Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ania25bu

Jakie endometrium powinno być w ciąży? Starania o dziecko:(

Polecane posty

Gość inglotka i mac
pociesz sie bo ja mam juz 30 lat i wiele juz przeszlam badanai i jeszcze raz badania tak jak pisze ja marze zeby wkoncu sie udalo ale to bardzo mocno boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalka0008
Witajcie, wtrące się do waszej rozmowy może was jakoś pocieszę. ja ze swoim narzeczonym staraliśmy się o dzidzie 1,5 roku aż w końcu się udało. Nie mogłam zajść w ciąże bo mam tyłozgięcie ja też miałam nieregularne cykle okresu nawet nie miałam pół roku kiedyś tak bardzo było nieuregulowane to wszytsko. Mam celiakie nie trzymam diety ogóle chociaż chyba znów będę musiała na nią przejść. Urodziłam zdrową śliczną córeczkę dziś ma juz 4 miesiące:). Wam też się uda!:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inglotka i mac
Natalka0008 no gratulacje niestety ja nie ma szans na zajscie taka ciaze i staram sie juz dosc sporo bo kilka lat jestem po nie udanej IUI i przygotowuje sie za 2 miesace do drugiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalka0008
Inglotka bardzo Ci współczuję naprawdę:(. Ale jestem też dobrej myśli. Po tylu przejściach i starań zasługujesz w końcu na to szczęście i zapewne je dostaniesz w najmniej spodziewanym momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalka0008
Nie znam Twojej sytuacji, ale trzymam kciuki :* Nie załamuj się bo to jest najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania25bu
Inglotka ja nie będę pisała Ci tego typu rzeczy bo wiem że to jeszcze bardziej dołuję, mimo wszytsko trzymam kciuki żeby tym razem Ci się udało. I życze Ci tego z całego serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrobytkaaa
Witam. Ciąża wykluczona w twoim przypadku. Endo tylko 2,91 i Ty mówis o ciąży?????????? Nie łudź się. bo nabawisz sie kolejnej urojonej ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inglotka i mac
Natalka0008 hhm za duze przeszlam bo staram sie juz ponad 4 lata iwec kupe czasu ale niestetety sil brak napewno sprubujemy jeszcze 3 prób nie zycze tego najwiekszemu wrogowi nadzieje jest ale czasem przychodzi moment ze brak niestety latwo mówic pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania25bu
Natalka008 gratulacje.I Ja bym tak chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam mam pytanie czy jak endometrium jest 4 mm a testy wychodzą pozytywne (zrobiłam aż cztery).Czy mogę być we wczesnej ciąży.Dodam że zamiast okresu miałam tylko plamienie takie różowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę cienkie to endo. Idz do lekarza, jeśli jesteś w ciąży i masz plamienia to poproś o duphaston. To Endo 4 mm miałaś w jakiej fazie cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny. Mi spozniala się miesiączka więc poszłam do giną w 35dc. Z mężem staramy się i dziecko ponad pół roku. Goń powiedział po usg ze jest duża szansa na ciążę bo Endo miałam 18 mm zlecił mi bete która zrobiłam na drugi dzień i rozczarowanie bo wynik >0,1 ... także jestem przykładem ze Endo wcale nie jest wyznacznikiem. Ja miałam stymulowanie cykle Clo. Czytałam że przy tym leku Endo jest osłabione i należy i nie "zadbac". Lyakalam olej z wiesiolka który polecą bardzo dużo dziewczyn na Endo i śluz. Faktycznie pomaga i też mogę polecić. Pamiętajcie tylko że bierze się go od 1dc do owulacji bo może powodować wczesne poronienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×