Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość mmmycha

pomysl na własny biznes

Polecane posty

Gość gość
Ja trzy miesiące temu u siebie w miasteczku z mężem postanowiłam założyć kameralną kawiarnię, do której urządzenia i sprzęt w atrakcyjnej cenie udało nam się zakupić w hurtowni http://www.pe-pe.com.pl/. Jak na razie jest dobrze i liczymy na rozbudowę biznesu w przyszłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja po cichu mysle, zeby otworzyc piekarnie... i zlozyc wniosek dodatcje na taki sprzet www.guztech.com.pl :) ale kto wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim było założenie agencji promocji marketingu ;) Wysiłków było dużo, praca i upór w dążeniu do celu :) Ale teraz nie dość, że spełniłam marzenie, to jeszcze zatrudniam innych ludzi i daję im stabilną i dobrą pracę :) Aaa, to moje dziecko: http://www.navy-blue.pl/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomyslcie sobie nad franczyzna, ja Bralem sprzet od optimy jest to myjnia parowa, sprawdzi się z wielu miejscach tylko trzeba dobry biznes plan sobie ogarnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja doradziłbym założenie biura usług płatniczych. Minimalnie inwestycje nie przekraczające 1000 zł (Gdyby nie wypadliło nie duża strata) Jak chcesz się więcej dowiedzieć to zajrzył na www.amola.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się zamarzył własny salon fryzjerski, przeszłam więc od slow do czynów i dziś zamówiłam fotele fryzjerskie http://www.pietranera.pl/#!just-pietranera/fotele-fryzjerskie są piękne! Mam nadzieję, że klienci tez tak uznają i przyjda się ścinać własnie do mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomysł na każdy biznes wymaga kapitału. Mój brat otworzył restaurację, duże zakupy robił w sklepie www.gastromarathon.pl. Oni mają wszystko co potrzeb aby wyposażyć restaurację naczynia, szkło, porcelanę, sztućce, oraz sprzęt gastronomiczny. Oferują przystępne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry pomysł na biznes? Gabinet stomatologiczny! Jednak wiadomo, ze do tego potrzeba stomatologa... Założenie go nie jest trudną sprawą, lokal trzeba posiadać jak w większości firm, a sprzęt bez problemu można zamówić u www.holdental.pl i do dzieła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla tych zainteresowanych biznesem związanym z myjniami to powiem, ze u mnie w miescie bardzo się sprawdza i kolejki się ustawiaja, myjnie mam tez od optimy w koncu najbardziej znana jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak to jest w Waszych przedsiębiorstwach? Przydaje się Wam na co dzień podpis elektroniczny? Tak pytam, bo nie wiem czy decydować się na kupno zestawu do składania takiego podpisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może załóżcie gabinet dentystyczny albo ortodontyczny? Zęby leczyć będą zawsze, to jest konieczne. Jeśli nie macie odpowiedniego wykształcenia można zatrudnić dentystów. Ceny sprzętów możecie sprawdzić tutaj www.holdental.pl to sposób na dochodowy biznes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomyśl o sklepie internetowym. TO najlepszy pomysł, bo nie trzeba ponosić kosztów związanych z posiadaniem lokalu. my mamy np z mężem sklep, mąż go prowadzi, ja często jeżdżę pod dostawy z www.anbi-tech.pl i idzie nam całkiem nieźle. Myślę, że tego typu sklepy to dobra sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja otworzyłam gabinet kosmetyczny bo teraz wiele kobiet o siebie dba i inwestuje w paznokcie, wszystko zamówiłam od producenta akcesoriów do manicure i pedicure www.cmclassic.pl wszystko w świetnych cenach i bardzo dobrej jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, jestem masażystą w zawodzie od kilku lat. Mam tytuł technika oraz wiele godzin dodatkowych różnych kursów dokształcających. Wykonuje masaże Ayurvedyjskie, Lomi Lomi, sportowe oraz lecznicze. Poza tym również wykonuje masaże Tantryczne dla Pań. Jest to masaż erotyczny pochodzenia indyjskiego. Zmysłowy i bardzo pobudzający masaż całego ciała. Trwa 1,5h koszt takiego masażu to 250zł pracuje stacjonarnie na terenie Częstochowy. Możliwość również przyjazdu do klientki. Przy masażu Tantrycznym jednak mam pewne wymaganie klientka musi mieć skończone 22 lata , obecność mężów, kochanków kiedyś pozwalałem na to niestety okazuje się że większość takich sytuacji kończy się nie przyjemnie bo albo zaraz by chciał uczestniczyć albo coś dalej w trójkę tak więc przykro mi obecność osób 3 wykluczona. Masaże a w szczególności ten pomimo że jest to forma zabawa wymaga trzymania się jednak pewnych reguł inaczej po prostu traci sens. roban30@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franczyza MBE jest według mnie czymś fajnym: mbe.com.pl/pomysl-na-firme,d100.html – można bezpiecznie prowadzić biznes na dobrych zasadach. Co ważne, jest mniejsze ryzyko, że coś się nie powiedzie, bo taki system franczyzy jest po prostu sprawdzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedzenie na kółkach! Tani i świetny pomysł. Możesz kupić przyczepę tutaj www.przyczepygastronomiczne.pl . Jest tyle różnych targów żywieniowych, że to jest właśnie najlepszy pomysł na biznes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym zainwestowałam w restaurację, znalazłam lokal w dobrej lokalizacji, zainwestowała w najlepsze wyposażenie gastronomii np takie jak tu www.gastromarathon.pl teraz ludzie często chodzą do restauracji i lubią dobrze zjeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowadzenie własnej działalności gospodarczej to nie zawsze droga usłana różami. Niestety ale własna firma wymaga wiele poświęcenia w tym przede wszystkim czasowego. W naszym przypadku było tak, że mój mąż - który ma wykształcenie informatyczne, wpadł na pomysł świadczenia usług hostingowych. Na start mieliśmy dosyć dużą sumę, ale prawie połowa poszła na zakup szaf serwerowych http://www.agmar.com/szafy-serwerowe/ Branża IT jest opłacalna, także nie baliśmy się ryzyka. Firma prosperuje dobrze, ale nie ma co ukrywać - poświęcamy jej bardzo dużo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja od zawsze celuje w handel i dobrze mi to wychodzi, co prawda niekiedy trzeba mieć duzo duzo szczecia;) wejscie we wspolprace z większymi firmami to b.dobry pomysl, sprzedaje art., higieniczne i biore towar od www.duncan-papier.pl a także od innych tego typu firm, mam korzystne ceny a u mnie w miescie jestem jedynym tak rozbudowanym sklepem tego typu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zakładam własną myjnie bezdotykowa, warto korzystac z tych, które maja porządny wybor trybow, ja zakladam taka www.klimres.pl biznes na którym niejeden się dorobil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ważne jaki interes otworzysz, ważne by zainwestować w promocje bo bez tego nie przyciągniesz klientów, możesz stowrzyć obrandowane swoją marką stoisko wystawiennicze np ta firma je robi www.art-co.com.pl i przyciągnąć uwage potencjalnych klientów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Założyłam spamerownie - płace spamerom 3 gr (słownie: trzy grosze) od spamu, a biorę 5 gr (słownie: pięć groszy) od nieudacznych firm. Kasa płyniee.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja otwieram z moim kolegą gabinet okulistyczny i optyczny. Wynajęliśmy już lokal, zamowilismy sprzet na http://www.polandoptical.pl/ i niedlugo ruszamy :) W naszych okolicach jest tylko dwoch okulistow i jeden optyk wiec mysle, ze biznes bedzie sie dobrze krecil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja np mam sceondhand i uważam, że to dobra opcja. Są świetne hurtownie z tego typu ciuchami, np www.wilowscy.pl/ . Ta firma ma świetne ubrania spoza granic kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musze się zastanowic nad ta myjnia… słyszałem o optimie nie raz, ale nie mogę się zdecydowac na inwestycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysle nad biznesem Spa, brakuje Spa w moim miescie albo takiego gabinetu urody, nie ma sauny a znalazłam ciekawa oferte od ams sauna… co myslicie? Mogl by się taki biznes sprawdzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jeśli jest jak twierdzisz, ze nie w okolicy SPA to może być niezla mysl, ale sprawdz jeszcze czy takich usług nie swiadczą np. miejscowe hotele. Ja też otwieram własny biznes i troche się boje, ale jestem dobrej myśli. Będę prowadziła butik z odzieżą. W moim mieście akurat nie ma galerii, tylko jakieś targowiska i widze, ze już jest zainteresowanie, ale to głównie dzieki temu ze u nas są bardziej oryginalne ciuchy. Materiały zamawiamy z hurtowni tkanin i dzianin spod łodzi http://migro-tex.pl. Można naprawdę wybrac ciekawe wzory i kolorstykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężko jest z pomysłem na biznes, zwłaszcza w małym mieście, bo przeważnie małych miasteczkach wszystko już jest, a ludzie jakoś nie garną się do korzystania z nowatorskich usług;) Takie ja przynajmniej mam wrażenie co do tego. Niemniej jednak z tym pożyczaniem pieniędzy byłabym ostrożna. Lepiej skorzystać z jakiejś dotacji, a jest ich cała masa. Zapoznaj się tutaj: http://europa.eu/youreurope/business/funding-grants/access-to-finance/index_pl.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że pójście w stronę gastronomii może być dobrym pomysłem. oczywiście warto na samym początku zadbać by wszystko było dobrze wykonane od strony prawnej. Mojej rodzinie, gdy zakładaliśmy restauracje, pomagała w tym kancelaria http://www.bob.com.pl/ i mogę ją spokojnie polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×