Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sok z bialy winogron

czy mzna cwiczyc z okresem?

Polecane posty

Gość sok z bialy winogron

chodzi mi o te 8 minut abs burn i arms , mam 2 dzien nie leje sie ze mnie bardzo, ale ska[y tez nie jest, zastanawiam sie czy mozna cwiczyc? boje sie jakiegos wylewu albo cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esers
a myslisz, ze jak sa np mistrzostwa w siatkowce kobiet i ktoras z siatkarek ma nawet silny okres to nie startuje w meczu?? :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sok z bialy winogron
ale chodzi mi o cwiczenia na brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aj tam aj tam nie gadajcie
wylewu to nie dostaniej raczej, jesli juz to krwotoku, ale nie sadze.. w koncu to tylko 8 minut i mozesz przeciez robic z troche mniejszym natezeniem, skoro nie chce zrobic sobie przerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście że tak
przecież to nie choroba. Poza tym ćwiczenia mogą korzystnie wpłynąć na przebieg okresu. Ja zawsze jak trochę poćwiczę to mam mniej bolesne miesiączki niż jak nie ćwiczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w ogole sie nie przejmuje
okresem. Mialabym przez tydzien nie cwiczyc? Leje sie wiec jest niekomfortowo, bo miedzy zajeciami biegam do kibla zmieniac podpaske ale bez przesady. W niczym innym to nie przeszkasza. Malo tego - dzieki cwiczeniom mniej boli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ittybittyyellowkitty
Jak ja mam okres to od ćwiczeń mnie dużo bardziej boli - biorę tabletki, nie bolało mnie od kiedy miałam 16 lat i okres zawsze wypadał w piątek i trwał 3 dni. JAk ćwiczę, to okres zaczyna się w środę i trwa 7-8 dni a brzuch boli. Od 3 miesięcy robię tygodniową przerwę i wróciło do normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w ogole sie nie przejmuje
a mnie boli mniej od cwiczen. Tabletek nie biore, po co sie mam truc. Jakbym miala pczerzekiwac to tydzien z zyciorysu, mam dlugie niestety okresy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nana jenny
ja jak mam okres to tez nie cwicze uwazam,ze to nawet szkodliwe duzo wysilku w "trudne dni" Niedawnoprobowalam to lalo sie ze mnie jakby prosiaka zazynali, wiec odpuscilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkodliwe to nie jest
na pewno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×