Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ona_ona_ona

co jest nie tak?

Polecane posty

witam.staramy sie z mezem o dziecko.nie wiem co sie stalo ale nie mam miesiaczki juz 55 dni myslalam ze to ciaza ale lekarz nie stwierdzil jej.dostalam jedne tabletki na wywolanie nic,teraz jestem w trakcie brania drugich. czy ktoras tak miala co moze byc przyczyna tego ze nie mam miesiaczki tyle czasu. lekarz nie stwierdzil zadnych torbieli ani nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dhjhgfhjgfh
hmmmm.... ja tak mialam. Tylko, ze ja zawsze mialam nieregularne okresy - od 28 do 48 dni. Staralismy sie z mezem o dziecko. Mierzylam sobie temp i chyba sfiksowalam...caly czas myslam zajde czy nie...w konsekwencji nie mialam dlugooo dlugo okresu. Gdzies w 77 dniu cyklu wybralam sie do lekarza bo podejrzewalam ze w ok 70 dniu zaszlam w ciaze (przestalam nchwile mierzyc temp-wyjechalismy na tydzien, a jak wrocilicmy wychodzilo mi z temp ze jestem w ciazy). Lekarz w tym 77 dniu nic nie widzial. Dal mi tabletki na wywolanie okresu i jeszcze jedne bromergon czy jak ulatwiajace zajscie w ciaze. Ale cos czulam, ze nie powinnam ich brac. Tydzien pozniej wyszedl mi pozytywny test. A dwa kolejne tygodnie pozniej inny lekarz potwierdzil mi ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak miałam nie miałam okresu 65dni myślałam że to ciąża . zrobiłam chyba z 5testów i wyszły negatywne poszłam do lekarza i powiedział że nic nie widzi że jest wszytko w porządku dostałam tabletkę na wywołanie okresu wiec przyszła . Ale od tej pory zaczęło wszystko fiksować juz mam miesiączki nie regularne zmieniłam lekarza kazał mi zrobić badania na hormony prolaktynę , estrogeron, progesteron okazało się że mam za niski progesteron który umożliwia owulacje a za wysoka prolaktynę dostałam tabletki dziś biorę ostatnie opakowanie tabletek hormonalnych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś zrobilam test wyszedl pozytywnie to dlaczego tydzien temu lekarznic nie wykryl juz nic nie rozumie czy to napewno ciaza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusa
idź do laboratorium i zrób sobie test z krwi beta hcg -to wyjaśni sprawę ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inTime84
co to za lekarz??i jeszcze dal ci tabletki na wywolanie.mam nadzieje ze juz ich nie bierzesz???zrob sobie badanie z krwi,hcg Beta bedziesz miala pewnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko czy test moze sie mylic wlasnie dlatego ze bralam tabletki czy co i wynik mogl byc falszywie pozytywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusa
nie sądzę ale jak mówię idź na betę -to wyjaśni kwestię ciążową. a jak twoje cykle? Regularne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusa
to znaczy jak długie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusa
no czyli spokojnie mógł być najdłuższy cykl właśnie. Owulacja się przesunęła i stąd późniejsze zapłodnienie. A lekarzowi o tych cyklach mówiłaś? Tak jak pisałam zrób beta hcg (jeśli wyjdzie pozytywna to powtórz po 48godz.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusa
a jakie tabletki na wywołanie dostałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusa
No tak myślałam. Oba te leki jeśli jest ciąża to ją podtrzymują więc nie ma obaw, że zaszkodziłaś ciąży. Spokojnie idź jutro na betę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusa
daj znać co tam beta wykazała. :) dodam sobie temat do ulubionych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusa
I jak tam zrobiłaś tą betę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×