Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość i będę Cię Kochał ...

Dzień dobry moje Kochanie

Polecane posty

Gość znowu lato
do krisow! mnie sie fajno ja czytalo chociaz nielubie poezji ///////////// nie lubię ....piszemy oddzielnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i będę... jesteś bardzo ugodowym człowiekiem, masz do tego prawo oczywiście ale ja nie muszę :) znowu lato ujmę to w najbardziej elegancki sposób w jaki potrafię, bardzo ładnie grasz, ale czytanie tego co piszesz powoduje że mam koszmary z moją polonistką w roli głównej całą noc każe mi pisać za karę: infantylny, infantylna, infantylnie.... Zastanów się czsami co piszesz dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu lato
czytanie ze zrozumieniem, to podstawa ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koments oments
też się czsami zastanów Lura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu lato
:) Widzę zmasowany atak na mnie, całkiem niesłuszny .... nie zamierzam wchodzić w polemikę wybacz autorze , burza zapewne minie, pioruny wygrzmią i wszystko wróci do normy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu lato
i będę Cię kochała ....... przeczytaj w skupieniu, ze zrozumieniem, najlepiej od początku ....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koments oments
jakieś pojęcie trzeba mieć, że tu na przykład jest kafeteria :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesuuu
czepiasz sie kobieto ze kogos skojarzyla i zyczyla powodzenia idz sie lecz sama szukasz zaczepki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laura naj,,, Przegladajac inne topy natknełam sie na nick "nie jestem wart twojej.." to Ty- z Toba mam sen mam nadzieje ze ułozy Ci sie w zyciu ja stad znikam,uwielbiam poezje,chcialam byscie jej poniekad posmakowali nie rozumiem, dlaczego to ma być powód do takiego potraktowania Laury ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu lato ? dlaczego nie zamierzasz wchodzić w polemikę ? i uciekasz ? to jest forum ? i to było dotychczas bardzo ładne miejsce, czy tak trudno zachować trochę dobrego smaku ? i nie obrażać innych ? tym bardziej jeśli nikt Cię o zdanie nie pytał ? wybacz ale ja jestem bardzo bezpośrednia i jeśli możesz to odpowiedz chyba że wolisz udać, że cię nie ma i zaśmiecać to miejsce bzdurnymi napaściami pod dziesiątkami różnym nicków ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu lato
Nie posiadam wielu nicków, nie zarzucaj tego, do czego nie masz pewności . Zwyczajnie nie mam ochoty na polemikę która do niczego nie prowadzi .Szkoda, że nie widzicie kto tu kogo obraża, moim zdaniem to Wy zostaliście obrażeni przez Laure naj, a nie przeze mnie ... Ja na słowo żegnam, zawsze odpowiadam tak samo, żegnam . Na komentarz chyba miałam prawo ? Ty jesteś adwokatem autora ? nie rozumiem ....i nie chcę już nawet rozumieć .... Z mojej strony koniec w tym temacie .!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem niczyim adwokatem i widzę, że nadal nie rozumiesz o czym mówię, dlaczego to twój koniec na tym temacie ? masz prawo tu być tak samo jak każdy, chodzi tylko o to, żebyś zastanowiła się co mówisz. Zresztą to nie ma już żadnego znaczenia. Nie chiałam Cię urazić. Mamy po prostu inne wrażliwości widocznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z jak Zbysław czy Zenobia
nie wróci, bo wyjeżdża na zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×