Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama_Kiniaczek

Kiedy pójść na wizytę u ginekologa ?

Polecane posty

Gość Mama_Kiniaczek

Dzień dobry. Ostatnio zrobiłam test ciążowy i wyszło, że jestem w ciąży. Według ostatniej miesiączki jest to 4 tydzień i 3 dzień. W poniedziałek planuję iść do lekarza czyli będzie to już prawie 5 tydzień. Denerwuję się niewiedzą i chciałabym potwierdzić ciążę. Czy w poniedziałek nie będzie za wcześnie ? Czy lekarz zobaczy ciążę na USG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gloriassssssssssss
zaleciłabym poczekać jeszcze z tydzień. najlepiej isc tak 6-7 tc wtedy już widać na pewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d.z.iunia
Poczekaj ze 2 tygodnie jeszcze. Wcześniej nie ma sensu, bo serca i tak nie będzie, więc gin nie potwierdzi, że ciąża jest żywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niussa
6-7tydz. od ost. okresu -tak mi zalecił mój gin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama_Kiniaczek
tylko, że bardzo się denerwuję.. Okropnie boli mnie momentami podbrzusze Boje sie, że tam się coś dzieje złego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak się zapisałaś i Cię boli - to idź!! nie musi być nic strasznego - może Ci doskwierać pęcherz moczowy - ja tak miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama_Kiniaczek
Listopadowa - i co, lekarz kazał Ci przyjść za jakiś czas? Czy dał Ci skierowanie na betę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała mi jest wielka
wiesz co, poczekaj, no chyba ze się denerwujesz albo miałaś złe przeżycia jakieś wczesniej, to idź. Ja byłam jakieś 10 dni po spodziewanej miesiączce (czyli to był 4 tydzień ciąży dopiero) i widać było tylko pęcherzyk zagnieżdżony tam gdzie ma być. Doktor powiedział że trzeba poczekać by zarodek się rozwinął, ale na dzień obecny wszystko jest w porządku i kazał przyjść za 3 tygodnie. Przyszłam po 3 dniach bo miałam lekkie krwawienie - ale całe szczęście nie okazało się to groźne, a już po tych 3 dniach biło serduszko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama_Kiniaczek
bardzo się denerwuję tymi bólami najbardziej.. nie są one stałe ale są. Są znośne ale niekiedy mocne takie czasem skurczowe, czasem rozpierające.. czasem kłucie w lewym jajniku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała mi jest wielka
no to idź do lekarza i już...może to z nerwów tak Cię łapie? Nie martw się na zapas..... bo w tak wczesnej ciąży może zdarzyć się wszystko i wcale to nie znaczy nic złego, po prostu natura i tak nasze ciała są zbudowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama_Kiniaczek
dziękuję za odpowiedzi :) chyba pójdę w poniedziałek.. jak mam siedzieć w domu i się denerwować to wolę iść. Nie wiem jak przetrwam weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedział, że to prawdopodobnie ciąża ale mam przyjść za tydzień i tak zrobiłam pęcherzyk już był :) Mnie pobolewał jajnik na początku i w ogóle piersi bardzo ale to do tej pory tak mam z biustem, będzie dobrze! :) Ale jeśli dasz radę wytrzymać to wstrzymaj się jeszcze z tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam w 7 tygodniu potwierdzić ciążę i widziałam pięknie bijące serduszko :) a przy okazji gratulacje :) co do bóli ja miałam takie dziwne uczucie, że za chwilę dostanę okresu, bałam się niesamowicie, że coś może być nie tak bo wcześniej przed zrobieniem testu intensywnie ćwiczyłam i sporo się stresowałam z różnych powodów, życzę aby wszystko było ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×