Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vera lynn

Bardzo ważne pytanie [raczej do mężczyzn]

Polecane posty

Podolski chciał grać dla nas. A to dobry piłkarz, co nie? Podobno miał łzy w oczach jak nam strzelał szmaty. :) Prawdę mówiąc to ja się nie znam za bardzo, mecze oglądam częściej z przymusu niż z potrzeby, nie rozumiem fenomenu tego sportu, uważam, ze piłkarze to tępaki. :classic_cool: Ale teraz sie zdenerwowałam w sprawie Euro i moje pytanie pozostaje wciąż aktualne. :) Niech nam żyje Tomasz Zimoch. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kojkjjkkjjkk
Gdyby polska reprezentacja wygrala np. mistrzostwa to automatycznie to samo mowiliby kibice i kibicki innych reprezentacji. O ile w roznych dziedzinach sa dozwolone remisy, o tyle w sporcie zazwyczaj sprowadza sie to do wylonienia zwyciezcy. Ale prawda jest, ze Ci "gwiazdorzy" polskiej reprezentacji jak na to ile zarabiaja i w jakich klubach na co dzien graja maja mizerne efekty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczyłem pierwszą połowę z Czechami i połączyłem się na przerwie na skajpie z przyjaciólmi z Brna.Powiedziałem im że wygrają 2:0 z nami.Przez grzeczność mówili o remisie.Już drugiej połowy nie ogladałem tylko na POLSACIE obejrzałem film z AL Pacino.I dobrze bo jak film sie skończył zobaczyłem potworną ...........ciszę i już wiedziałem.:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przedwczoraj nad ranem oglądałam wywiad z Bońkiem. Zapytany o to kto ejst lepszym bramkarzem - Tytoń czy Szczęśny Zbycho odpowiedział, ze Szczęsny jest pewny siebie i zna doskonale język angielski. Nie zrozumiałam go za bardzo. Ale skoro to jakiś wyznacznik wyjeebistości to ok. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcześniej ktoś zauważył co się dzieje jakie potworne kanty nawet za komuny tak nie bywało.Teraz maja legalne przyzwolenie i co ich obchodzi piłka jak ONI robią kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślisz vera że Boniek taki frajer i bedzie sie wychylał prawdę rąbiąc.Więc powiedział to co chcieli usłyszeć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako zawodnik był bardzo dobry lecz wszedł w układ z zgrają szubrawców ,więc passi mu to.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy ktoś już dał taką
odpowiedź. Według mnie to wina systemu, nie ma szkolenia od podstaw, zauważcie, że kraje które coś w tym sporcie znaczą mają to prawnie unormowane np. każda drużyna ekstraklasy ma mieć sekcje młodzieżowe bo inaczej nie dostaje licencji u nas tego brak jak i wielu innych rozwiązań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po cholerę taki Lato wziął prezesurę.Przecież Lubańskiemu wtedy mógł buty czyścić.Teraz wielki gieroj a Włodek skromny komentator i ma honor.Lato był wielki adekwatnie do Wałęsy dziś są opluwani.A czym się przejmuja?Niczym, kasę mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy ktoś już dał taką
w wielu krajach regularnie funkcjonują tzw. małe ligi a u nas jak ktoś już sporadycznie zorganizuje jakiś turniej to nie wiadomo (ja bynajmniej tego nie wiem) skąd się nagle bierze tyle drużyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feelek
Zaznacz że to pytanie o piłce, nie mam zamiaru wchodzić na taką durnotę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętam za Górskiego.Wział zawodnika z II ligi z Lechii Gdańsk.Oczywiście poszukał zawodnika z ligi okregowej i tam go ulokował.Miał wyczucie.Facet zrobił tam kariere.Dziś wogóle na żadne mecze już nie chodze bo to karykatura w ligowych rozgrywkach.O niszowych drużynach już nie wspomnę.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prororioo
czemu ten temat wypłynął na erotycznym , czyzby piłka nożna do \tego stopnia zaszumiała ci w głowie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za czasów Leo to my Portugalię o punkty jechaliśmy, a u nich remisowaliśmy, a teraz gdybyśmy trafili do grupy śmierci, CR7 i spółka lekko z nami cztery zejro :D Mundialejros :D A leśne ludki z PZPN-u wymiatacze :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ja się w zasadzie udzielam tylko tutaj. Czym sie tu przejmować? To tylko głupi temat głupiego gimgówna...jakby zapytał Joker - why so serious? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×