Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość joasia piekaniczka

dobre strony internetowe, blogi o kucharzeniu

Polecane posty

Gość joasia piekaniczka

czy znacie jakieś warte polecenia strony internetowe, czy blogi z których przepisów korzystałyście i faktycznie wyszło wam coś dobrego? bo ja często próbuję, ale z niektórych przepisów nie da się nic stworzyć! a jak wasze doświadczenia? znacie coś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GHAH nieboszczka 666
Zróbmy forum na fora.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggie....32
www.homesweethome.blox.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kooolooorooowa
polecam blog 'kwestia smaku' są tam komentarze ludzi, którzy faktycznie gotują i komentują, a nie tylko piszą "muszę spróbować' czy 'pięknie wygląda' z przepisów intenetowych korzystam najczęściej stamtąd- wszystko nadawało się do jedzenia, chociaż czasem wyszło mi gorzej (wizualnie) niż autorce (na wielkanoc upiekłam sama bułeczki na śniadanie, piekło się rano, żeby były ciepłe i wyszły, chociaż miałam w pogotowiu chleb:-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjhujikmiok,k
uatorko wejdz na ta strone tam jest blogów od groma i co dzień nowe przepisy od ludzi któzy gotuja w domach :) http://durszlak.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mniamo mniam
Ja gotowalam juz pare rzeczy z blogu maggie 32 I faktycznie moge polecic:D ale mam zamiar testowac tez inne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie sądziłam że kiedykolwiek
chciałam też polecic kwestię smaku, ale widzę, że nie tylko ja z niej korzystam. zrobiłam już setki przepisów stamtąd, są naprawde super:-) i są to fajne pomysły, a nie jakieś byle co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poweselna
Ja też polecam blog www.mojewypieki.blox.pl - zawsze wszystko mi się udało, choć nie zawsze wyglądało tak pięknie jak na zdjęciach... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie sądziłam że kiedykolwiek
czytam tego bloga homesweethome, beznadziejny. Dania niezdrowe i tak tłuste, że chociaż jestem głodna, to mi się odechciewa. Żadnych ciekawych pomysłów, takie zwykłe obiady, które każdy sam wymyśli, a na blogu szuka się raczej inspiracji, czegoś nowego. W dodatku zdjęcia robione tragicznie - autorka nie ma pojęcia o kadrowaniu i oświetleniu, ja rozumiem, że to blog amatorski, ale te zdjęcia to porażka. W dodatku jak te dania są podane - jakieś obleśne, tandetne talerzyki. Albo jest przepis na jakiegoś ekstra-kotleta, a na talerzu jest podany z jakąś najtanszą mrożonką warzywną z lidla. I po co takie wielkie porcje? Jak udka, to od razu 6 sztuk. Wielodzietne rodziny same, czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś tym co jesz
a ja gotowałam z blogu maggie i mam same pozytywne doświadczenia. dlatego dziwi mnie powyższa opinia. to jest blog amatorski, ale z wypróbowanymi przepisami, którymi autorka się po prostu chce podzielić. no i nie widziałam tam żadnych ogromnych porcji jak mówisz, że 6 udek niby. a tandetne talerzyki to kwestia gustu chyba. dla mnie tandeta to pożółkły tależyk z napisem "Społem" :D a zdjęcia też mi się podobają, takie naturalne bez retuszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foodislove
Może nie do końca o blogu, ale na stronie Warszawskiej Akademii Kulinarnej i na ich fanpage'u czasami można znaleźć fajne przepisu łącznie z instrukcją obsługi wykonania. Ja osobiście robiłam Fondant Czekoladowy z wiśniami i wyszedł naprawdę świetnie! www.akademia-wak.pl https://www.facebook.com/WarszawskaAkademiaKulinarna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×