Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Sniezka1234

Napiszę pracę mgr w 11 dni jak nasz Hrabia Komorowski!

Polecane posty

Gość Sniezka1234

Podjełam takie wyzwanie! Plan działania : 1. start- dzisiaj 16 czerwca 2012 r 2. termin zakonczenia pracy- 26 czerwca 3. rezerwa- pozostawione 4 dni , tzw "dni zapasowe" 4. termn zlozenia pracy w dziekanacie - 30 czerwiec 5. spotkania i konsultacje z Promotorem : * 19 czerwiec * 26 czerwiec * 30 czerwiec ( spotkanie na ostatnia chwile) 6. przewidywany tryb pisania pracy: 6.1. " 3bit" - 3 dni - 20 godzin nonstop pisania i 4 godziny spania- 1 dzien przerwy, 3*20*4, 1, 3*20*4. 6.2. " twix" - 2 dni pisania- 2 dni przerwy, 2 dni pisania- 2 dni przerwy, 2 dni pisania. 7. narzedzia pracy: a) lapek b) ksiazki c) własna wiedza d) internet e) czasopisma naukowe f) notatki z wykładow i cwiczeń iii........... duzy zapas kawy Dzisiaj pisze od tzw zera.... mam tylko konspekt mojej pracy. Pierwszy rozdzial na 20 stron mam 4 ksiazki( juz wyszukane rozdzialy w nich) i wiedze ze studiow i plan jak to napisac. Glownie to tylko teoria.... Mam rowniez plan w jakim trybie pisac. Pisze teraz w trybie tzw " 3 bit" jeee..śli okazal by sie malo wydajny przechodze do trybu "twixa". Jak starczy mi sil bede monitorowala na biezaco moje postepy jeżeli nie to co jakis czas albo na koniec zdam cala relacje na pewno tu wroce i powiem czy sie udalo, nie! nie czy! że się udało! Ja w siebie wierze! Zaczynam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×