Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ccjjccjjccjjcjjc

dlaczego wszyscy z takim strachem reaguja na cc?

Polecane posty

delete- ja nie uwazam ze to co piszecie jest głupie.. :O kazdy ma swoje zdanie :O O co mi chodzi? o to ze " ja miałam cesarke" albo " mała sie urodziła poprzez cc" a nie " "ja rodziłam małą to tak mnie bolało i to i tamto " i pol godziny opowiesci a na koncu sie dowiaduje ze to była cesarka!..! :O serio mowie ... i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahahahaha xD
nigdy wiecejjjjjjjjj hahahaha dobre że kilka godzin po cc wszystko wokół siebie robiłaś jak 12h leżysz w łóżku Wybacz ale chyba nie wiesz co to cesarka, ja ją właśnie miałam robioną 10 dni temu mi chodzi o poprawienie poduszki i np branie chusteczek (nie wolalam po to poloznych jak co niektore) a nie bieganie po korytarzu. a Twoj argument z golym cipskiem jest smieszny no chyba ze ty rodzilas w podrzednym szpitalu cala nago a po nie dostalas nawet koca aby przykryc jak to pieknie nazwalas owe "cipsko"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delete my life again
bo te powiesci biora sie z tego,że czasami zanim lekarz zadecyduje o CC, kobieta męczy sie w bólach długo i ani balonik, ani kroplówka, tabletka, czy masaz szyjki nie pomaga-to ma prawo mówic ,że sie męczyła i ,ze ja bolało ja szanuje te co rodziły CC-wazne,że dziecko całe i zdrowe- bo po to madrzy ludzie opracowali te metode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy wiecejjjjjjjjj
ja piszę tutaj tylko dlatego, zeby uświadomić wszystkim, że cc nie jest tak fajne jak się wydaje;) i jak to wyglądało w moim szpitalu;) No ale każdy ma swoje zdanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobrze, ale mowienie ze cc jest lepsze bo naturalny to....... to jest przesada. Przeciez gdyby było lepsze to bysmy nie byly stworzone do rodzenia. Dla wygodny lepsze ale zapewne dla wielu innych czynnikow nie. Tylko kobiety nie chcą tego przyznac. Albo sboie sprawy nie zdaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delete my life again
a no chyba,ze chodzi ci o cc na zyczenie -mam takie zdanie-jesli wszystko jest dobrze-to czemu nie spróbowac-wiadomo,ze dla dziecka zawsze lepiej SN niz CC-co innego-gdy inaczej nie mozna i sa wskazania do CC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A może..
u nas się leży 4h po cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahahahaha xD
nigdy wiecejjjjjjjjj ja piszę tutaj tylko dlatego, zeby uświadomić wszystkim, że cc nie jest tak fajne jak się wydaje i jak to wyglądało w moim szpitalu No ale każdy ma swoje zdanie no wlasnie Ty masz swoje zdanie a ja mam swoje ani ja Cie do swojego nie przekonam i nie bede Ci wmawiac ze nie boli bo przezylas i wiesz ze boli ani Ty mi nie powiesz ze bede chodzic zgieta bo nie chodzilam:) co kobieta to przejscia:) i tu glupie porownanie jedna boli brzuch jak ma okres a druga sie dziwi jak moze bolec skoro jej nie boli tak samo z porodami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy wiecejjjjjjjjj
też na tyle mogłam się ruszyć, zeby sobie poduszkę poprawić czy nawet odebrać tel, napisać smsa a nawet się śmiać. Ale to nie jest robienie koło siebie Droga Koleżanko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy wiecejjjjjjjjj
W każdym bądź razie ja dostałam i tak dziecko 2 doby po cesarce bo moje dziecko urodziło się w 36 tygodniu, musiało zostać na obserwacji natomiast dziewczyny już po 12h musiały sobie radzić same a na położne nie miały co liczyć i widziałam, że jest im ciężko. A te które rodziły sn skakały jak młode kozy zaraz po porodzie. Więc ja wolałabym się pomęczyć i normalnie zając się swoim maluszkiem, niż wyć z bólu, bo nie tyle co rana mnie bolała to chyba wnętrzności w środku (przynajmniej miałam takie wrażenie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahahahaha xD
nigdy wiecejjjjjjjjj też na tyle mogłam się ruszyć, zeby sobie poduszkę poprawić czy nawet odebrać tel, napisać smsa a nawet się śmiać. Ale to nie jest robienie koło siebie Droga Koleżanko mi chodzilo w tym o to na przykladzie dziewczyn z sali ktore po SN (???) nawet po to wolaly pielegniarki czy kto tam byl pod reka, w 8godzin po porodzie jak kazali mi isc pod prysznic tez wolalam sama a kolezanki (tu akuret po cc) nie;) ale zreszta u Ciebie inaczej u mnie inaczej. i nie jestesmy kolezankami 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahahahaha xD
nigdy wiecejjjjjjjjj W każdym bądź razie ja dostałam i tak dziecko 2 doby po cesarce bo moje dziecko urodziło się w 36 tygodniu, musiało zostać na obserwacji natomiast dziewczyny już po 12h musiały sobie radzić same a na położne nie miały co liczyć i widziałam, że jest im ciężko. A te które rodziły sn skakały jak młode kozy zaraz po porodzie. Więc ja wolałabym się pomęczyć i normalnie zając się swoim maluszkiem, niż wyć z bólu, bo nie tyle co rana mnie bolała to chyba wnętrzności w środku (przynajmniej miałam takie wrażenie) jakby cos pulsowalo hehe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy wiecejjjjjjjjj
chyba macica się kurczyła. W sumie to ciągle się zastanawiam gdzie ja zmieściłam swoją córkę jak miałam baaardzo mały brzuch w ciązy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahahahaha xD
nigdy wiecejjjjjjjjj chyba macica się kurczyła. W sumie to ciągle się zastanawiam gdzie ja zmieściłam swoją córkę jak miałam baaardzo mały brzuch w ciązy hehe:) to fajnie ze maly bo mniejsze "szkody" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×