Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość deco-fiszka

posciel na prezent ślubny?

Polecane posty

Gość deco-fiszka
no dobra - pościel nie, sztućce nie, to CO??? Kasy nie dam i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no własnie tu dochodzimy do
sedna. Jeśli para młoda to biedne studenciaki, któe mają po 1 talerzu i kubku z domu i majtkach tych co na sobie, to każda rzecz ich ucieszy i sie przyda. Jeśli jednak jest to para, która np. 3 lata juz razem mieszka, ma urządzony dom, wyrobiony styl i gust, to już inna rzecz. PS ja dstałam pościel - leży nierozpakowana na dnie szafy, czeka nie wiem na co. Za mała jest na nasza kołdrę (mamy 200 na 220, a ta posciel to taka jednoosobowa) i w ogóle nie w stylu naszej sypialni, któa jest w ciepłych kolorach, drewno itp, a pościel jest w zimne czarno-białe wzory. na allegro chyba drogo jej nie sprzedam, wiec wlasnie moze dam komus, albo bede miała dla gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym popatrzyła na akcesoria rtv/agd. elektronika zawsze się przydaje, a jak nie - można komuś sprezentować. zajrzyj do magicznej planety na przykład, jakaś ramka elektroniczna może byłaby okej? można wpakować nań zdjęcia młodych sprzed ślubu, może nawet z dzieciństwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzwieqwqam watpliwosci ....
autorko, tylko ty mozesz sobie na to pytanie ospowiedziec, bo my nie wiemy co laczy cie z para mloda, co o nich wiesz, i CO ONI LUBIA. nie ma nic neutralnego oprocz kasy i bonow towarowych :) wiesz w czym gustuja? czego im w mieszkaniu brakuje? o czym mowia, ze chcieliby miec? no bo kupisz im np. trzeci fandue, albo siodmy komplet recznikow i sama chyba widzisz, ze takie cos nie ma sensu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deco-fiszka
no niby ja sobie odpowiem... ale chciałam pościel, bo wydawało mi się to dobrym, praktycznym pomysłem... Zastawa stołowa, sztućce - tak naprawdę wszystko jest wybierane subiektywnie i nie zawsze może się podobać... Tak sobie myślę, ze lista prezentów robiona przez młodych to jednak dobry pomysł, choć dla niektórych kontrowersyjny... To chyba stanie na tym, że dam pościel Esprit (nie byle jaka marka w końcu, wzory mają ładne, więc chyba wstydu nie będzie...) plus dokupię jakiś upominek albo dorzucę kasę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwiewam watpliwosci ....
a orientujesz sie, jaka oni mniej wiecej lubia kolorystyke? i czy nie maja juz za duzo poscieli ;) jak maja wymalowana sypialnie? na pewno wstydu nie bedzie jak kupisz posciel, tylko chodzi o to, jak im sie to sprawdzi, ale skoro masz przeczucie, ze bedzie dobrze, to pewnie i bedzie :) orpocz wzoru chodzi tez o jakosc materialu. i to nie jest koniecznie kwestia ceny lub marki, ale osobistych preferencji. ktos np. moze lubic sztywniejsze plotno, ktos inny miekka satyne, a jeszcze inny kore itd. sama dostalam w prezencie posciel tylko raz w zyciu, na urodziny. posciel ta ogolnie bardzo mi sie podoba sama w sobie, jest z przyjemniej miekkiej kory, ale nie pasuje mi ani wymiarami, ani kolorystyka do sypialni. no i sobie biedna lezy nieodpakowana od lat. a jest taka ladna i dostalam ja od serdecznej kumpeli, wiec szkoda mi wydac .... ale chyba powinnam, niech ktos ma pozytek ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria125
Uważam , że pościel jest bardzo fajnym prezentem ale musisz znać rozmiar i kolorystykę. Polecam pościel Valeron jest bardzo elegancka i bardzo ładnie zapakowana. Idealnie nadaje się na prezent ślubny możesz wejść na stronę sklepu Maxcotton.pl tam znajdziesz dokładne zdjęcia i opis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta119119
Ja osobiście polecam pościel firmy bertax z bielawy. Produkują dużo pościeli od najtańszych do ekskluzywnych, np.: pościel satynowa , pościel kora , pościel z kory, pościel satyna żakardowa (premium) , Osobiście kupiłam u nich pościel z satyny i kory oraz kołdry i poduszki puchowe, ale mają także półpuchowe i antyalergiczne. Do tego prześcieradła frotte z gumką Pozdrawiam Kasia http://bertax.pl/ http://bertax.pl/0-o_c_93_1.html http://bertax.pl/0-o_c_94_1.html http://bertax.pl/0-o_c_92_1.html http://bertax.pl/0-o_c_198_1.html pościel hotelowa - zobaczcie jakie fajne wzory! Pakują na prezent!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubieJapka
autorko wyrąbana pościel.Szkoda,że mi nikt takiej dobrej gatunkowo nie kupił.Byłabym megazadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość too zalezyy
jesli juz napawde zamierzasz dac im posciel dowiedz sie przynajmniej jaki maja rozmiar koldry ale ja bym nie chciala dostac poscieli. do sypialni sama wszystko kupuje, jakos wydaje mi sie to ingerencja w moje terytorium jak jest inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie sluchaj tych gówniar. posciel bardzo fajny prezent, ja dostalam na prezent weselny dwie, jestem bardzo zadowolona, nie obchodzi mnie ile kosztowaly, ma super pamiatke, rzecz urzyteczna i zarazm pamiec o osobie ktora wysilila sie wymyslec prezent, kase w koperte niewazne jaka szybko sie zapomina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariaaaaaa
Powiem ci tak. jakbym jeszcze raz wychodziła za mąż to bym w zaproszeniach napisała, że nie chce pościeli i ze wole nic zamiast pościeli. dostałam 5 czy 6 kompletów. Gatunkowo może i dobre, ale żaden nie pasuje na moja pościel. poza tym wzory w ogóle nie w moim guście. Lubie prosty styl, minimalizm i nie wyobrażam sobie spać w pościeli, która mi się nie podoba i nie pasuje mi do wystroju sypialni. poza tym kocham pościel flanelową i jedwabna, a dostałem z innych materiałów pod którymi mi osobiście jest niekomfortowo. kolejna wada pościeli na prezent jest to, że pościel jest jak bielizna. o ile mogę kupić mamie czy siostrze na parapetówkę, o tyle jest to zbyt osobista rzecz. no i sama pomyśl czy ty wychodząc za mąż chciałabyś dostać pościel. mi osobiście nigdy w życiu nie przyszło do głowy kupić komuś pościeli. Chyba, że ta osoba jest ci naprawdę bliska, znasz jej gust i wymiary łóżka, a pościel jest naprawdę przemyślana, dobra gatunkowo itp. to może i ujdzie. natomiast ja byłam bardzo zadowolona z expresu ciśnieniowego, noży ceramicznych Philipiaka, bonów zakupowych do sklepu EuroRTVAGD, tym bardziej, że wyposażaliśmy mieszkanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze i luksusowa za ta cene,ale dla pary 140x200 to za waska.Najlepszy rozmiar to180x200 lub200x200!Wtedy cena bylaby kosmiczna,az trudno uwierzyc,ze moglaby kosztowac ponad 700zl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytam co piszecie i nie wierzę ... dobre pościele można kupić już za 100 zł tylko trzeba iść na stronę producenta a nie pośredników którzy mają swoje marże dodatkowo pościel w rozmiarze 140x200 to jak dla dziecka ja znalazłam artykuły na jednej z lepszych moim zdaniem stron z pościelą co ma fanów kilka tysięcy czyli http://www.posciel3d.com w dziale z artykułami warto poczytać co i jak polecam, a co do pościeli za 700zł to po co tyle przepłacać ... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawdziłam ten sklep z pościelą 3d na www.posciel3d.com do tej pory kupowałam tylko na http://www.elway.biz/ i już mam w takim razie dwa sprawdzone sklepy gdzie można tanio i pewnie kupić świetną pościel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pościel na prezent ślubny to świetny pomysł. Polecam szczególnie tę, która dostępna jest na stronie karo.waw.pl Tam są piękne i oryginalne wzory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
luksusowa i wyjątkowa pościel dostępna na www.havvahome.com ale niestety ceny też wysokie, za jakość i wygląd niestety trzeba zapłacić więcej... ja nie kupuję już nigdzie więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może być pościel, ale ja bym osobiście wolała po porstu piękny bukiet kwiatów. Tylko taki, żeby nie zwiędł po 3 dniach. A jak kupisz stabilizowane to i 2 lata będą bez zmian ;) albo jakąś kompozycję kwiatową rosebelle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lepiej coś bardziej z pomysłem? Ja mojej przyjaciółce zakupiłam sesję zdjęciową, dodatkową, na tle bardzo luksusowych rezydencji w Suchym Dworze. Potem wspominała, że podczas zdjęć czuła się jak właścicielka jednego z tych domów. Jak księżniczka. Kochani trochę kreatywności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pościel to niezły pomysł, ale ja postawiłabym na zastawę porcelanową. Jakąś elegancką i z klasą. Mnie bardzo podoba się ta firmy Chocież... Widziałam taką na http://www.porcelana24.pl/ , tam jest spory wybór, więc może akurat znajdziesz coś ładnego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jednak pozostaję wierna sprawdzonej firmie od wielu lat. Wszystko co kupiłam było zgodne z opisem i porządne. Dostawa na drugi dzień. szczerze polecam sklep z pościelą www.taniaposciel.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak najbardziej. Ekskluzywna pościel to na ślub doskonałe rozwiązanie. Ja jestem wierna sprawdzonej firmie od wielu lat. Wszystko co kupiłam było zgodne z opisem i estetycznie wykonane. Dostawa na drugi dzień. Szczerze polecam sklep z pościelą e-posciele.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko co kupiłam było zgodne z opisem i estetycznie wykonane. Dostawa na drugi dzień. Obsługa niesamowicie uprzejma. Szczerze polecam sklep z pościelą e-posciele.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam ostatnio dla znajomej i uważam że to bardzo fajny pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja nie rozumiem osób które myślą że pościel na prezent ślubny to obciach czy wygląda to ‘za biednie’. Taka naprawdę ekskluzywna potrafi wyglądać jak małe dzieło sztuki no i jest to prezent praktyczny. Jak coś to właśnie taką można znaleźć w Podusie.pl www.podusie.pl. Do tego ładnie ją pakują. Takie rzeczy codziennego użytku są najlepsze bo zawsze zostaną wykorzystane. Można jeszcze dodać komplet ręczników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdziłam z tych opinii co tu poczytałam ten sklep http://www.elway.biz/ i moja opinia jest taka: 1. na stronie są male zdjęcia trzeba sprawdzac je ale moze mam za maly telefon 2. samo skladanie zamowien - szybko 3. ceny tych samych poscieli co na innych stronkach są rzeczywiście najniższe - w sumie to był jeden z najważniejszych aspektów na które zwróciłam uwagę 4. pościel i prześcieradła przyszły już do mnie następnego dnia, ładnie zapakowane, na meila wysłali numer do śledzenia i byłam informowana też na meila co w danej chwili gdzie jest paczka itp. 5. co do samego towaru - prześcieradła zamówiłam z frotki - przyszły grube, miękkie a zapłaciłam na każdym aż o 12,50zł niż w sklepie co kupowałam wcześniej, pościel zamówiłam ze 100% bawełny bo tylko takie mnie interesują - materiał jest ok, nie ma nitek, suwaki wszyte w materiał, wzór pościeli piękny bałam się co pzyjdzie bo kupiłam pościel na promocji ze 103zł na 69zł ale jestem bardzo mile zaskoczona, dlatego polecam i ja ten sklep z czystym sumieniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×