dobranoc moje marzenie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×