Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jola Wołów

Moje zdjęcie, bo tyle osób mnie prosiło. Sukienka jest plażowa, więc nie piszcie

Polecane posty

....koperek........, dzieci mam już dorosłe, więc nawet ze mną nie mieszkają :) Chciałbyś być ze mną w związku? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie solara, przecież w oddali widać morze, opaliłam się nad morzem, nie chodzę na solarium, co widać na zdjęciu z domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....koperek........
I po co na nią najeżdżacie ?! Robi to na co ma ochotę i to jej sprawa. Czy ona prosiła o komentarz ??? A tak poza tym to zazdrością do nieczego nie dojdziecie. Zamiast wpierdalać lody i kebaby zacznijcie biegać i już. No ale nie bo po co się pocić ? Później piszecie jakieś durne tematy że facet was pewnie zdradza bo nie chce się z wami kochać. No trudno ni mieć mdłości na widok rozlanego tłuszczu 😡 Aby tylko wyśmiać i się wymądrzać a nic soba nie prezentować. Same się uważacie za najpiękniejsze na świecie a nas facetów polaków za zera. Puknijcie się w łep !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żyd na motorze
wyglądasz jak cyganka, powróż mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrobią ci i to dużo
masz dorosłe dzieci to chociaż im nie rób wstydu swoją dupą na necie , jakby moja matka zrobiła coś takiego straciłabym do niej szacunek , zaraz cię wystawie na wiocha pl dziwko z podpisem STARA SZMATA MA CHĘĆ NA MAŁOLATA W SUKIENCE PLAŻOWEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....koperek........
Gdyby chodziła na solarium to by była pomarszczona tak jak Ty :D Ja wyglądam na jeszcze bardziej opalonego a na solarium nigdy nie byłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobią ci i to dużo, chyba masz bardzo nieszczęśliwe życie, że tyle w tobie zawiści i jadu; nie wiem dlaczego próbujesz mnie zniszczyć Ciekawe co ty na to, żeby ktoś z twojej rodziny i znajomych przeczytał jak mnie wyzywasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....koperek........
Jola ;) Nie wiem czy zdecydowałbym się na stały związek ale na pewno zostałbym Twoim kochankiem :P Nie gniewaj się na mnie bo ja zawsze mówię wprost to co myslę. Teraz byłoby nam wspaniale ale za 30 lat mógłby być problem. Ja mając 55 lat a Ty 75 ... no nie, to odpada :( Co jeszcze wchodzi w skład twojego zdrowego odżywiania oprócz zielonej herbaty ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam wrażenie ze ta baba
z foty zaszła komus bardzo za skóre [ moze kochanka] i ktos się mści pokazując te ochydne zdjęcia wszędzie pisząc jako chetna na ruchanko , tak to wygląda ale baba z twarzy nieprzyjemna ,te włosy i suknia masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem pomarszczona. :o po czym to stwierdzasz? :o trzeba byc skonczonym idiota zeby pisac o wygladzie danej osoby nie majac pojecia jak wyglada. Zatem jestes idiota. :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coooo????!!!! Przecież piszę, że interesuje mnie tylko stały związek, a nie żadne romanse, JAKA CHĘTNA NA RUCHANKO????!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrobią ci i to dużo
o mnie się nie martw bo nie masz o co , natomiast ja martwie się o twoje dzieci o ich uczucie wstydu za matke dziwke! co z ciebie za babsko skoro o tym nie myslisz pokaż jeszcze gołą pizde niech dzieci sobie poogladają , moze twoje tez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....koperek........
Ja też stawiam na zdrowe odzywianie bo gram w klubie no a bez diety nie da się wykorzystać w pełni energii jaka w nas jest. Zieloną piję raz dziennie, dochodzą soki z warzyw i owoców. Zwłaszcza sok z buraków, marchwi, jabłek. Rano na czczo piję sok z cytryny a wieczorem wodę z miodem lub mleko aby lepiej spać. Na śniadanie kefir z jakimś błonnikiem typu płatki gryczane albo otręby śliwkowe, na drugie rybka z puszki lub wędlina z warzywami. Obiad : ryż lub kasza gryczana. Jem fasolę, soję ... Z owoców to jabłka, grapefruity, kiwi i ananasy najczęściej. Pestki : dynia, słonecznik i orzechy. Wino czerwone wytrawne ;) No ale czasami pękam i schodzę w niedzielę na słodycze i piwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soki są bardzo niewskazane
w zdrowej diecie , wiec przestań pierdolić bo w domu pewnie kaszanki ,parówki i rosołki w kostce masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....koperek........
No a taki jednorazowe spotkanie na seks ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....koperek........
Jak mogą soki być nie wskazane skoro oczyszczają organizm ??? Może kawę lepiej pić co ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu ta dzidzia piernik
aaaaaaaaa potwór !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;aslkd3
soki owszem są wskazane - zwłaszcza te przygotowywane samodzielnie. oczyszczają organizm i dopstarczaja niezbednych witamin ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....koperek........
Jola Jak to puszczalski ? O facetach tak się nie mówi :P Nie jestem w związku i korzystam z życia ;) Uwielbiam seks, dobrze mi to wychodzi i kręci mnie to ;) Poza tym mam dopiero 25 lat :P Hormony mną żądzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anchela :D
....koperek........ SIĘ PUSZCZA! ....koperek........ SIĘ PUSZCZA! ....koperek........ SIĘ PUSZCZA! ....koperek........ SIĘ PUSZCZA! ....koperek........ SIĘ PUSZCZA! PUSZCZALSKA KURWA Z TEGO KOPERKA! DAJE FIUTA GDZIE POPADNIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×