Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vera lynn

Bardzo ważne pytanie [raczej do mężczyzn]

Polecane posty

Jak nie bedzie zaplecza i odpowiednich trenerów a nie patałachów nigdy nie zabłyśniemy.No cóż moze nastepne pokolenie bedzie mądrzejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vera jesteś największa porażką tego forum, więcej niż żenada :-P i tylko to potwierdzasz tym, co piszesz: "Sebastian Boenisch mógłby mnie trzymać na cycki" "Wczoraj podczas meczu na trybunach siedział miszcz Lato. Obok samego Bronisława mistrza ortografii Komorowskiego. To bardzo podejrzane" "Mecz zawsze warto obejrzeć dla komentatorów" ha ha :-P porażka jesteś i po co tak pajacujez na kaffe? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponieważ lubię. :) Dobra, nimfomanko-mitomanko - zajmuj się sobą a mnie daj spokojnie przegrywać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahaha nastepna dała sie wpuścić w maliny.Och ewcia jakbyś usłyszała co vera za fiksum dyrdum ze mna wyczyniała szczęka by Ci opadła razem z majtkami :DMiałem z tego niezły ubaw a tutaj z grożna mina za nia tokowałem :D:D:D Nie szczymałem :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałaś zły trop,nazwisko o tym brzmieniu jest na ślasku wiesz ile? 10 tysiecy i nie są krewnymi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duchu nie interesuje mnie co robiła, bo to jest pewnie tak zenujace jak ona sama. I kto dał się wpuścić? rozbawiłeś mnie :-P to dobranoc, uśmiałam się jak zwykle dzieciaki :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, jasne...Janku. :) Czekam aż znowu zaczniesz szantażować. :) W sumie znowu wracamy do tego samego. Agnieszka, Koliberek, uśmiercanie żony. :) Cały Ty. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vera 😘 wiesz, powiem ci tyle: polska reprezentacja i tak nie ma sie czego wstydzic.... poparz na holendrow, w zeszlym wydaniu ek grali w finale... a w tym roku nie udalo im sie zdobyc ani jednego punktu. btw: tom cruise potrafi spiewac.... nie lubie tego aktora zbytnio, ale z ciekawoscia obejrze 'rock of age' gdzie wcielil sie w postac rockowca z lat 80-90.... ktorego zycie toczy sie 'seks, drugs & roc'n'roll'...... wykonal utwor guns'n'roses i bon jovi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franek łowca bramek :D
@kotka - poes tylko zobacz jaką Holendrzy mieli grupę? Grupa śmierci, Niemcy, Portugalia, Dania, Holandia i pozamiatane, grupa z której awansowały dwa zespoły bezpośrednio pretendujące do miejsca na pudle :D My w takiej grupie nie ugralibyśmy nawet remisu. Holendrzy poza tym traktują to jako wypadek przy pracy, oni na ostatnich MŚ w RPA zajęli drugie miejsce, a my? My w Korei w 2002 nie wyszliśmy nawet z grupy, w Niemczech w 2006 to samo, na Euro 2008 powtórka z rozrywki, w RPA nas nie było, 2012 jak widzisz serialu ciąg dalszy :D Ludzie trzeba sobie jasno powiedzieć, dziadom z pzpn, którzy nawet nie potrafili zagwarantować podstawowych spraw drużynie, dziękujemy :D Inaczej sukcesy naszej piłki staną się prehistorią. Potrzebna jest reforma struktur pzpn, nowy system szkolenia, kto był na treningach innych drużyn, widział ich organizacje wie o czym mówię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwierz mi, oni tego nie traktuja jako wypadek przy pracy....... a tak w ogole to powinnismy byc dumni: ze w ogole sie zakwalifikowalismy, to po pierwsze, a po drugie, rosja byla wysoko obstawiana w zakladach a tez odpadla ;) a my sie im nie dalismy :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piłka Tango 12
A wiecie jak od tego kopania boli mnie doopa? Latam po całym boisku, to tu, to tam, a nikt mnie nie chce docenić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franek łowca bramek :D
Uwierz mi, że traktują, Holandia jest w rankingu Fifa na 4 miejscu, my na 62. :D Widzisz różnicę? Poza tym są wicemistrzami świata, u nas im nie poszło bo byli skonfliktowani wewnętrznie, grali zbyt egoistycznie, zmienią trenera, uporządkuje zespół będą grać jak z nut. Z nimi jest podobnie jak ze skonfliktowaną Francją w RPA z 2010, a teraz po zmianie trenera Francja gra jak należy. :D Nie zapomnij, że zakwalifikowaliśmy się tylko dlatego, że byliśmy gospodarzami :D Z taką grą nawet nie dostalibyśmy się do finałów Euro 2012 :D Zawodnicy rzeczywiście się starali, tu chodzi o taktykę, jeśli ktoś wystawia ultra defensywne ustawienie i chce tym wygrywać mecze, no to ma ładnie narobione pod czerepem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piłka Tango 12
Najmniej skopali mnie Polacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie, holandia jest na czwartym miejscu na listach a nie zdobyli ani jednego punktu, to jest dopiero wstyd. a naszym brak doswiadczenia to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan zorroo
Bo wieksza część z nas tyra Na swoje królewny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franek łowca bramek :D
@kotka - poes mamy się pocieszać tym, że komuś nie wyszedł turniej? :D Zobacz Francuzi, mistrzowie świata z 1998 i mistrzowie Europy z 2000 na turnieju w RPA nie wyszli nawet z grupy, a teraz jak grają...Powiem tak z taką grą są jednym z faworytów tego turnieju. Zarówno wpadka Francji jak i Holandii to ewidentne wypadki przy pracy, u nas niestety tradycja. Od ładnych "kilku" lat, albo nie przechodzimy eliminacji do ważnych imprez, albo przegrywamy czwarty turniej z rzędu, nie wychodząc nawet z grupy. Rozumiem Twój optymizm, ale tak na dobrą sprawę gdyby nie rewelacyjnie broniący Przemek Tytoń, to byśmy pierwszy mecz otwarcia z Grekami przerżnęli z wynikiem 1:2 dla gości :D Brak nam doświadczenia? Nie sądzę, Niemcy są również młodym zespołem a grają jak z nut, rozgramiając tzw grupę śmierci. Nasi zawodnicy reprezentują światowy poziom, trio z Dortmundu w lidze niemieckiej odnosi wielkie sukcesy, komentatorzy wspólnie potwierdzają, że obecna BVB z naszymi w składzie, jest najsilniejszą ekipą w historii tego klubu. Więc to nie sprawa doświadczenia. Dlaczego reprezentacja tak słabo gra? Ponieważ nie ma odpowiedniego przygotowania, myśli taktycznej, widać to było szczególnie w drugiej połowie z Grekami i Czechami kiedy w obliczu zmiany stylu gry przeciwnika, nasza ekipa była po prostu bezradna, jak małe dziecko na prawdziwej wojnie :D Wiesz co by się stało jakbyśmy trafili na Czechów w formie z przed kilku lat? Z Janem Kollerem, Karelem Poborskym, dobrze dysponowanym Rosickym w składzie? Z tak defensywnym ustawieniem naszej drużyny, zmietliby nas z powierzchni ziemi, szybkimi atakami na skrzydłach i genialnym rozgrywaniem akcji w środku pola. Kto pamięta Czechów z tych lat wie o czym mówię :D Smuda przyjął taktykę zbyt defensywną, opartą głównie o kontrataki, nie mając przy tym ani obrony na taką grę, ani linii pomocy, osłabiając ją ewidentnie defensywnymi graczami. :D Widać to było szczególnie wtedy, kiedy Błaszczu i Lewy nie mieli z kim rozgrywać akacji bo atakowaliśmy zbyt małą ilością zawodników, do tego doszło krycie indywidualne Lewego i jesteśmy bezradni :D Żeby Smuda miał w obronie Johna Terrego, Rio Ferdinanda to bym to jeszcze rozumiał takie ustawienie, niestety nie mamy, porażka trenerska nam wyszła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam dużego ale szybko dochodze
Dzieje sie tak gdyż w Polsce niema dobrych szkół juniorskich . Ci co dobrze grają w piłke za młodu szybko rezygnują bo nie mają gdzie profesjonalnie trenować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cholera! ale
sie erotycznie zrobiło! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franek łowca bramek :D
Stanął mi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proprorpop
problem polega na tym , że od czasu bońka i laty , czyli jedno pokolenie , nie było zawodników polskich tej klasy , samo zakwalifikowanie było sukcesem , niestety :o, ale teraz jest inaczej , błaszczykowski i lewandowski choćby, to absolutna ekstraklasa światowa!! i co ? mając taki napad my gramy defensywnie ?? kto to wymyślił ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×