Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarnulka18

Jak jest ze zmianą lekarza załatwianiem becikowego itd ?

Polecane posty

W poniedziałek będę chciała zmienić lekarza i mam do tego prawo, ale czy to nie zaszkodzi w załatwieniu becikowego? Jeśli zmienię lekarza gdzie będę musiała udać się po zaświadczenie że od 10.tc byłam pod kontrolą lekarzy itd? Powiem że to moje pierwsze dziecko i nic nie wiem. I jeszcze jedno pytanie czy jak nie mam 18tu lat to czy ja mogę odebrać becikowe i starać się o wszystkie inne dodatki z tego tytułu czy ojciec dziecka będzie musiał, dodam że jestem z ojcem dziecka i to nic by nie komplikowało tylko wolę się dowiedzieć. Jestem oczywiście panną i urodzę 2miesiące przed moimi 18tymi urodzinami. Pytam tutaj bo nie mam kogo ze znajomych się wypytać. I jak jest z zasiłkiem dla samotnych matek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsghnsfg
Google nie gryzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaświadczenie o byciu pod opieką lekarską może Ci wystawić jakikolwiek inny lekarz. Do tego będzie potrzebna karta ciąży. Tam jest zapisana pierwsza wizyta i tc. Nie wiem jak jest z tym wiekiem. Musisz mieć pewnie dokument tożsamości z peselem (np paszport). Z zasiłkiem musisz się dowiedzieć w urzędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaświadczenie o byciu pod opieką lekarską może Ci wystawić jakikolwiek inny lekarz. Do tego będzie potrzebna karta ciąży. Tam jest zapisana pierwsza wizyta i tc. Nie wiem jak jest z tym wiekiem. Musisz mieć pewnie dokument tożsamości z peselem (np paszport). Z zasiłkiem musisz się dowiedzieć w urzędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie koniecznie z tym co jest w karcie ciąży.. u mnie lekarz ma odnotowane w karcie rejestracyjnej że byłam w 10 tygodniu i potwierdzałam ciążę, ale kartę ciąży założył mi dopiero później około 15go jak wpisywał mi badania etc.. i w karcie ciąży mam wpisaną datę późniejszą, jak go pytałam o becikowe powiedział, że dla niego liczy się to co ma zapisane w karcie rejestracyjnej i na tej podstawie będzie wystawiać zaświadczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie koniecznie z tym co jest w karcie ciąży.. u mnie lekarz ma odnotowane w karcie rejestracyjnej że byłam w 10 tygodniu i potwierdzałam ciążę, ale kartę ciąży założył mi dopiero później około 15go jak wpisywał mi badania etc.. i w karcie ciąży mam wpisaną datę późniejszą, jak go pytałam o becikowe powiedział, że dla niego liczy się to co ma zapisane w karcie rejestracyjnej i na tej podstawie będzie wystawiać zaświadczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×