Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wróblica Krysia

Czy się napraszałam? Co myślicie o tej sytuacji?

Polecane posty

Gość Wróblica Krysia

Kilka miesiency temu umówiłam się z facetem przez neta, było fajnie, on napisał zaraz po sms że dziękuje. Na drugi dzień ja zaproponowałam spotkanie, powiedział że bardzo chętnie ale po tym chyba zapomniał?(olał?) Ostatnio do niego zagadałam (przez neta), spytałam tylko co słychać ( myśląc że mnie olał i dawno zapomniał byłam po prostu ciekawa) a on mnie zaprosił na kawę i powiedział że stracił do mnie kontakt i pokasował wiadomości z maila. Myślicie, że byłam zbyt nachalna? Zawsze jak inicjuję kontakt z facetem mam wrażenie że się napraszam...a jak się napraszam to mam wrażenie że facet będzie chciał to wykorzystać. Czy się napraszałam? Co myślicie o tej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmien taktyke
co to za facet za którym ty musisz biedac? daj sobie z nim spokój to oon powinien o ciebie zabiegac musisz ich olewać skoro nie potrafia normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc84
widać nie jest zainteresowany albo faktycznie nie ma czasu. A to, że się dziewczę stara to bardzo dobrze, przynajmniej nie będzie żałować, że nie spróbowała. Nie każdy facet będzie biegał za babami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wróblica Krysia
a zy to mozliwe że mu nie wyszło z jedną z którą się spotykał a teraz chce ze mną spróbować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale jak to
napisał sms-a czyli miał nr. tel. - czyli musiał go wykasować pokasował e-maile? ale e-mail zazwyczaj automatycznie zapisuje się w kontaktach - pokasował, widać chciał zatrzeć wszelkie ślady... moim zdaniem spotkanie go rozczarowało tak naprawdę i nie chciał się już więcej odezwać, ale Twoje starania troszkę go nakręcają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wróblica Krysia
W jakim sensie nakręcają? Co miałaś/eś na myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wróblica Krysia
Skoro tak mówicie to nie wiem czy nie odwołać;/...nie chciałam się nigdy napraszać...to on mnie zaprosił jak do niego zagadałam to sobie pomyślałam że z kimś innym mu nie wyszło i może chce reaktywować znajomość...już sama nie wiem, doradźcie coś:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek25
Jestem facetem i u mnie było podobnie. Tzn. spotkałem się z dziewczyną, było miło ale raczej to nie było to. Odsuwałem się od niej, traciłem kontakt ale ona nadal go ze mną utrzymywała. To mnie nakręcało, że jest ciągle zainteresowana kontaktem i nie odpuszcza. Potem ja zacząłem działać więcej i dzisiaj jesteśmy parą i świata poza nią nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okokocieee
Mysle, ze sciemnial z utrata kontaktow. Nie zaiskrzyło i tyle. Gdy zagadalas ponownie , nie mial akurat nic ciekawszego do roboty i ustawil sie z Toba. Ale skoro mialas na to ochote to w sumie co cie to obchodzi, przeziez do oltarza go nie ciagniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wróblica Krysia
Wiem że to była ściema...ale skoro mu się nie spodobałam to po co zaproponował spotkanie?Może nie znalazł w tym czasie nikogo lepszego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okokocieee
moze znalazl i nie wyszli, wiec ustawia sie z toba/ Ale po co si przejmujesz?? Zagadalas, poszly konie po betonie. Umow sie jesli chcesz miej w dupie co on se mysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wróblica Krysia
Nie przejmuję się...tak tylko się zastanawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wróblica Krysia
...zastanawiam się czy nie będzie mnie traktował jakby miał mnie w garści (a nie ma)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okokocieee
bedzie cie traktowal tak jak ty sama sobie tego zażyczysz!! Niezobowiązujące spotkanie to zbyt malo , by moglby cie traktowac w jakikolwiek sposob poza uprzejmym. Idz na spotkanie i miej w dupie co mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dissolved girl
Nie myśl tyle, umówiliście się to idź i zobacz co będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×