Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kejtliczka

Przygodny seks bez prezerwatywy - kto tak miał???

Polecane posty

Gość Perw mobilna
Marcina :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam podobny problem
możesz sobie gdybać te miasta ( typu: Szczecin, Szczyrk, Sieradz, Skierniewice, Sandomierz, Sanok, Siedlce, Słupsk, Skoczów, Sopot itp itd.) tak samo imiona na M ( Marek, Mateusz, Maks, Mietek, Mirek, Mariusz, Michał, Maciej, Mikołaj, Marcin, Miłosz itp.itd), jak to on to sam napisze choćby sms. A ja na A ( Agata, Ania, Agnieszka, Amelia, Alicja, Amanda, Ada, Aneta )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perw mobilna
Świetnie się bawię. :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perw mobilna
M z S, S_M-ciekawe, ciekawe. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perw mobilna
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myślałam,że starsze kobiety to już wiedzą,że warto się zabezpieczyć.Ja zero doświadczeń i do 30tki mam jeszcze trochę czasu. No to razem poczekamy na badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupia po30tce
Jestem nieco spokojniejsza, bo "porozmawiałam" o tym fakcie z facetem, z którym miałam ten seks. Uspokoję się znacznie w momencie gdy zobaczę Jego wyniki badań,a całkowicie będę spokojna jak zobaczę własny. Nie żałuję seksu z Nim, a jedynie zdałam sobie sprawę,że mogłam nalegać na prezerwatywę.A Tobie Kejtliczka dziwię się,że tak na żywioł, bez żadnego zabezpieczenia miałaś ten seks. Dziewica też może iść po tabletki czy kupić jakieś globulki, więc to Cię nie usprawiedliwia. Jednak nie prawię "morałów", bo sama zrobiłam nieco podobnie (nieco bowiem ja biore tabletki anty).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnaKropka
w zyciu bym nie poszla z facetem bez gumy. jak dobrze miec rozum i nie komplikowac sobie zycia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnaKropka
bo ja mozna nie miec gumy w majtach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupia po 30tce
czarna kropka "w zyciu bym nie poszla z facetem bez gumy. jak dobrze miec rozum i nie komplikowac sobie zycia" Wiesz, ja zawsze myślałam tak samo, ba ja zawsze myślałam,że z nikim niż własny facet do łóżka nie pójdę ... Jednak stało się. Byłam tego w pełni świadoma. Zaufałam Jemu i On mi. Myślę,że nie zawiedliśmy swojego wzajemnego zaufania, okaże się po badaniach... Myślenie o ryzyku załaczyło się dopiero "po czasie"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnaKropka
to nie moglas z majtek gumy wyjac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwoniłam dziś do mojego ex, muszę z nim porozmawiać na temat badań. Mamy się spotkać dziś i pogadać. Dodatkowo boje się czy nie jestem w ciąży, dziś mam 26 dzień cyklu, powinnam mieć okres między 27 a 29 dniem, więc czekam jak na szpilkach. Czy mogę już wykonać test czy za wcześnie? Czy jak zrobię dziś to będzie wiarygodny? Czy można zrobić popołudniu, wieczorem? Czy pora jest obojętna? Czy najlepiej z rana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chciałabym zrobić ale nie wiem czy popołudniu będzie wiarygodny a nie mam tak kasy by za parę dni kupić kolejny.I boje się zrobić test, nigdy nie robiłam.Boję się wyniku, by nie okazało się,że jestem w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RadziuD.
Kejtliczka to teraz rozumiem, że na prezerwatywę też nie miałaś kasy? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff dostałam okres . Ale ta niepewność co do badań jest jeszcze, chociaż były zrobił badnia, bo nalegałam i czeka na wynik, wiec za parę dni da mi znać.Ile dni może trwac czekanie na wynik? Głupia po 30tce ty już widziałaś wynik testu faceta z którym miałaś ten seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupia po 30tce
Kejtliczka, widziałam wyniki , więc jestem spokojna o moje, ale i tak zrobie swoje badania za ok 3 mc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zupa z muszli
kejtliczka i jak ? zrobilas test ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Test zrobiłam wcześniej, okres miałam, więc ok :-) Teraz czekam,aż były pokaże mi wyniki testów, nie wiem jak długo to potrwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simon Mol znowu na wolności
!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×