Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ania25bu

Jakie endometrium powinno być w ciąży? Starania o dziecko:(

Polecane posty

Gość Ania25bu

Cześć Kobiety:) mam nadzieję że ktoś mi odpowie:). W środę byłam u swojego lekarza aby sprawdzić ciążę ponieważ od kilku dni miałam objawy i test wyszedł również pozytywny co prawda dopiero po 2 godzinach wyszła ta druga kreseczka ale wyszła. Niestety ginekolog mnie zmartwił ponieważ zrobił mi USG i powiedział że nie jestem w ciąży. Moje endometrium ją wyklucza bo w 14 dniu cyklu wynosiło zaledwie 2,91 mm :( . Czy mimo wszystko mogę być w ciąży od roku staramy się o nią... Czy takie endometrium rzeczywiście wyklucza ciąże ? I jakie endometrium powinno być w ciąży????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanna40
Cześć Aniu wydaję mi sie że nie jesteś w ciązy bo test po takim czasie jest niewiarygoodny (reakcje chemiczne zachodzą już po 10 min) A Twoje endometrium rzeczywiście jest małe wydaje mi się że gdybyś była w ciązy byłoby znacznie pogrubione. Ale życze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goskanlka
ja zaszlam majac endo 3mm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogodynkaa
Ania25bu no raczej to nie ciążą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lopae
pewnie urodzisz wróbla 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania25bu
No niestety szkoda że test mi nadzieii narobił. Bo to już byłby 7 albo 3 tydzień bo wtedy kochałam się z mężem bez żadnych zabezpieczeń bez niczego na luziku :) z myślą o dzidzi. No cóż a czy znacie jakieś sposoby na powiększenie tego endometrium ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania25bu
Jeśli byłabym w 3 tygodniu to raczej endo wynosiło by więcej nie ? Czytałm gdzieś na forum że dziewczyna miała tylko 5 mm w 3 tygodniu dlatego miałam jeszcze nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania25bu
a jeszcze zapomniałam napisac ze mam bardzo nieregularne cykle Czy to ma jakieś znaczenie????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fankakibica
no ja sie nie znamna endo zawsze miałam latwo zajsc w ciaze;] i mam juz 2 synków;). Ale wydaje mi się że za małe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedlapsakielbasa
na poprawe endomedrium lekarz moze przepsac tabletki estrofen,domowe sposoby jedzenie suszonych moreli,migdalow,picie wytrwanego czerwonego wina to przed owulacje i w trakcie,najlepsze endomedrium 9-11.ale jak jest powyzej 7,5 to juz jest nienajgorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania25bu
może są czarnoskóre i dlatego nie widać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogodynkaa
na poprawie enometrium orzechy glownie brazylijskie, nie pamietam co w nich jest, chyba selen , cięzsze czerwone wino i akupunkture Morele suszone sok z czerwonych winogron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania25bu
ktoś tu chyba ukradł mi nick i sobie jaja robi... Ludzie bądźcie poważni. Z czyjegoś nieszczęścia robić sobie śmiechy. Zero kultury... DZIĘKI DZIEWCZYNY ZA PODPOWIEDŹ ciekawe czy te suszone morele orzechy itp zadziałają.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarinka inka
o i kolejna co wmawia sobie ciąże jak lekarz tobie powiedział, ze nie jestes to nie jestes a dotego na test nie patrzy się po 2 godz bo zachodzą różne reakcje chemiczne ktore fałszują wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania25bu
Tak ja wiem ale jak sie pragnie bardzo dziecka i od roku nic i nic to już powoli sobie wmawiam :( jeszcze ten test, niektóre mamy opowiadały że w ich przyapdku testy wykazały własnie druga kreseczkę dopiero po kilku godzinach i rzeczywiście były w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania25bu
Tak ja wiem ale jak sie pragnie bardzo dziecka i od roku nic i nic to już powoli sobie wmawiam :( jeszcze ten test, niektóre mamy opowiadały że w ich przyapdku testy wykazały własnie druga kreseczkę dopiero po kilku godzinach i rzeczywiście były w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inglotka i mac
Ania25bu spokojnie ja tez pragne a staram sie juz 4 lata robiliscie badania? wogóle jakies?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania25bu
Nie robiliśmy, ale myślimy już nad tym. Ja pomimo tego co usłyszałam od lekarza to nadal jakoś się łudzę że to może ciąża już nawet się doszukuję objawów mdli mnie i chyba piersi są trochę bolące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania25bu
a tak w ogóle to Ci współczuję 4 lata starań i nic:(.... Ale miejmy nadzieję że się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inglotka i mac
no to radze sie wybbrac nie ma zartów zwłaszcza ze piszesz ze masz nie regularne cykle idz jutro na bete z krwi i bedziesz miala jasnosc no dlugo dlugo sie staram jestem po 1 nie udanej inseminacja za dwa miesace kolejna próba glowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania25bu
Z chęcią bym poszła ale jutro lab zamknięte ;/ dopiero w poniedziałek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inglotka i mac
no racja jutro sobota zapomnialam ale u ciebie to raczej nie jest ciaza kochana a mials wogóle jakie kolwiek badania? bo nie regularne cyjle moga byc objawami wielu chorób min. endometriozy klopoty z owulacja lub PCO i dobrze bylo by zeby twoj facet zrobil badanie nasienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania25bu
Lekarz chyba by się nie pomylił i po takim czasie zobaczył by pęcherzyk gdyby był?:(. Nie robiłam badań w tym kierunku wcześniej trochę to zaniedbałam, l mam celiakie i długo nie leczyłam tego bo nawet nie wiedziałam dopiero gdy zaczęłam mieć objawy to się wydało mój lekarz twierdzi że to może być od tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania25bu
Zrobił nawet zdjęcie moich jajników i mojego endometrium bo to takie dobre USG (z funkcją 4D)a ja bym wolała mieć zdjęcie fasolki :)). Mam nadzieję że kiedyś tego doświadczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inglotka i mac
no ja za 2 miesace znow podchodze do IUI mam nadzieje ze ktoras bedzie w koncu udana swoje juz przeszlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania25bu
Ja boję się że ta choroba mogła mnie doprowadzić do niepłodności;(((. Bądźmy dobrej myśli.... Ja wierzę że w końcu nam się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania25bu
Inglotka a jak myślisz jak grube endometrium jest w 3-4 tyg ciąży?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inglotka i mac
hmm wydaje mi sie za sobie wmawiasz ciaze:( na moje oko idz lepiej do gina i zróbcie porzadne badania bo te nie regularne cykle tez brzmia nie ciekawie :O ja juz przeszlam mnustwo badan i przezylam wszystko sie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania25bu
Dziękuję za radę i za wsparcie. Bo czułam się z tym problemem jakbym była sama, mimo tego że mąż też bardzo to przeżywa. Jesteśmy 3 lata po ślubie ja mam 27 lat niedługo minie 28 . Posłuchamy Twojej rady i pójdziemy zrobić wszystkie potrzebne badania ;-) Wiesz ja już przechodziłam jedną urojoną ciąże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×